מה עדיף, לשכור או לרכוש במת הרמה להובלת דירה?

במת הרמה היא פתרון אידיאלי להובלת דירה, כי היא מאפשרת הרמה לגובה גם של המובילים וגם של הציוד והתכולה. אבל מה עדיף – לשכור או לרכוש אותה? הנה כל השיקולים הרלוונטיים שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת.

הובלת דירה היא פעולה מורכבת שמחייבת שיתוף פעולה בין מגוון רחב של אנשי צוות. ברוב המקרים, יש צורך בפתרונות הרמה שיאפשרו נגישות גבוהה אל הדירה דרך החלון או אפילו הגג. במקרים של הובלות בבתים צמודים קרקע, התפקיד של במות הרמה יהיה לקצר תהליכים עבור המובילים ולעזור להם לשמור על בטיחות.

במות הרמה הן לפיכך פתרון אידיאלי להובלת דירה. בניגוד למשאית מנוף או לעגורן מסורבל, במות כאלה יכולות להיות מוצבות ממש על המדרכה ומול הבניין. חוץ מזה, במה מאפשרת להרים לגובה גם את המובילים ואת כוח האדם וגם את הציוד והתכולה. אז מכאן והלאה, השאלה היחידה היא כיצד הכי משתלם להשיג אותן.

 

שימוש בשירותי הובלות עם במות הרמה

אופציה אחת היא לשלם על שירות הובלות שמגלם בתוכו את האפשרות של שימוש בבמות הרמה. רוב חברות ההובלות כיום מבינים את החשיבות של פתרונות הרמה מן הסוג הזה, לכן הם מרכיבות לכל לקוח הצעת מחיר בהתאמה אישית שכבר כוללת בתוכה את השימוש בהם.

אם חברת ההובלות לא כוללת במחיר את השימוש בבמת הרמה, אפשר לבדוק שירות נפרד של חברת הרמות מקצועית. כאן אמנם יהיה צורך להתנהל מול שתי חברות שונות, אבל היתרון הוא ביצוע ברמה גבוהה.

 

השכרה לעומת רכישת במות הרמה

לקוחות פרטיים בדרך כלל יעדיפו לשכור במות הרמה ואף לשלם על השימוש בהן בשביל לבצע את ההובלה כמה שיותר מהר, יעיל ובטיחותי. אצל לקוחות פרטיים, כל דקה שבה ההובלה מתעכבת שווה הרבה מאוד כסף כי היא באה על חשבון עבודה או חיי משפחה. אז ספציפית בסקטור הפרטי, ההשכרה היא אכן הפתרון האופטימאלי לניצול היתרונות של במות הרמה שונות.

לשם השוואה, חברות ההובלה עצמן כבר מתמודדות עם התלבטות גדולה יותר: האם לשכור את הבמות מחברות הרמה, או לקנות אותן כדי להחזיק בהן גם עבור הובלות שעוד יגיעו בעתיד. לכל אפשרות יתרונות וחסרונות אחרים וחשוב לבחון כל מקרה לגופו.

 

מתי משתלם לחברת הובלות לקנות במות הרמה?

רכישה של במות הרמה היא אופציה משתלמת עבור חברות שעובדות בתוך ערים גדולות ומובילות בעיקר דירות מקומות גבוהות. מנגד, חברת הובלות שעובדת באזור שבו יש בעיקר בתים צמודי קרקע יכולה לוותר על האפשרות של רכישה ולהעדיף את ההשכרה.

בכל מקרה, על חברת ההובלות לזכור לא רק את הצורך בבמות ההרמה – אלא גם את החשיבות של אנשי מקצוע ומובילים שיידעו להפעיל אותן בצורה נכונה, בטיחותית ויעילה.

 

רכב עם מנוף מצויר

שירותים נוספים