מחירי הובלות

מי מאיתנו לא הסתכל על מחיר המוצר בכל קניה שעשה אי פעם? בין אם בקניית בגדים, ובין אם בקניית ספה חדשה, עניין המחיר והעלות של המוצר אותו אנו רוכשים, מהווה גורם לא קטן בבחירה שלנו במוצר הרצוי, ויתרה מכך מהווה מענה כללי על השאלה האם כדאי ומשתלם בכלל לקנות את המוצר או לא. כמו כן, כאשר מדובר בהובלות, מחירי הובלות מהווים גורם משפיע ומשמעותי ביותר, בדבר הבחירה אחר חברת ההובלה המתאימה ביותר, שאת שירותיה נשכיר.

 

אם גם אתם מחפשים הובלה כלשהי, ועניין מחיר ההובלה מהווה עבורכם גורם חשוב, ובעל השפעה רחבה, הגעתם בדיוק למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלות לכל סוגי ההובלות הקיימות, מכל מקום ולכל מקום, במחירים הטובים ביותר שתוכלו למצוא. צוותי ההובלה שלנו יספקו עבורכם מענה איכותי, יעיל ומקצועי לכל שאלה, בקשה או בעיה שתצוץ לכם, למשך כל זמן תהליך ההובלה.

 

☑️ מחירים אטרקטיביים להובלת דירה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בהובלות לכל הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

מחירי הובלות
מחירי הובלות

 

מה זה בכלל אומר מחירי הובלות?

כפי שלכל דבר בעולם אשר נתון לסחר יש מחיר, בעבור ענף ההובלות קיים מחיר, כאשר עבור כל תחום הובלתי קיים מחיר שונה בהתאם לגורמים כאלו ואחרים לרבות סוג הפריטים המהווים את תכולת ההובלה, אמצעי ההובלה והשינוע הבאים לידי שימוש וכן הלאה.

מלבד זאת, חברות ההובלה השונות משפיעות גם הן על מחיר ההובלות השונות על ידי מחירון ההובלות שלהן, והתאמתו ביחס לשוק ההובלות ולחברות ההובלה המתחרות. כך למעשה, ככל שיש יותר חברות הובלה אשר מתמקצעות בתחום הובלתי מסוים, הסבירות כי המחיר הממוצע בעבור תחום הובלה זה, יהיה נמוך ביחס לתחומי הובלו בהם אין כל תחרות.

 

מה משפיע על מחירי הובלות שונות

כאמור, בעבור כל סוג הובלה קיים מחיר שונה, אשר משתנה בהתאם לגורמים שונים. חלקם קשורים לתכונות ההובלה עצמה, וחלקם תלויים בסוג ההובלה. אך, מהם בכלל הגורמים האלו? ובאיזו דרך הם משפיעים על מחירי הובלות?

 

סוג ההובלה

סוג ההובלה, כלומר סוג הפריטים אשר מהווים את תכולת ההובלה, משפיעים על מחירי הובלות מכמה סיבות. בין הסיבות ניתן למנות את העובדה כי סוג הפריטים משפיע על גורמים שונים בתהליך ההובלה לרבות משך זמן ההובלה, סוג אמצעי השינוע הדרושים לשם ביצוע ההובלה ועוד. כמו כן, כפי שנאמר לכל תחום הובלה מחיר שונה בהתאם לחברת ההובלה ולמחירון שבבעלותה.

 

כמות הפריטים

כמות הפריטים המובלים מהווה גורם נוסף אשר משפיע על מחיר ההובלה. זאת מאחר שככל שכמות הפריטים רבה יותר כך גם המשאבים הדרושים להשקעה בהובלה רבים גם כן. לדוגמא, כאשר יש צורך בהובלה מרובת כיסאות, נדרש יותר כח אדם לשם ההובלה או במקביל, יותר זמן לביצועה. אי לכך, כמות הפריטים משפיעה על מחירי ההובלות.

 

אמצעי ההובלה והשינוע

אמצעי ההובלה והשינוע השונים משפיעים על מחיר ההובלות מאחר שככל שסדר גודלם רב יותר, כך גם מחיר ההובלה רב יותר. לדוגמא, כאשר יש צורך בהובלה באמצעות מנוף מחיר ההובלה יהיה רב בהרבה מאשר בהובלה בה נעשה שימוש בכוח אדם בלבד.

 

כמובן שישנם עוד גורמים נוספים אחרים אשר בבעלותם השפעה בסדר גודל כזה או אחר על מחירי הובלות שונות, והגורמים המוצגים לעיל מהווים רק את חלקם העיקרי של הגורמים המשפיעים על מחירי ההובלות.

 

מחירי הובלות – כיצד לבחור את ההובלה המשתלמת ביותר?

הובלה משתלמת אינה נמדדת רק על פי המחיר הנמוך ביותר שחברות ההובלה יכולות להציע לכם, אלא על המחיר הנמוך ביותר שעליכם לשלם ובתמורה לקבל שירות מלא ואיכותי ביותר. אם כן, כיצד ניתן לדעת האם המחיר שאני משלם משתלם לי או לא, וכיצד אדע מתי למצוא חברת הובלה אחרת ומתי זו חברת ההובלה הטובה ביותר עבורי?

  1. מענה טוב על הצרכים שלי – ראשית כל, טרם בחינת הגורמים האחרים, הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק הוא שהמחיר שעליכם לשלם עונה על הצורך שלכם באופן המדויק ביותר שיש. אין אנו רוצים לשלם בעבור הובלה שלא תהיה רלוונטית עבורנו.
  2. מקצועיות ואיכותיות – עניין המקצועיות ואיכות ההובלה חשוב בכל מקרה שהוא. כולנו, ללא יוצא מן הכלל, רוצים שתהליך ההובלה שלנו יתקיים בדרך הטובה, המקצועית והאיכותית ביותר. את זאת ניתן לבחון בעיקר בעזרת חוות דעת וניסיון.
  3. אדיבות ושירות נעים – כולנו ודאי רוצים שתהליך ההובלה יתקיים בצורה נעימה ואדיבה מטעם צוות ההובלה בכל דבר הכרוך בכך. על כן, חשוב לברר, בין אם בשיחת טלפון ובין אם בעזרת חוות דעת, האם צוות ההובלה של חברת ההובלה אדיב או לא.

 

בעבור מה גובים את מחירי הובלות

שאלה נוספת שנשאלת היא עבור מה בכלל אנו משלמים את מחירי ההובלה השונים? ראשית כל, מחיר ההובלה נגבה מאיתנו משתי סיבות עיקריות, האחת היא החזרת ההשקעה של חברת ההובלה בכל הנוגע להובלה, והשניה היא כמובן פרנסת חברת ההובלה. כמו כן, מחיר ההובלה כולל שירותים רבים אשר מהווים את ההובלה עצמה:

  1. שלבי האריזה השונים לרבות תהליך האריזה, תהליך השינוע ותהליך הפריקה, אשר מהווים את תהליך ההובלה הכולל.
  2. אמצעי השינוע השונים הכוללים את כלי התחבורה שבאמצעותו יתבצע תהליך השינוע של תכולת ההובלה בין היעדים, אמצעי השינוע ממיקומם הראשוני למיכל אחסון תכולת ההובלה לצורך השינוע, כלי העבודה השונים לרבות חומרי האריזה הפירוק וההרכבה ועוד.
  3. במקרי הובלות רבים, מחיר ההובלה כולל בתוכו ביטוח על תכולת ההובלה. מטרתו של ביטוח זה נועדה על מנת לוודא כי במקרה שיגרם נזק כלשהו לתכולת ההובלה שלכם, חברת הביטוח תכסה את כל הנזק הכלכלי שנגרם לכם. מלבד זאת הביטוח מעניק לכם שלווה ורוגע בדבר ביטחון הרכוש שלכם.

 

ומה בדבר מחירי הובלות עצמן?

מחירי הובלות משתנים כאמור בין סוג הובלה אחת לאחרת, בהתאם לגורמים שונים כגון סוג ההובלה, המרחק בין יעדי ההובלה ועוד גורמים נוספים אשר תלויים ומשתנים בהובלה הספציפית שלכם. אי לכך לכל הובלה מחיר שונה אך לא בהרבה, מהובלה אחרת, גם אם מדובר באותו סוג הובלה.

 

מחירון מחירי הובלות כללי

הובלת ארון החל מ – 180₪
הובלת תנור החל מ – 180₪
הובלת מדיח כלים החל מ – 150₪
הובלת מכונת כביסה החל מ – 180₪
הובלת מייבש כביסה החל מ – 180₪
הובלת טלויזיה החל מ – 190₪
הובלת ציוד מחשבים החל מ – 180₪
הובלת ספה החל מ – 180₪
הובלת מיטה החל מ – 180₪
הובלת מקרר החל מ – 200₪
הובלת מקפיא החל מ – 200₪
הובלת שידה החל מ – 180₪
הובלת ריהוט החל מ – 180₪
הובלת ציוד משרדי החל מ – 200₪
הובלת מוצרי חשמל החל מ – 200₪

 

זקוקים להובלת דירה זולה ואיכותית? חייגו עכשיו לשירותי כל סוגי ההובלות במחיר משתלם – 077-805-3559

ברוב המקרים מחיר ההובלה הסופי נקבע בתום תהליך ההובלה. אי לכך אין אפשרות להוזיל את מחיר ההובלה, מלבד להפחית בכמות הפריטים אותם ברצונכם להוזיל. במקרים מסוימים תתכן הוזלה במחיר ההובלה בהתם לבקשות מיוחדות ולחברת ההובלה שלכם.

מאחר שמחיר ההובלה הסופי נקבע בתום תהליך ההובלה, וכולנו רוצים לדעת כמה תעלה בדיוק ההובלה טרם ביצוע התהליך, נוצר תחום הצעות המחיר. תחום זה מאפשר לכם לקבל הצעת מחיר אשר תהיה רלוונטית עבורכם ועבור תהליך ההובלה שלכם בהתאם לתכולת ההובלה ותכונות נוספות בדבר ההובלה הספציפית שלכם.

על מנת לדעת כי מחיר ההובלה שחברת ההובלה הציעה לכם אינו יקר מדי, ניתן לבצע השוואות מחיר בין חברות הובלה שונות. כמו כן ניתן לבדוק את מחיר ההובלה הממוצע התואם את הובלתכם, ולפיו לדעת באיזה יחס נמצא המחיר שלכם, ביחס כמובן למחיר הממוצע.

אם ברצונכם להוזיל את מחיר ההובלה ניתן לבצע הובלה מסודרת, אשר תתבצע על ידי חברת ההובלה, רק בעבור פריטים שאין באפשרותכם להוביל באופן עצמאי, ואילו את שאר הפריטים, הקטנים יותר, להוביל באופן עצמאי לגמרי. כך למעשה תקטינו את תכולת ההובלה המסודרת, ובהתאם ירד מחיר ההובלה.