מכוניות שיכולות לעזור בהובלת דירה

זקוקים להובלת דירה במחיר שפוי תוך מתן שירות מקצועי והוגן? לא בטוחים לאיזה רכב אתם זקוקים ומה לצפות? המאמר הזה עבורכם

 

איך בוחרים חברת הובלות?

כשאתם ניגשים לחפש חברת הובלות מקצועית, ראשית מומלץ לקרוא חוות דעת וביקורות שיעזרו לכם להתרשם מרמת השירות, המקצועיות והוגנות המחיר של החברה שמולכם. כמו שתוכלו לראות באתר גמבורג הסעות, חברות ששמות דגש על אדיבות, בטיחות, מקצועיות ותשלום הוגן לכל כיס – אכן יקבלו ביקורות חמות מצד לקוחותיהם לשעבר.

 

התייעצות בשלב בחירת הרכב

בין אם אתם זקוקים לרכב הובלה קטן יחסית, ל-ואן, השכרת אוטובוס או אפילו משאית ומנוף – קודם כל התחלו בלשוחח עם חברת ההובלות בטלפון, להתרשם מרמת האדיבות והסבלנות שלהם, והציגו את הצרכים שלכם. הם ידעו להכוון אתכם ל"מוצר" אליו אתם זקוקים.

 

מאופנועים ועד מכוניות קטנות

במידה ואתם נדרשים להעביר ציוד מועט מאוד, כמות ארגזים וקרטונים מעטה או ציוד יקר ערך במיוחד – שווה לבקש מחברת ההסעות מכונית קטנה (או למקרה של משלוח יקר ערך, אפילו אופנוע), עם נהג צמוד ומקצועי. המחיר יהיה נמוך יותר במרבית המקרים, בהתאם לגודל הרכב שנשלח אליכם.

 

ואן בינוני או רכב הובלה בינוני

יקר יותר, אך עדיין לא בטווח המחירים הגבוה, יהיה עבור הרכבים "הבינוניים". מתאים לפינוי רהיטים גדולים אך בודדים – לדוגמה, הובלה של ארון בלבד, שתי ספות, מקרר או כמה שולחנות.

 

רכבי הובלה גדולים

במקרה של הובלת דירה שלמה, כמה חדרים או רהיטים מרובים, מומלץ להזמין משאית או אוטובוס שיסייעו בהובלה מקצועית ובטוחה לחפציכם האישיים.
חפשו חברה שגרפה חוות דעת חיוביות ושידועה במתן שירות במחיר הוגן, יעיל ומהיר – וכן שירות בטוח, כך שתוכלו להיות רגועים שחפציכם בידיים טובות ודבר לא ישבר או יאבד.

 

הרכב המחיר

זכרו – המחיר נקבע בהתאם לכמות הציוד שמועבר, ובהלימה לכך – גודל הרכב אותו הזמנתם. המחיר נקבע גם בהתאם למרחק ההעברה (עירוני? בין-עירוני?). לכן, כדאי לבחור ברכב שמותאם מבחינת נפח וגודל לכמות הציוד שלכם. תעדיפו הובלה אחת עם משאית ולא פעמיים "הלוך ושוב" של ואן.

 

נוסף על הרכב

בנוסף לרכב בו תבחרו להשתמש, חברות ההסעה השונות מציעות שירותים נוספים שעשויים לסייע לכם במעבר הדירה.
שירותי אריזה ופריקה, בצירוף חבילות של קרטונים חדשים וחזקים, יוכלו לחסוך מכם את "כאב הראש" שבאריזת הבית ולעזור לכם לקדם את המשימה במהירות וביעילות תוך שמירה על בטחון ציודכם.
שליחת צוות סבלים חזקים יסייעו לכם, או בעדיפות – יבצעו במקומכם – את סחיבת הארגזים מבתכם לרכב ההסעה, ויחסכו מכם את הניסיון להוריד את הספה במדרגות.

כשאתם בוחרים חברה שתסייע לכם בהובלת חפציכם – בחרו באופן מקצועי את מה שיהיה מדויק ביותר לצרכיכם – מבחינת גודל, מחיר, מרחק, כמות הציוד, שירות אדיב, נוח וסבלני וכיוצא בזה.

 

מובלים

שירותים נוספים