מעבר דירה

אין אף לא אחד, שלא היה עד לפחות פעם אחת בחייו לאיזשהו חלק בתהליך של מעבר דירה כזה או אחר, בין אם מעבר דירה שלו עצמו, בין אם של חבר קרוב, ובין אם של שכן. בכל מקרה שהוא של מעבר דירה, אף ללא הכרת הנסיבות שבגינן מתבצע תהליך מעבר הדירה, אנו מצליחים לזהות את העובדה כי מתבצע מעבר דירה כזה או אחר באמצעות גורם אחד עיקרי, והוא חברת ההובלות. הגורם המזוהה ביותר עם מעברי דירה הוא משאית ההובלה, אשר חונה מחוץ לפתח הבניין, או לפתח הבית, וצוות ההובלה אשר מעמיס עליה את הריהוט הביתי השונה.

 

אם גם אתם עומדים בפתחו של מעבר דירה, ויש לכם שאלות, דאגות וחששות רבות בדבר, אנחנו כאן בכדי לספק לכם מקום רגוע, שיפתור עבורכם כל בעיה. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלת דירה, לכל סוגי מעברי הדירה באשר הם, במחירים טובים, ובעבודה יעילה, איכותית, מקצועית, ומעל הכל בטוחה. כל זאת יינתן לכם על ידי צוות מובילים מיומן ומנוסה, בעל ותק רב בתחום ההובלות, בכדי להבטיח לכם תהליך הובלה רגוע ומשובח.

 

☑️ מחירים אטרקטיביים למעבר דירה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים במעברים לכל הדירות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

מעבר דירה
מעבר דירה

 

מעבר דירה – כל מה שצריך לדעת מא' ועד ת'

כלונו ודאי היינו עדים למעבר דירה כזה או אחר, בין אם שלנו ובין אם לא, והתמונה הנצרבת בזכרוננו אודות מעבר הדירה, היא לבטח הסיטואציה בה עולים ויורדים סבלים, אשר סוחבים על גבם או במו ידם רהיטים כאלו ואחרים, ומעמיסים אותם על גבי משאית החונה בפתח הדירה.

אם כן, עולה השאלה מדוע אותה תמונה צרובה בזכרוננו בנוגע לתהליך מעבר דירה? ניתן לומר שכל תהליכי מעברי דירה כאחד, מתבצעים על ידי חברת הובלה כזו או אחרת, אשר מטרתה היא לדאוג שתכולת הדירה תגיעה ליעדה החדש בזמן הקצר ביותר, ובדרך הבטוחה והמקצועית ביותר. כמו כן, ישנם כמה סוגים של דירות, ועל כן תהליך מעבר הדירה מורכב יותר מאשר הנשמע על פניו.

 

מה כולל תהליך מעבר דירה

תהליך מעבר דירה מורכב בעיקרו מתהליך הובלת תכולת הדירה מהדירה הנוכחית ליעד החדש, אשר מורכב משלושה שלבים מרכזיים, הלוא הם תהליך האריזה, השינוע והפריקה.

 

תהליך האריזה

השלב הראשוני במעבר הדירה, הוא שלב אריזת תכולת הדירה. בשלב זה נדרש צוות ההובלה, בסיוע של בעל הדירה, לארוז את כל תכולת הדירה אשר מיועדת לעבור ליעד החדש.

ברוב המקרים, צוות ההובלה אורז את הריהוט ותכולת הדירה הגדולים יותר, ואילו בעל הדירה אורז את הציוד הקטן והאישי יותר כגון בגדים, אלבומים, ציוד מטבח וכיו"ב. תהליך זה מתבצע בעזרת חומרי אריזה שונים כגון ניילוני עטיפה, ארגזים ועוד.

 

תהליך השינוע

השלב השני במעבר הדירה הוא שלב שינוע תכולת הדירה ליעדה החדש, באמצעות הסעתם בעזרת כלי תחבורה כאלה או אחרים, כשלרוב מדובר במשאיות הובלה. שלב זה הינו המהיר ביותר ברוב המקרים, אך גם המהותי ביותר בכל תהליך מעבר הדירה, שכן בלעדיו לתהליך מעבר דירה אין כל משמעות.

 

תהליך הפריקה

התהליך האחרון הוא תהליך הפריקה של תכולת ההובלה, ממיכל ההובלה המצוי במשאית אל עבר המיקום הסופי. שלב זה משלב את הידע והכוח של צוות המובילים, עם הרצון של בעל הדירה, שכן צוות המובילים ממקם את הפריטים בהתאם לרצון בעל הדירה. תהליך זה מהווה את סיומו של מעבר הדירה ותחילת הפרק החדש בחייו של בעל הדירה החדשה.

 

יתרונות בשימוש בשירותי הובלה כשמדובר על מעבר דירה

כאמור, תהליך הובלת דירה מסייע לאלו אשר עומדי בפני מעבר דירה. אך בכל זאת קיימת השאלה, מדוע שלא אבצע את תהליך מעבר הדירה על כל שלביו, באופן עצמאי לחלוטין, ובכך אחסוך כסף? אם כן, התשובה לשאלה זו מבוססת על כמה עקרונות:

 

מקצועיות ואיכות

חברות ההובלה השונות, בניגוד ללקוחותיה, מנוסים ומתמקצעים בעבודה עם כל סוגי ההובלות הקיימות. אי לכך, יש ברשותם ידע רב אשר מאפשר להם לבצע את תהליכי הובלות הדירה בפרט, וכל תהליך הובלה שהוא בכלל, באופן מקצועי ואיכותי כזה, שיבטיח תהליך הובלה ללא כל נזק.

 

בטיחות

כאשר אנו מבצעים תהליך הובלה באופן עצמאי, הסיכויים שיגרם נזק כלשהו, בין אם לתכולת הדירה, ובין אם לנו, גדל מאוד, מאשר אם הדבר יתבצע על ידי חברת הובלה בעלת ניסיון בכך, אשר מנוסה בעבודה עם הריהוט הכבד, הציוד העדין וכו'. מלבד זאת, ברוב תהליכי מעברי דירה למיניהם קיים ביטוח על תכולת ההובלה, ועל כן גם במקרה ונגרם נזק כלשהו, הביטוח מכסה את הנזקים.

 

יעילות

כאמור, מאחר שחברות ההובלה בעלות ניסיון רב בתחום זה, תהליכי ההובלה המתבצעים על ידיהן, נעשים באופן יעיל במיוחד, ובכך חוסכים זמן רב, שעלול להתבזבז במידה ואנו נבצע את מעבר הדירה באופן עצמאי.

 

מלבד זאת קיימים יתרונות נוספים אך אלו העיקריים שבהם.

 

בטוח או לא? – ביטוח תכולת הובלה

כאמור, אחד היתרונות הבולטים ביותר בביצוע הובלה לתהליך מעבר דירה, הוא עניין ביטוח תכולת ההובלה. כפי שניתן להבין, ביטוח תכולת הובלה נועד על מנת לבטח את הפריטים המובלים כחלק מתהליך מעבר הדירה, ולדאוג שבמידה ויגרם נזק כלשהו, לא תצטרכו לשלם עבור הנזק, והביטוח יכסה עבורכם את הנזק הכלכלי שנגרם לכם.

כמו כן, ביטוח תכולת ההובלה מהווה אפשרות להסרת דאגות וחששות בדבר ביטחון הציוד האישי שלכם אשר מובל על ידי חברת ההובלה.

 

כמה עולה מעבר דירה?

כאמור, מחיר מעבר דירה תלוי בעיקרו בתהליך ההובלה המקיים אותו. אי לכך, מחיר הובלת הדירה מהווה את רוב הסכום שתצטרכו לשלם על מעבר הדירה. תהליכי הובלת דירה תלויים בכמה גורמים ביניהם סוג הדירה (דירת חדר אחד, 2 חדרים, 3, 4 וכן הלאה), סוג וכמות הפריטים המובלים, אמצעי ההובלה השונים הבאים לידי שימוש, המרחק בין יעדי ההובלה השונים ועוד. אי לכך, לכל מעבר דירה מחיר שונה ומשתנה בהתאם לכמה גורמים אשר רובם הגדול תלוי בהובלה שתבחרו לבצע.

 

מחירון מעבר דירה כללי

הובלת דירה 2 חדרים החל מ – 1,000₪
הובלת דירה 3 חדרים החל מ – 1,500₪
הובלת דירה 5 חדרים החל מ – 2,500₪

 

חייגו אלינו עוד היום וקבלו שירותי הובלת דירה – 077-805-3559

כאשר עומד בפניכם תהליך מעבר דירה, בראש ובראשונה מומלץ להבין אילו פריטים מתכולת הדירה הנוכחית ברצונכם להעביר לדירה החדשה. לאחר מכן השכירו שירותים של חברת הובלה בהתאם לסוג הפריטים אותם ברצונכם להוביל, ומשם חברת ההובלה תסייע לכם בכל.

משך זמן תהליך הובלת דירה משתנה מהובלה אחת למשנה, ותלוי בגורמים שונים כגון כמות הפריטים המובלים, המרחק בין יעדי ההובלה השונים, סוג ההובלה עצמה ועוד. אי לכך, לא ניתן לקבוע מראש את משך הזמן של תהליך ההובלה.

מחירו של תהליך מעבר דירה כאמור נקבע בהתאם למספר גורמים ביניהם סוג הפריטים המובלים וכמותם. אם ברצונכם להוזיל את עלות תהליך מעבר הדירה, תוכלו לבדוק האם ישנם פריטים שתוכלו לבצע עבורם הובלה באופן עצמאי, ובכך להוריד את כמות הפריטים המובלים מההובלה הרשמית. כמות הפריטים כגודל המחיר.

במקרים בהם מועד ההובלה הרצוי הוקדם, עליכם לברר אם ניתן להקדים את מועד ההובלה שנקבע כבר. במידה וניתן אין לכם ממה לדאוג, הכל טוב. במידה ולא ניתן היה להקדים את מועד ההובלה מתוכנן, בטלו את ההובלה שקבעתם, וחפשו אחר הובלות מהרגע להרגע, או הובלות דחופות, ובקשו לבצע הובלה למועד החדש שהנכם זקוקים לו. ישנם מקרים בהם גם האפשרות השניה לא תתאפשר, ולכן תמיד, בכל מקרה שהוא, כדאי להזמין את ההובלה כמה שיותר זמן מראש.

מעבר דירה - איזורי שירות