2 סיבות לא לקחת ארגזים מהסופר בעת מעבר דירה

אף אחד לא אוהב לעבור דירה. ובטח לא לארוז. בדיוק בגלל זה כתבנו עבורם מעין מדריך קטן עם טיפים מעולים שיהפכו את אריזת הדירה שלכם לפחות מתסכלת ויותר יעילה. מי יודע, אולי בסוף נצליח לגרום לאנשים כן לאהוב לעבור דירה. אז הכינו את המוטיבציה, האנרגיות הטובות והארגזים – מתחילים לארוז! 

 

מתי כדאי להתחיל לארוז את הדירה?

אנחנו ממליצים לכם להתחיל לארוז את הדירה כשבועיים עד חודש לפני מועד המעבר שנקבע. כולנו אנשים עסוקים, עובדים, שרצים ממקום למקום, אולי אפילו עם ילדים ועל כן חשוב לפרוס את זמן האריזה ולרווח את זמני האריזה כך שתאפשרו לעצמכם לארוז בצורה שקטה ויעילה שתקל עליכם גם את הפריקה בבואכם לבית החדש. פנו קצת זמן לנוסטלגיה בערבים, תתחילו לעבוד מהר וחכם.

*אל תתחילו לארוז מוקדם מידי. לנווט ולחיות בתוך ארגזים היא לא חוויה נעימה ואפילו מאוד מעצבנת.

** חומרי אריזה וארגזים למעבר דירה תמצאו פה.

 

המיון הנדרש לפני אריזת הדירה:

בזמן אריזת הדירה (או אם החלטתם לשלם לפועלים בעבור כך עשו זאת לפני שהם באים) עברו על החפצים בבית ומיינו אותם. אתם בוודאות  לא צריכים את כל מה שכבר יש לכם במעבר לבית החדש, ואתם אפילו תשמחו מאוד אחרי שתפטרו מכמה חפצים, ניירות ובגדים שאתם כבר לא צריכים.

 

אז, למה לא לקחת ארגזים מהסופר?

  1. לרוב הם מלוכלכים, בגדלים לא מתאימים וזה פשוט פחות נוח.
  2. תיקנים אמריקאים נכנסים אל הבית מתוך מערכת הביוב, התיקן הגרמני מוצא את הדרך לבתים באמצעות הארגזים הנגועים. הוא מתרבה מהר והנקבה סוחבת את תיק הביצים עליה ומדביקה אותו במקום מסתור סמוך. בעיקר בתוך ארגזים.

 

קווים מנחים למיון דירה בצורה חכמה:

  • זרקו כל מה שלא נעשה בו שימוש בשנתיים האחרונות. ולא, המכנס הזה מהניינטיז כבר לא יחזור לאופנה. תפטרי ממנו.
  • בשביל לדעת מה חשוב להעביר ומה צריך לזרוק, מומלץ לארוז את הדירה לפי קטגוריות ולא לפני החדרים שבבית. למשל: לארוז את כל חפצי הנוי, לאחר מכן את הספרים, את הבגדים וכך הלאה.
  • בנוסף, לא אורזים את הדברים היקרים לנו ביותר בהתחלה. ברגע שאנחנו אורזים דברים שאנחנו משתמשים בהם הרבה או קשורים אליהם רגשית, אנחנו נוטים לא לזרוק דברים אחרים מתוך תקווה כלשהי שכן נשתמש בהם בזמן מאוחר יותר. לכן, כדאי להתחיל לארוז ולמיין את הדברים שרחוקים מאיתנו כדי לקבל פרופורציות נכונות.

 

לסיכום

מעבר דירה היא תקופה מורכבת של חוסר נוחות, שינויים, חששות, התרגשות. הכל ביחד. לכן על מנת להקל על תקופה הזו כמה שיותר ולהפוך אותה לנעימה ייצרנו עבורכם מעין מיני מדריך עם כל הטיפים הכי שווים וקווים מנחים לאריזה נכונה ויעילה. מקווים שנהניתם לקרוא! שיהיה לכם בהצלחה ומעבר דירה קל ונעים!

קופסאות למעבר דירה