4 דברים שצריך לעשות לפני מעבר דירה

מעבר דירה הוא הסימן החיובי ביותר לתחילתו של פרק חדש בחיינו. לדאבוננו, כל תחילת פרק חדש מצריכה סגירה של הפרק הקודם. אז מעבר לסיום חוזה בהתקשרות טובה מול בעל הבית, יש מספר דברים שחובה לעשות. משימות קטנות, שמאפשרות לנו לסיים את פרק חיינו בדירה הקיימת לקראת ההתחלה החדשה בדירה החדשה.

 

שכבה של צבע

הדירה היא מכולה של פרק החיים אותו עברנו בין קירותיה. קילופים, חורים של מסמרים, לכלוך מצטבר או חפצים שנשארו על הקירות מצטרפים לפרק החיים וכך הם משאירים את חותמם. כדי לאפשר עזיבה בתנאים טובים והקלה על בעל הנכס בהשכרת הנכס אחריכם, אי אפשר לוותר על צביעת דירה לפני עזיבתכם. עם כמה חברים נאמנים, צבע איכותי ומוזיקה איכותית, צביעת הדירה יכולה להפוך ליום כיף, מעניין ושובר שגרה.

 

סיוד הקירות

שלב זה אמור להקדים את של הצביעה, אבל למה שלא נתחיל במשימה הכיפית לפני הכל. סיוד הקירות יכול להתבצע בקלות רבה. בין אם אתם משתמשים באבקת קלצימו או במשחת רובה לאיטום חורים, אם לא יהיה לכם את הציוד ההכרחי הבסיסי, לא תוכלו לבצע את הסיוד בצורה יסודית. צמד שפכטלים לפעולת סתימה מהירה, נייר זכוכית לשיוף והחלקת הקיר לאחר האיטום ומטאטא זה כל מה שאתם צריכים. לאחר הסיוד, תגיע לפחות שכבה אחת של צבע.

 

בירוקרטיה וחיות אחרות

עומדים לצאת מהדירה שלכם? רוצים התחלה חדשה? אל תשכחו להעביר את שמכם בכל החשבונות הקבועים שלכם! הסדרת חובות ותשלומים מול מספקי תשתיות חשמל, מים, גז וארנונה יקלו עליכם בהעברת השם שלכם בנכס החדש, גם לבעלי הדירה בהסדרת החשבונות וגם לדיירים העתידיים בכניסה לדירה. כל סגירה מוקדמת של תשלומי חובה, הסדרות של בירוקרטיות קיימות מול העירייה שקיימות על שמכם שינדדו איתכם לנכס החדש יעזרו לכם לשמור על סדר בראש, בחיים וגם לסובבים אתכם בתהליך המעבר.

 

סדר ברכוש

בין אם גרתם עם שותפים, לבד או עם בת הזוג; בני אדם, מטבע הדבברים, תוברים רכוש וציוד לאורך השנים. כדי למנוע אי נעימויות עתידיות, רגע לפני שמגיעים המובילים, תוודאו שהציוד והרכוכש שארזתם הוא אכן שלכם והוא לא צריך להישאר בתחומי הדירה בה גרתם. כל טעות או שגיאה שכזו יכולות להתפרש בצורה לא טובה בעיניי בעל הדירה שלכם. גם אם יש מקום לתקן – מדובר בטרחה מיותרת. סדר מקדים ייתן לכם נחת בעת המעבר.

 

ארגז אחרון וסיימנו

מעבר דירה הוא תהליך מחא ברגשות ואמוציות. בין אם לחץ, התרגשות, עצבים או אושר עילאי – קשה להיות בראש מסודר ביום המעבר. כל הכנה מוקדמת שתעשו לפני אריזת הפריטים תוכל לתת לכם סדר בראש עד שתסיימו עם ההברשה האחרונה על הקיר לאחר עזיבת הדירה. מעבר נעים!

בחור מצייר קירות

עוד מאמרים שכדאי לקרוא

נעלי ריצה איכותיות
כללי

נעלי ריצה איכותיות

ריצה היא סוג ההתעמלות הנפוץ ביותר, כיוון שהיא פשוטה ונגישה לכולם – אין צורך בפרטנרים, ציוד מיוחד או מגרש ייעודי. כל מה שצריך הוא זוג

קרא עוד »