4 טיפים לבחירת ארונות מטבח

בחירה של ארון מטבח חדש אינה עניין של מה בכך. מי שבחרו בעבר ארונות חדשים, יידעו להגיד לכם כי עליכם להכיר בכמה כללים חשובים שיאפשרו לכם להיות בטוחים כי בחרתם בארונות המטבח המתאימים עבורכם מ – 2 בחינות עיקריות: מבחינת העיצוב והמראה הכללי של הבית ומבחינת הנוחות שלכם. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות את 4 הטיפים שיאפשרו לכם לבחור את ארונות המטבח הנכונים ביותר עבורכם מכל בחינה.

 

הטיפ ה – 1 לבחירת ארונות מטבח: תבדקו שהם מתאימים למראה הכללי של הבית

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף על בחירה של ארונות מטבח מבלי להציע לכם להסתכל על המראה הכללי של הבית. אנשים לפעמים בוחרים לעצב אזור מסוים בבית (כמו למשל סלון או הכניסה לבית), מבלי לתת דגש למראה הכללי של הבית. כך שבסופו של דבר נוצר מצב שבו יש אזור מסוים שלא משתלב עם העיצוב הכללי. אנו מציעים לכם לצלם את החללים שנמצאים בקרבת המטבח, כדי שתוכלו לראות בהמשך כי מדובר במטבח שתואם לאזורים האחרים.

ארונות מטבח

הטיפ ה – 2 לבחירת ארונות מטבח: תבדקו שלא בחרתם בטרנד שצפוי לחלוף בקרוב

חשוב מאוד שתערכו בירור מעמיק אודות ארונות המטבח ששמתם עליהם עין. שכן, לפעמים יש טרנדים שצפויים לחלוף תוך כמה חודשים. מצב שכזה עשוי להשאיר אתכם עם ארונות מטבח שנחשבים ל"מיושנים" ולא בקטע מיוחד (כלומר, לא כמו בחירה בארונות ווינטג').

 

הטיפ ה – 3 לבחירת ארונות מטבח: תבדקו שהעיצוב מתאים לכם מבחינת נגישות

אנו ממליצים לכם לערוך בירור מעמיק אודות הנגישות של העיצוב הקיים. יכול להיות שבחרתם בארונות מטבח שמתאימים לסגנון הכללי של הבית ושיש להם עיצוב עדכני שיחזיק מעמד לשנים רבות, אך אין די בכך. עליכם לבדוק כי הארונות השונים מתאימים לכם, האנשים שמשתמשים במטבח באופן קבוע. אם למשל בחרתם בארון נשלף לתבלינים ובקבוקים, כדאי שתבדקו שהוא ניצב באזור שנוח לכם להוציא ממנו את התכולה. במידה ולא, כדאי לבדוק ארונות אחרים.

ארונות מטבח

הטיפ ה – 4 לבחירת ארונות מטבח: תבררו כי מדובר בארונות איכותיים

מדריך שנוגע לבחירה של ארונות מטבח חייב להציג בפניכם כמה מילים אודות איכות החומר. אנו ממליצים לכם לבדוק באופן מעמיק את החומר שצפוי לשמש אתכם בהמשך. הבחירה צריכה להיבחן מכמה כיוונים:

  1. מבחינת נוחות הניקיון של החומר
  2. מבחינת הופעת כתמים על גבי החומר (יש חומרים ש"בולעים" כתמים)
  3. מבחינת העמידות שלו לאורך שנים

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את 4 הטיפים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם וליישם אותם בעת בחירה של ארונות מטבח. בשלב זה אנו רוצים לאחל לכם שתבחרו את הארונות המתאימים עבורכם ביותר מכל הבחינות שצוינו לעיל. אתם מוזמנים כמובן לחזור אלינו ולשתף בבחירה שלכם. מי יודע? אולי נכתוב על כך מדריך נוסף בהמשך.

ארונות מטבח