4 טיפים לעיצוב הבית לאחר מעבר דירה

אם רק עכשיו עברתם לדירה חדשה ועדיין לא התחלתם לרהט את הבית ברהיטים ומכשירי חשמל, יש לנו עבורכם כמה טיפים שיוכלו לגרום לבית שלכם להראות אחרת לגמרי. למעשה, חשוב לתכנן את עיצוב הבית עוד לפני שעוברים אליו, אך גם אם לא התחלתם במלאכה, תוכלו לתכנן ולעצב את החדרים שלכם בצורה טובה יותר וכך להכניס נוחות, פרקטיות וגם להנות מעיצוב שלא תרגישו יותר מידי צורך ללכת לחופשה בבית מלון. 

 

תכננו את העיצוב

מעבר דירה הוא תהליך שלרוב אינו פשוט בשביל אנשים רבים. לכן, חשוב מאוד שתקנו יומן כדי לתכנן את המעבר בצורה הטובה ביותר כבר כמה חודשים מראש. עשו בירורים, בדיקות, השוואת מחירים עוד לפני שאתם עוברים לדירה החדשה. כאשר אתם כבר בתהליך המעבר עצמו, יש לא מעט משימות של אריזה ושל פירוק שיכולים להיות מאוד מעייפים ומתישים. לכן כדאי להתכונן לכך עוד קודם.

 

החליטו על קו עיצובי שאותו תרצו

אם יש לכם את זה מלידה, כנראה שלא תצטרכו את עזרתם של אנשי מקצוע בתחום, אך אם בכל זאת עיצוב פנים לא זורם לכם בעורקים, מומלץ לפנות אל מעצב או מעצבת פנים אשר מתמחים בכל מה שקשור אל עיצוב חדרים. ייתכן ואתם עוברים לדירה מרוהטת והשינויים שתוכלו לעשות הם יחסית מינוריים, אך גם בדירה שהיא מרוהטת תוכלו להכניס דברים שיסמלו את האופי שלכם כמו למשל טפטים לקירות, או תמונות קיר מגניבות.

אם הדירה שאתם נכנסים אליה היא ריקה, יש לכם יותר אפשרויות לשדרוג ולהפוך אותה לדירה שתמיד רציתם לגור. קודם כל, חשוב מאוד לתכנן את הקו העיצובי של הדירה ואת הצבעים המרכזיים שתרצו לשלב בריהוט שלכם וגם בקירות הבית.

 

השתמשו בתאורה מתאימה

גופי תאורה בחללי הבית הופכים כל חלל אפל לחלל שנעים לשהות ולהיות בו. אם אתם מוצאים את גופי התאורה בדירה החדשה לא מתאימים, תוכלו להביא איתכם גופי תאורה מהדירה הקודמת שלכם או לחדש את הדירה החדשה בכמה גופי תאורה מיוחדים שיעשו את ההבדל ויגרמו לבית כבר להראות אחרת.

מומלץ להשתמש בתאורה טבעית והכניסו כמה שניתן אור לבית. תוכלו גם להשקיע ולקנות מתג דימר שבעזרתו תוכלו לשלוט על עוצמת האור הנכנסת לבית, בעיקר בלילות ובערבים.

 

עיצוב הסלון

בעיצוב הסלון הכי חשוב קודם להתחיל מהספה. הספה משמשת מעין עוגן של חלל פנים ובעיקר של הסלון. אם עדיין לא התגבשתן על סגנון של עיצוב אחיד, תוכלו לבחור את הספה שתתאים לכם וכך להשוות בין מערכות ישיבה לפי המחירים, המידות שלכם וגם לפי הריפוד.

 

לסיכום

מעבר דירה יכול להיות לא תמיד פשוט עבור אנשים רבים, חשוב מאוד לתכנן את המעבר ואת העיצוב שנרצה לדירה החדשה שלנו, להחליט על קו עיצובי ברור, להשתמש בתאורה מתאימה וגם להחליט על האופן שבו נרצה לעצב את הסלון שלו.

עיצוב, חדרים

עוד מאמרים שכדאי לקרוא

עיצוב בית
בעלי מקצוע

עיצוב הבית עם תמונות

עיצוב הבית עם תמונות מאפשר לנו לקשט אותו באופן שאנו אוהבים ובהתאם לסגנון הבית. במאמר זה, נציע לכם מדריך מקיף שיעזור לכם לעצב את בית

קרא עוד »