4 כללי ברזל למידוף חנויות

מכירת סחורה פיזית כרוכה בעיצוב חנות הכולל אחסון ומידוף חכם. המדפים הנדרשים הם עבור הסחורה המוצגת לעיני הלקוחות וסידור הסחורה במחסן. מובן כי סוגי המדפים נחלקים במראם, איכותם וייעודם. ההיצע הרב בשוק המידוף מעמיד רבים בפני השאלה: מהו סוג המידוף הנחוץ לי? במידה וגם אתם מתקשים בבחירת המדפים האולטימטיביים, הפוסט הבא יוכל להעניק לכם כלים עבור בחירה מושכלת של מידוף חנויות.

 

כללים למידוף חנויות

למידוף נכון עבור חנויות ומחסנים חשיבות רבה. המידוף נועד לניצול מקום באופן מקסימלי ולתצוגה אסתטית יותר כאמצעי להרשמת רוכשים פוטנציאליים. קראו את הטיפים המקצועיים מפי מומחי מידוף לתכנון מדפים נכון עבור החנות שלכם:

 

1. חלקו את צורות המידוף ל-2: מידוף חנות ומידוף מחסן

בהתייחס לאסטרטגיה שיווקית חכמה, למדפים בחנות ולתצוגה הכללית יש השפעה רחבת היקף על כמות הלקוחות שיבצעו פעולות בחנות ויגיעו לכדי רכישה. חברת אריזון מידוף לחנויות מציעה סוגי מידוף מותאמים למגוון סוגי חנויות על מנת למקסם את הנראות של החנות, לאפשר ארגון מדויק ואחסון על פי צרכי החנות הספציפיים.

מידוף לחנות חייב לייצג את אופי החנות, להיות דקורטיבי ולהכיל את כל מוצגים לראווה בצורה מרווחת. יש להתאים את עיצוב המדפים לקונספט העיצוב של החנות וכן שיאפשרו סידור סחורה באופן שיקל על מציאת הפריטים וייצרו חווית קניה ידידותית למשתמש.

מידוף למחסן הינו פתרון אחסון בתפקיד פרקטי בלבד ללא היבט הייצוגי. ניתן לבחור במדפים פשוטים אולם יש לתכנן מראש את מידות המדפים הרצויות באופן שינצלו את כל שטח החלל בצורה מקסימלית. ניתן להתייעץ עם מומחי מידוף על מנת לאפשר את הניצול המרבי של חלל האחסון.

 

2. בחרו במדפים מחומרי גלם מעולים

לטיב החומר ממנו מיוצר המדף – השפעה רבה על איכותו ועמידותו. אחסון איכותי ארוך טווח יוכל להתאפשר רק באמצעו מדפים עשויים היטב, בנויים במקצועיות ומורכבים מחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. חשוב מאוד להשקיע באופן חד פעמי במידוף חזק על מנת למנוע בלאי מהיר ותיקונים תכופים במשך חיי העסק. יש לדעת כי מתכת הינה חומר גלם נפוץ עבור מידוף חנויות בשל תכונותיו המזוהות עם חוזק, עמידות ואמינות.

 

3. התאמת המידוף לסוגי הסחורה השונים

בשוק מוצרי המידוף קיימים מדפים הרלוונטיים לסוגי מטרות שונות: מדפים לאחסון קל, מדפים לאחסון כבד וכן מדפים לאחסון ברמה בינונית. יש להבדיל בין מידוף לחנות כלי עבודה לבין חנות המציעה פריטי אופנה בבחירת המידוף הרלוונטי.

 

4. ערכו תוכנית מידוף מודרת טרם ההזמנה

לפני שאתם מזמינים מדפים לחנות, חשוב שתיצרו תוכנית מפורטת של הסחורה העתידה להיות מאוחסנת במדפים. תכנון מקדים ימנע חוסר במקום מספק עבור הסחורה.

 

מידוף נכון – סיכום הדברים

על מנת להשיג מידוף נכון לחנויות יש להשקיע בתכנון מקדים מדויק שיכלול חישוב מידות מדפים, אופי המדף וניצול השטח. שיהיה לכם מידוף קל!

מדף חנות

עוד מאמרים שכדאי לקרוא

נעלי ריצה איכותיות
כללי

נעלי ריצה איכותיות

ריצה היא סוג ההתעמלות הנפוץ ביותר, כיוון שהיא פשוטה ונגישה לכולם – אין צורך בפרטנרים, ציוד מיוחד או מגרש ייעודי. כל מה שצריך הוא זוג

קרא עוד »