5 אטרקציות לא שגרתיות לאירועים

כולנו רוצים שהאירועים שלנו ושל היקרים לנו ביותר יהיו חד פעמיים ובלתי נשכחים. לצורך העניין, מומלץ לבחור באטרקציות מקוריות ומיוחדות שיפתיעו את האורחים וימקסמו את החוויה המהנה. כדי להעניק לכם השראה, החלטנו לרכז חמש אטרקציות מעניינות שהאורחים לא יצפו להן – אבל יזכרו אותן זמן רב לאחר שהאירוע ייגמר!

 

עמדת מציאות מדומה

אחת הטכנולוגיות שצוברות תאוצה ופופולריות בשנים האחרונות היא טכנולוגיית מציאות מדומה. באמצעות משקפיים מיוחדות וזוג שלטים שמחברים לידיים ניתן להיכנס אל תוך עולם חדש ומופלא בתלת מימד, שירגיש לכם כמעט אמיתי! קיימים אינספור משחקים וסרטים קצרים שיאפשרו לאורחים שלכם לחוות חוויה מיוחדת מחוץ למציאות שלהם. אפשר לייצר עמדה לשניים או שלושה ולהחליף בין המשתתפים אחרי כל סיום משחק. אל תופתעו כשיתחיל להיווצר לעמדה הזו תור.

 

מראת סלפי

מראת סלפי נראית ברגע הראשון כמו מראה רגילה, אבל אז מסתבר שמדובר במראה עם המון אופציות לצילום ולכיף. מיד אחרי צילום התמונה הרצויה ואישור שלה על ידכם, התמונה תודפס לכם על מגנט ותוכלו לקחת אותה הביתה כמזכרת.

מראת סלפי מאפשרת להצטלם לבד, עם בני הזוג או עם חברים – כולם יכולים להיכנס לתמונה. דבר זה לא רק מאפשר לאורחים לייצר את התמונה המושלמת, זה גם יחסוך לכם את הצורך לשכור צלם לאירוע.

 

מסיבת אוזניות

בכל אירוע כמעט יש מסיבה, אבל האם ידעתם שאפשר לשדרג אותה ולהפוך אותה למסיבת אוזניות? במסיבה זו כל אורח יקבל זוג אוזניות אלחוטיות משל עצמו ויוכל לשמוע את המוזיקה בצורה הטובה ביותר שאפשר.

כלפי חוץ אנשים ייראו כאילו הם רוקדים לצלילי השקט, אבל מבפנים… הם בתוך מסיבה סוערת עם כל הלהיטים. זוהי חוויה ייחודית גם למשתתפים במסיבה וגם למתבוננים בה מהצד.

 

פול מון

גם אם הייתם בתאילנד וגם אם לא, אתם בטח מכירים את מסיבות הפול מון המפורסמות שמתקיימות בה. לשמחתכם, ניתן לשחזר אותן גם ממש פה בארץ. האורחים ייצבעו בצבעי גוף ופנים זוהרים, וכשהם יעלו לרחבה- האורות האולטרה סגולים יידלקו וכל הרוקדים ייראו זוהרים וצבעוניים.

מדובר בחוויה מרהיבה ויזואלית וגם מעוררת השראה. ניתן לשכור את שירותיהם של מאפרים מקצועיים או לייצר עמדה של צבעים שבה האורחים יוכלו לבחור מה לצייר על עצמם.

 

חדר בריחה נייד

כולם ביקרו פעם אחת או יותר בחדר בריחה, אבל ידעתם שאפשר להביא את חדר הבריחה עד אליכם? חדר בריחה נייד יכלול הפעלה נרטיבית והרפתקנית בה האורחים יצטרכו לפתור חידות, לענות על שאלות ולהתחרות אחד בשני- עד שישלימו את המשימה.

אפשר גם לבחור מתנה מיוחדת לצוות המנצח. הפעלה זו היא גם כיפית, גם גורמת לאנשים לאמץ את התאים האפורים וגם מאפשרת שיתוף פעולה- גם בין אנשים שלא הכירו אחד את השני קודם.

מראת סלפי