5 דגשים חשובים בתהליכי הובלת מקרר

יד שנייה, עסקת מזל ביד 2 או התחדשות ומעבר בתוך המשפחה – מקרר הוא נכס צאן ברזל. הוא ממוצרי החשמל בבית שצריך להחליף פעם ב- 10 שנים, אם זכיתם לאחד איכותי. יש מקררים שעובדים בצורה מצוינת כבר עשרות שנים! איך הם הגיעו לבית בו הם נמצאים? איך שומרים על מקרר בשלמותו לאורך כל הזמן הזה? הנה כל הדגשים להובלת מקרר בבטחה.

 

ריקון המקרר

הדבר הראשון שצריך לעשות בהובלת מקררים הוא לפנות את המקרר, מכל תכולתו. כן, מכל תכולתו. אין מה לחכות עם אחסון מזון במקרר לפני הובלתו ואתם ממש תכך תבינו למה. בינתיים, תרוקנו את המקרר, תנקו אותו בצורה יסודית וקפדנית מבפנים, והמתינו לשלב הבא.

 

ניתוק מהחשמל והפשרה

הגיע הזמן להיפרד מנטיפי הקרח ששכנו במקפיא שלכם ומקופסת הגלידה של גולדה שנשכחה בעומק המקפיא. אי אפשר להוביל מקרר לפני שהפשיר לגמרי. הובלה של מקרר עם נוזלים מופשרים יכולה להיות מזיקה במיוחד. קרח מופשר מהמקפיא הופך לנול שיכול לחלחל למנוע החשמל ולמגעים החיצוניים במהלך ההובלה. אחרי ניתוק המקרר, צריך לתת למקרר ולמקפיא להפשיר בצורה טבעית, ולאחר מכן לייבש אותו היטב בחלקו הפנימי.

 

אבטוח אביזרים וחלקי פנים

סיימנו לנקות ולייבש את המקרר. השלב הבא הוא להוציא מתוכו את המדפים וכל חלק שעלול לזוז ולפגוע בדפנותיו. מדפים, מגירות ומדפי רשת ניתנים להסרה בקלות, וגם תאי האחסון על דלת המקרר. אחרי שהסרתם אותם בבטחה, זה הזמן לרוץ על התחזוקה עד הסוף. נקו, ייבשו וארזו את חלקיו הפנימיים ואר4זו אותם בנפרד מהמקרר. לאחר מכן, קחו 2 חבלים או רצועות וקשרו בלולאה את המקרר. רק כדי לוודא שהדלתות לא ייפתחו במהלך ההובלה.

 

רק עם עגלה

לא משנה מאיפה אתם מוציאים ומזיזים את המקרר, אל תעשו את זה בלי עגלת טרולי. אל תיקחו סיכון עם להטות אותו על גבכם עם חגורת גב. זה פשוט לא שווה את זה. השתמשו בעגלת טרולי וכמה חברים נאמנים והתחילו לגלגל אותו מחוץ לבית ולוו אותו בזהירות לרכב ההובלה.

 

איך מובילים

הפתרון ההגיוני ביותר הוא להשתמש בשירות הובלות שיעשו את כל העבודה. במידה ואתם מרגישים מספיק בטוחים, רק תדאגו שרכב ההובלה יכלול אפשרויות אבטוח וקשירה למקרר וריפוד לבסיס שלו ולפינותיו.

 

עשה זאת בעצמך

הובלת מקרר יכולה להיות קשוחה ומבלבלת. הצמדות לטיפים המובאים לפניכם בכתבה זו יקלו עליכם וגם על חבריכם שהגיעו לעזור. גם חשוב – הובלה זהירה של המקרר תחסוך לכם אלפי שקלים על רכישת מקרר חדש. מלבד הובלה עצמאית, תמיד אפשר לשכור שירותי הובלה שיעשו את כל התהליך הזה. הובלה עצמאית מומלצת לאלו שמנוסים בסוג עבודות זה ושיש להם ציוד אבטוח וניוד, כמו טרולי, כדי לבצע זאת בבטחה.

מְקָרֵר