5 הטיפים החשובים ביותר לעיצוב חדר האמבטיה

אם גם אתם חולמים על מקלחת כמו בסרטים, על עיצוב לחדר השירותים שיבייש אפילו פוסט של פינטרסט הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על עיצוב חדר המקלחת.

 

חדר האמבטיה-

בחדר האמבטיה יש דברים מובנים מאליהם כמו מקלחת, מקלחון, כיור, ארון ואסלה- הדברים האלו הם הפריטים העיצובים המרכזיים שיהפכו לכם את חדר האמבטיה למעוצב ויפה. אנחנו ממליצים לקנות את הפריטים החשובים ביותר מאמבט 4 יו- שמשלבים בין עיצוב, פרקטיקה ואיכות בצורה מושלמת. בכל מה שקשור למקלחת אנחנו ממליצים על מקלחונים מבית אמבט 4 יו. הנה חמשת הטיפים החשובים ביותר שבעזרתם תעצבו חדר מושלם:

חדר האמבטיה

  • העוגן העיצובי: בכל חדר בבית יש עוגן עיצובי שהוא לרוב הרהיט הגדול ביותר או הרהיט המרכזי מבחינה פרקטית. לדוגמא בחדר השינה הרהיט המרכזי יהיה המיטה, במסדרון שמחוץ למקלחת אלו יהיו הכיורים לאמבטיה, במטבח הרהיט יהיה השיש ובסלון הספה. העוגן העיצובי הוא זה שקובע את הטון ואת השפה העיצובית בחלל, לכן כשמדובר בחדר האמבטיה חשוב להתמקד באחד משלושה דברים שיהיו המרכז העיצובי- המקלחת, הארון או הקיר הגדול. אחד משלושת המרכיבים הללו צריך להיות המרכז של החלל מבחינת עיצוב- הוא צריך להיות בולט, ייחודי ובסגנון מובהק שאליו תתאימו את שאר המרכיבים בחדר.
  • הצבעים: כשמדובר בשילוב נכון בין רהיטים שונים ובין הרהיטים לחלל חשוב לקחת בחשבון את הצבעים שבחדר. חפשו אחר פלטת צבעים שתוביל אותכם בעיצוב- צבעים משלימים, גוונים של צבע מסויים או צבעים נטרליים שיהיו צבעי המפתח של כל רהיט, הקירות והתוספות הקטנות במקלחת כמו המגבות והקישוטים.
  • מרקמים: אחת השיטות הכי טובות לגרום לחדר להרגיש יוקרתי ומיוחד היא בעזרת משחק במרקמים. נסו לשלב בחדר האמבטיה אריחים שונים, מרקמים בצבע הקיר, מרקמים שונים בארונות ואפילו בשטיח האמבטיה. המרקמים יעזרו לכל פריט לבלוט.
  • הקישוטים: חפשו אחר שפה משותפת בחדר האמבטיה מבחינת התוספות והקישוטים בחדר. מדובר במגבות, בנייר הטואלט, בכלים לשמפו ולמרכז, בכוס של מברשת השיניים ואפילו בעציצים או בקישוטים השונים. נסו שכל התוספות יהיו בצבעים ובסנגנונת דומים כדי ליצור מראה מכוון, מחושב ואחיד.
  • פרקטיקה: הפרט העיצובי הכי חשוב בעיצוב חדר האמבטיה הוא שהעיצוב לא יוריד מרמת הנוחות והפרקטיקה של חדר המקלחת. נסו לא להגזים עם כמות הדברים בחלל או עם כמות התוספות שצריך למלא מחדש ולהשקיע בהן זמן כדי לא להפוך את החדר ללא פרקטי ומעיק.

 

לסיכום-

כדי ליצור עיצוב מיוחד ומוצלח לחדר המקלחת עקבו אחר המדריך הקצר שלנו. בבחירת הרהיטים אל תתפשרו על האיכות ובכל מה שקשור לעיצוב קחו בחשבון את חמשת הטיפים שלנו- העוגן העיצובי, הצבעים, המרקמים, הקישוטים והפרקטיקה. המפתח לחדר אמבטיה מעוצב הוא שמירה על שפה עיצובית אחידה ושמירה על איכות הרהיטים.

עיצוב חדר אמבטיה