5 טיפים לסגירת חברת הובלות מוצלחת

מעבר דירה הוא פרויקט גדול שיש להתכונן אליו בהתאם.

גם אם אתם משפחה של חמישה נפשות או יותר וגם אם אתם זוג או יחידים – מעבר דירה דורש התכוננות מתאימה.

אריזה של כל הדברים, הפרדה של דברים שבירים ודברים חשובים, אריזה נכונה של הריהוט, הובלה של כל הדברים, ופריקה שלהם בדירה החדשה.

התהליך הזה עשוי לשאוב ממכם לא מעט אנרגיות וחשוב לדעת לקראת מה אתם הולכים ולהגיע מוכנים.

 

על מה חשוב לשים דגש במעבר דירה?

כמובן לאחר שסגרתם את הדירה שאתם תעברו אליה, יש למדוד ולוודא שכל הריהוט והציוד הגדול יכנס גם בדירה החדשה, ואפשר כבר להתחיל לתכנן איפה יישב כל דבר. זהו גם זמן טוב להיפתר מדברים לא שימושיים, חבל לארוז משהו, להוביל אותו לדירה אחרת ולגלות שהוא לא נצרך. בנוסף חשוב לבחור חברת הובלות מקצועית אשר תיתן מענה למקרים לא שגרתיים ותפתור בעיות בשטח. להזמנת חברת הובלה מוצלחת – הובלות מאה.

 

איך בוחרים חברת הובלות מוצלחת?

בחירת חברת הובלות מוצלחת יכולה להקל עליכם מאוד את כל מעבר הדירה. הרבה חברות מציעות מגוון פתרונות להובלה ושמירה על הציוד – אריזה נכונה של הריהוט, הובלה שלו בתוך כלי הרכב בצורה נכונה, וכמובן סחיבה שלו עד לדירה תוך שמירה עליו. ישנם מגוון פתרונות לכל סוגי הבעיות – מנופים לקומות גבוהות, הכנסה של הציוד דרך המרפסת או עגלות ייחודיות לחדרי מדרגות.

 

מה חשוב בבחירת חברת הובלות?

חשוב מאוד לקבל המלצות או לקרוא חוות דעת מלקוחות על חברת ההובלות, וחשוב לוודא איתם בדיוק מה כולל השירות, מה עושים במקרה שציוד לא נכנס או לא עובר בדלת הראשית, ומה עושים במקרה שחס וחלילה הציוד ניזוק. עניין נוסף הוא נושא התיאום של זמן המעבר – הרבה אנשים מתקשים למצוא את הזמן התאים מבחינת העבודה ומבחינת הנוחות – למשל בחורף חשוב לשים לב שלא קובעים את ההובלה לזמנים גשומים, ובקיץ לימים חמים במיוחד אשר יקשו את התהליך על כולם. ולכן צריך לבדוק את נושא הזמן והגמישות מול חברת ההובלות.

 

כמה עולה הובלה לדירה?

זוהי כמובן שאלה שתלויה בכמות הציוד, בדרכי הגישה לדירה הישנה והחדשה, ובזמני המעבר. ככלל בימי שישי ההובלה תהיה יקרה יותר אך ככה לא תפסידו ימי עבודה. באופן כללי הובלה תעלה החל ממאות שקלים לדירה קטנה עם ציוד בסיסי, ועד אלפיים שקלים לדירה גדולה עם הרבה ציוד או עם גישה לא נוחה לדירה. כמובן שיש לוודא שמקבלים אחריות על הציוד ושאם קורת תקלה חברת ההובלות תיקח אחריות על הנזק.

 

סיכום

בחירת חברת הובלות מוצלחת תקל עליכם את מעבר הדירה, תפנה לכם זמן לדאוג לדברים החשובים ותעשה זאת במקצועיות רבה מתוך ניסיון רב. כדאי לקרוא המלצות על החברה ולדאוג לתחומי אחריות ופיצוי במקרים של נזקים או איחורים.

סגירת הובלה

 

עוד מאמרים שכדאי לקרוא

לוכד נחשים
בעלי מקצוע

איך לבחור לוכד נחשים מקצועי ואמין?

המחשבה על היתקלות בנחש מעבירה בנו צמרמורת. זוהי תגובה אופיינית שעשויה להופיע גם אצלכם, הקוראים. שכן, רבים מאתנו סובלים מפוביות מנחשים, מבלי שאנחנו בכלל מודעים

קרא עוד »
עיצוב בית
בעלי מקצוע

עיצוב הבית עם תמונות

עיצוב הבית עם תמונות מאפשר לנו לקשט אותו באופן שאנו אוהבים ובהתאם לסגנון הבית. במאמר זה, נציע לכם מדריך מקיף שיעזור לכם לעצב את בית

קרא עוד »