6 טיפים לעיצוב הסלון שתמיד חלמתם עליו

הסלון הוא אחד החללים בבית בהם אנו מבלים את רוב זמננו. המפתח ליצירת אווירה חמימה ומסבירת פנים הוא למצוא את הסגנון הנכון עם מראה נוח ופרקטי כאחד. אם אתם רוצים לעצב את סלון חלומותיכם, יש הרבה היבטים שתצטרכו לקחת בחשבון. היופי הוא בפרטים הקטנים. עקבו אחר הטיפים המרכזיים, ותוכלו ליצור עיצוב פנים סלון שתמיד חלמתם עליו.

 

  1. פרופורציות

וודאו שכל הרהיטים וחפצי הדקורציה נמצאים בהרמוניה זה עם זה, ובהתאם לגודל החדר. אם יש לכם סלון גדול ומרווח, יש לכם את המותרות לבחור רהיטים גדולים יותר. עם זאת, אם הוא מעט קטן, אנו ממליצים לבחור פריטים עדינים יותר עם צבעים בהירים.

 

  1. חלונות

אופן עיצוב החלונות שלכם יכול לשחק תפקיד עצום במראה הכללי של הסלון שלכם. תריסים משרים תחושה בהירה ומודרנית יותר, בעוד שווילונות מעניקים לחלל שלכם תחושה גדולה יותר של אופי. יש כל כך הרבה בדים נפלאים שאפשר להשתמש בהם כדי לשפר את עיצוב פנים לבית, וגם לבידוד הבית שלכם.

 

  1. הספה כמוקד

הדבר הראשון שרואים כשנכנסים לכל סלון הוא בדרך כלל הספה. זה מקום שבו אנו מבלים הרבה שעות ארוכות עם משפחה וחברים, צופים בטלוויזיה ומשוחחים עד שעות הלילה המאוחרות. לכן, בחירת הספה הנכונה היא חיונית. היום הקטיפה תופסת את מרכז הבמה מבחינת בחירת בד.

 

  1. שולחן הקפה – בן הלוויה האידיאלי

ההצלחה של עיצוב הסלון שלכם תהיה תלויה עד כמה השולחן והספה שלכם משלימים זה את זה. בנוסף להיותו בהרמוניה עם שאר העיצוב, יש איכות אחת חיונית שעל כל שולחן קפה להיות: פונקציונליות. שולחנות קפה צריכים לסייע לוודא שהסלון שלכם נוח ופרקטי, ומאפשר לכם לשמור כל מה שאתם צריכים ליד, בין אם זה ספר אהוב, כוס תה או חטיפים לאורחים שלכם.

 

  1. תאורה

מיטב מעצבי הפנים תמיד מנסים לשלב כמה מקורות אור שונים, החל מנורות תקרה, ועד מנורות קיר ושולחן. נורות שקועות כיום הן נחלת העבר, הנחשבות בדרך כלל אינטנסיביות, ישירות וקרות מדי. ניתן ליצור סביבה חמה יותר על ידי שילוב מקורות אור שונים, ולהקפיד להתאים את עוצמת האור. עם התאורה הנכונה, בקרוב תראו עד כמה הסלון שלכם יכול להיות מסביר פנים.

 

  1. נגיעות טבעיות

ירוק הוא צבע החיים, וצמחים הם חלק חיוני בכל סלון. לא רק שהם יביאו שמחה, חמצן ואנרגיה חיובית לסלון שלכם, הם גם דקורטיביים במיוחד. אם יש לכם מספיק מקום, תוכלו לשלב תערובת של עלים גדולים וצמחים תלויים.

 

סיכום

בסך הכל, יצירת סלון חלומי לא אומר שאתם צריכים להיות גורו של עיצוב פנים סלון ובית. אם תשתמשו בסגנון שלכם בשילוב עם כמה מהעצות שניתנו כאן, תוכלו ליצור את המראה החלומי שתמיד רציתם בסלון שלכם. נסו – זה למעשה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים!

עיצוב פנים סלון