6 סוגי בדים של מצעים ואיך להתאים אותם לעונות השנה?

המיטה שלנו היא המקום החם והבטוח אליו אנחנו חוזרים בסוף היום.

המיטה צריכה להיות נעימה, יפה, נקייה ועם מצעים מושקעים.

ככל שתשקיעו יותר במצעים שלכם, אתם תתחברו יותר לחדר שהינה, תשנו טוב יותר ותרגישו עטופים ואהובים.

כמו כן, חשוב להתאים את הבד של המצעים לעונות השנה, לבעל המיטה ולהעדפותיו, לאווירה של חדר השינה ועוד.

רוצים לדעת איך לבחור נכון את המצעים שלכם? כל הטיפים בכתבה הבאה.

 

בדי כותנה

כותנה היא הבד הנפוץ ביותר כיוון שהיא מתאימה להמון שימושים. כשם שבגדי כותנה הם פשוטים ויומיומיים, כך גם מצעי הכותנה. מדובר במרקם בד שנעים לכל אדם, בבד זול יחסית ובהתאמה לכל גיל – כל אלה הופכים את מצעי הכותנה לרלוונטיים בכל תקופה. מצעים מכותנה מתאימים לימות הקיץ, משום שהם לא חמים מדי. הם מתאימים גם לחורף, אבל עדיף לבחור במצעים מבד שיותר שומר על חום למי שסובל מקור.

 

בדי קטיפה

בד הקטיפה יוצר אווירה רומנטית, ואפילו מינית, לכן הוא מתאים במיוחד לחדר של בני זוג. מצעים מקטיפה בדרך כלל עולים יותר כסף משום שהם מיוחדים יותר ולא נפוצים. יש מגוון צבעים של מצעי קטיפה, וחשוב שתבחרו בצבע שמתאים לחדר השינה שלכם ושיצור את האווירה שאתם רוצים – למשל קטיפה אדומה לא יוצרת את אותה אווירה של קטיפה לבנה.

 

איזה מצעים מתאימים לילדים?

ילדים צריכים מצעים נעימים, כמו כותנה למשל. כמו כן, חשוב שעל המצעים יהיו ציורים, או לפחות שהצבע של המצעים ישמח את הילד. ילד זקוק להשקעה ותפאורת חיים אוהבת, לכן כל פרט צריך להיות מושקע, אפילו המצעים. בנוסף, יש ילדים שצריכים מצעים שלא סופגים שתן, או שלא סופגים ריחות – אז קחו את זה בחשבון.

 

מה מתאים לחורף?

בחורף העננים בשמים, הגשם דופק על החלון והאוויר קר מאוד. כדאי לבחור במצעים איכותיים, כמו פלנל או פליז, כדי לחמם את הגוף בזמן השינה. חשוב לציין שמצעים טובים יכולים למנוע את השימוש במזגן במשך הלילה – וכך לחסוך בחשמל, ולא לישון עם היובש שמזגן מייצר. תפנקו את עצמכם עם מצעים שמתאימים במיוחד לחורף, וכך תיהנו משינה מתוקה.

 

איפה קונים מצעים?

כדאי לקנות מצעים באתרי האינטרנט, כיוון שזה מהיר מאוד, נוח, יעיל ומהנה! במקום לצאת מהבית וללכת לחנות מצעים עם מחירים גבוהים ביותר, תוכל ולהזמין בלחיצת כפתור את מצעי חלומותיכם מבלי לשלם הרבה כסף.

 

סיכום

חדר השינה שלכם הוא הממלכה הפרטית שלכם, והפריט החשוב ביותר בחדר השינה הוא המצעים. כשהמצעים יפים, האווירה של החדר משתנה. כמו כן, מצעים מותאמים לתקופה ולגיל, הופכים את השינה לטובה יותר וחזקה יותר. כל אחד צריך להשקיע במצעים, על מנת ליצור אווירה נעימה ומטיבה בחדר השינה.

 

כריות