7 אביזרי אמבטיה שלא ידעתם שאתם חייבים

חדר האמבטיה בבית לא תמיד מקבל את תשומת הלב הראויה. על אף שלא מדובר בחדר קלאסי בבית, אין שום סיבה לא לעצב אותו בצורה יפה ולתת לו את הכבוד הראוי. אנחנו כאן כדי לספר לכם על מגוון רחב של מוצרי אמבטיה שיוכלו לשפר את העיצוב של החדר הזה בבית שלכם בלי הרבה מאמץ.

 

אביזרי אמבטיה

אביזרי אמבטיה משלימים נועדו לחדר הרחצה בבית. האביזרים הללו אינם חובה וחדר האמבטיה שלכם יוכל לתפקד בלעדיהם, אולם יחד איתם הוא יהיה יותר נוח וכמובן יותר יפה. המוצרים הללו מגיעים במגוון רחב של עיצובים, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור את העיצובים שמוצאים חן בעינכם. למוצרים נוספים פשוט בקרו באתר של הום אין.

אביזרי מקלחת

מתלים

הדבר הראשון שכדאי לשים באמבטיה הם מתלים. המתלים נועדו לתלייה של בגדים, חלוקי רחצה ומגבות, ובמקום להניח את הדברים במקום שבו הם יכולים להירטב, תוכלו לעשות שימוש במתלים הללו. מומלץ לבחור מתלים מחומר שאינו מחליד כדי שהלחות של חדר האמבטיה לא תפגע בהם.

 

ארגוניות

גם בחדר האמבטיה יש לא מעט ציוד שאותו אנחנו צריכים לאחסן, וכדאי שיהיה מקום מסודר לעשות את זה. בארגוניות הללו נוכל לשים מגבות קטנות, נייר טואלט חומרי ניקוי ועוד מוצרים שהמקום הנכון עבורם זה חדר האמבטיה.

 

מראה איכותית

כל חדר אמבטיה לא יכול להיות שלם בלי מראה איכותית. קנו מראה גדולה לחדר האמבטיה שלכם. כיום תוכלו לשלב את המראה על גבי דלת של ארון או בצורה עצמאית, לפי הבחירה שלכם.

 

מדפים

כמו ארגוניות, גם מדפים הם משהו שמאוד כדאי שיהיה לנו באמבטיה. נוכל להניח על המדפים את מברשות השיניים או כל דבר אחר שפחות כדאי שיהיה מונח על השיש של האמבטיה ויוכל להתלכלך.

אביזרי מקלחת

סט ניקוי

סט הניקוי של האמבטיה גם הוא יכול לתרום לעיצוב שלה. כיום קיימים מברשות ניקוי בצבע אחיד, ותוכלו לקנות אותן ולהתאים אותם למראה של האמבטיה. זכרו, גם פריטים עם שימוש ברור יכולים להיראות טוב יותר.

 

ווילון

ווילון לאמבטיה הוא מוצר חובה, אולם אפשר לנצל את ההזדמנות הזו ולקנות ווילון יפה יותר שיתאים לעיצוב הכללי של האמבטיה. אל תשכחו גם לוודא שמדובר בווילון איכותי שיפחית את נזילת המים מבעד לאמבטיה.

 

פח מעוצב

גם הפח יכול להיות פריט יפה, שתורם לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה.

 

לסיכום

חדר האמבטיה בבית אמנם משמש לרחצה בלבד, אולם אין שום סיבה שגם הוא לא יהיה מעוצב בצורה יפה. כאשר בוחרים מוצרים לחדר האמבטיה חשוב לבחור מוצרים עמידים ללחות כדי שהם יחזיקו מעמד כמה שיותר זמן. נסו לייצר הרמוניה בחדר האמבטיה ולבחור מוצרים שמשלימים אחד את השני ויחד יוצרים חדר אמבטיה שנראה נהדר.

אביזרי מקלחת