7 דרכים לעיצוב המשרד

בשנות ה-60 יצרה חברת הרהיטים הרמן מילר כלי עיצובי שחולל מהפכה באסתטיקה הארגונית בעשורים הבאים. ניחשתם נכון – התא הסטנדרטי. התא היה יותר מארבעה קירות אפורים בלבד. זה בא לייצג כלכלת ניהול ממולחת (סחיטה של ​​כמה שיותר עובדים לתוך חלל עבודה) ואמביוולנטיות כללית לגבי יצירת מקומות שבהם הצוות נהנה להגיע לעבודה.

בהתחשב בשעות הארוכות שאנשים רבים מבלים במשרד, הייתם חושבים שנשקיע יותר מאמץ ביצירת חללי עבודה אסתטיים. אבל זה לא היה המצב – עד לאחרונה. בשנים האחרונות מועלות דרכים חדשות לעיצוב משרד חיוני ומזמין.

 

דרכים לעיצוב משרד מזמין

כעת נפנה לסקור 7 דרכים לעיצוב משרד פרודוקטיבי שכיף להגיע לעבודה:

לעצב את המשרד

אומנות

תליי יצירות אומנות עכשווית ומודרנית יכולה להוסיף למשרד שלכם את העיצוב האישי והיוקרתי הדרוש.

 

וודאו שחלל המשרד מוצף באור טבעי

אור טבעי הוא המרכיב הבסיסי ביותר של חלל מסביר פנים. בסקר שנערך בקרב 1,614 עובדים בצפון אמריקה, חוקרים מצאו שגישה לאור טבעי ונופים של החוץ היו התכונה הרצויה ביותר של סביבת מקום עבודה, תכונות שעולות על המאפיינים כמו קפיטריות, מכוני כושר וצהרונים. מלבד העדפות העובדים, אור טבעי לא רק משפר את הבריאות והרווחה בקרב העובדים, הוא גם הוכח כמעודד יצירתיות.

 

צמחייה

יש הרבה סיבות טובות להוסיף קצת צמחייה לחלל המשרד שלכם. לדוגמה, צמחים במשרדים הוכחו כמפחיתים את הלחץ במקום העבודה ומגדילים את הפרודוקטיביות. אנשים שעובדים במשרדים עם צמחים ירוקים מתרכזים טוב יותר מאלה שעובדים במשרדים ללא צמחייה.

 

סוגים שונים של חללי עבודה

מתן שילוב של סביבות עבודה מרובות, כולל שטח פתוח, הוכח כמשפר את מעורבות העובדים מכיוון שאנשים יכולים לבחור את האזור המתאים למשימה שעל הפרק.

חללי עבודה

מכונת קפה

מכונת קפה היא תוספת נהדרת שהעובדים שלכם יעריכו בכל בוקר.

 

תליית לוח שעם

תלייה של לוח שעם במשרד, עוזרת לכם להעביר מודעות והינו כלי מושלם לכל פרזנטציה אל מול עמיתיכם למשרד. הוא שייך לקטגוריית הציוד המשרדי שעוזר למשרדים רבים לשפר את קצב ואיכות העבודה, עם משטח להדבקה קל לתחזוק.

 

לוח מחיק

אם אתם זקוקים ללוח שאתם יכולים לכתוב עליו אתם יכולים לרכוש למשרד שלכם לוח מחיק. לוחות מחיקים הם חובה בכל משרד ויכולים להגיע בשלל גדלים ועיצובים יוקרתיים. הם עוזרים לכם לשפר את קצב ואיכות העבודה, ומשמשים כלי מצוין בכל פרזנטציה.

 

לסיכום

כפי שאמר סטיב ג'ובס המנוח, "העבודה שלך הולכת למלא חלק גדול מחייך, והדרך היחידה להיות מרוצים באמת היא לעשות את מה שאתה מאמין שהוא עבודה נהדרת. והדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתה עושה". באותו אופן, אתם הולכים לבלות חלק גדול מחייכם בעבודה במשרד. באופן אידיאלי, אתם צריכים לאהוב את המקום שבו אתם עובדים, ולנסות ליצור מרחב שבו הצוות שלכם מרגיש כמו בבית.

לעצב את המשרד