7 יתרונות לקורס הכנה לפסיכומטרי

פסיכומטרי הוא מבחן קשה שמצריך יכולות גבוהות, תרגול ולמידה מאומצים וגם טכניקות שמסייעות לפתור את המבחן באופן מיטבי.

לימודים לקראת מבחן פסיכומטרי הם ארוכים ומאתגרים, ורבים הניגשים לפסיכומטרי מתלבטים אם כדאי לקחת הכנה לקורס פסיכומטרי או ללמוד למבחן לבד.

התשובה לכך היא אינדיבידואלית, אך מומלץ להכיר את היתרונות של קורס הכנה לפסיכומטרי כדי לקבל החלטה מושכלת.

 

יתרונות קורס הכנה לפסיכומטרי

  1. לימוד טכניקות

הצלחה בפסיכומטרי לא מצריכה רק ידע ותרגול אלא ביצוע בצורה מדויקת, יעילה ומהירה. מבחן פסיכומטרי כולל חלקים הבוחנים את היכולות המילוליות, כמותיות וכן את הידע באנגלית, כאשר בכל פרק אתם נדרשים לענות על בין 20 ל-23 שאלות בפרק זמן של 20 דקות. זה לא קל בכלל, וקורס פסיכומטרי מעניק לכם כלים וטכניקות והצליח בכך.

 

  1. עזרה בתחומים שקשה לכם בהם

יש מי שחלש באנגלית וטוב במתמטיקה, או דווקא מצטיין באנגלית אבל לא כל כך מצליח בחלקים המילוליים. לנסות ללמוד לבדנו בתחום בו אנחנו חלשים זה אפשרי, אבל יכול במידה רבה להוביל אותנו לכישלון. לעומת זאת, לימודים בקורס פסיכומטרי נעשים בליווי של מדריך מקצועי שמסייע לכם להצליח גם בתחומים בהם אתם חלשים.

 

  1. פרקי זמן בשבוע שעוזרים לכם ללמוד

חשוב להבין שגם כשלוקחים קורס בפסיכומטרי עיקר הלמידה נעשה בעצמכם בסיוע החומר, הספרים, החוברות ועזרי הלמידה האינטראקטיביים שמספק הקורס. יחד עם זאת, השיעורים בקורס מסייעים לכם להתמקד וללמוד נכון. הם מסייעים לחלוקה נכונה של זמנים וממקדים אתכם לתחומים מסוימים.

 

  1. סימולציות

אחד החלקים החשובים בקורס פסיכומטרי ובלימודים לפסיכומטרי בכלל הוא הסימולציות למבחן פסיכומטרי. כשלומדים בקורס פסיכומטרי מקבלים סימולציות שנבנו על ידי מומחים שמכירים היטב את מבנה המבחן ונחשפו למבחנים אמיתיים רבים. כמו כן, קורסים מדמים את תנאי המבחן בשטח וזה קריטי מאוד כדי להרגיל את עצמכם לענות על המבחן בתנאי הכיתה.

 

  1. מעקב מקצועי אחרי ההתקדמות שלכם

כאשר אתם לומדים בקורס הכנה לפסיכומטרי ישנו מדריך שעוקב אחרי ההתקדמות שלכם ונותן פידבק שמסייע לכם להשתפר. כמו כן, אם אתם מרגישים תקועים בתחום מסוים יש לכם למי לפנות ולהתייעץ עימו.

 

  1. בקורס פסיכומטרי אתם לא לבד

תקופת הלימודים לפסיכומטרי יכולה להיות תקופה קשה ומלחיצה, וזה בהחלט עוזר לא לעבור אותה לבד. ללמוד יחד עם קבוצה תורם מאוד לאפקטיביות של הלימודים וכמובן שהליווי המקצועי של המדריך מסייע גם הוא.

 

  1. ניתן לשלם מהפיקדון הצבאי

במידה ושירתם בצבא, קיבלתם פיקדון שמוגבל למשך 7 שנים למטרות די מצומצמות. למרבה השמחה, ניתן להשתמש בפיקדון הצבאי כדי לשלם על קורס הכנה לפסיכומטרי, כך שאם השתחררתם מהצבא וקיבלתם פיקדון אין צורך לחסוך במיוחד כדי לממן את הקורס – ממילא כרגע אין לכם אפשרויות רבות לכסף הזה ומוטב להשקיע אותו באפיק שישפר את מצבכם ויתרום לעתידכם.

 

תלמידה