8 הרעיונות החדשניים ביותר בבתים חכמים

כולנו כמהים לבית חכם. המערכות הטכנולוגיות החדשות המשפרות פלאים את איכות חיינו, ולעיתים נראים ממש כמו סרט בדיוני, הופכות את העולם שלנו לנוח יותר.

במאמר זה אספר לכם על הרעיונות החדשניים ביותר הקיימים בבתים חכמים.

 

בית חכם

אם אתם בעלי בית חכם ומעוניינים להתעדכן ברעיונות שישפרו את איכות חייכם, המאמר הבא הוא בשבילכם. גם אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם לחכם ורוצים להיות מודעים ליכולות שלו, הנה כמה מהרעיונות החדשניים אותם ניתן לעשות:

 

אוויר בכל הבית

נכון, אי אפשר להסתדר היום בלי מזגן. כיום הטכנולוגיה השתכללה הרבה יותר, ואתם יכולים להחליט מתי המזגן שלכם יידלק. כך אם אתם אחרי יום עבודה ארוך, תוכלו באמצעות שליטה מרחוק להכין לכם את המזגן מבעוד מועד.

מעבר לכך, אתם יכולים לשלוט בעזרת מערכת בקרת אוויר על הטמפרטורה בכל חדר וחדר בבית.

 

בקרת הורים

לכל אלו שיש ילדים, זאת המערכת בשבילכם.

הגישה לרשת היום היא גדולה ונגישה לכל, וכך גם ילדינו הקטנים יכולים להיחשף לדברים שהם לא אמורים להיחשף בגילם. לשם כך, יש אפשרות להפעיל בבית חכם מערכת בקרת הורים חכמה, שבעזרתה תדעו איפה הילד גולש בזמן אמת.

 

אבטחה

בבית חכם יש אמצעי בטיחות רבים שיכולים למנוע פריצה, וכל זה רק בעזרת התקנת מצלמות.

תוכלו לדעת מי מצלצל בבית, וכמובן שתופעל אזעקה במקרה של פריצה.

יתירה מזאת, אם אתם במרחק רב מהבית והמכשיר הנייד שלכם מראה לכם על פריצה בבית, תוכלו להתקשר לכוחות המשטרה בזמן אמת, וכך למנוע את הגניבה.

 

מדיח כלים לכמויות קטנות

בדרך כלל, אצל משפחות מרובות ילדים קיים כבר מדיח. אך מה קורה כאשר יש מספר נמוך של כלים לטיפה? שוטפים בידיים.

כך גם דירת שותפים שאין להם מספר רב של כלים. לשם כך הומצא מדיח המחובר לשיש, שמיועד לשטיפות קטנות, יפנה לכם זמן ואף יחסוך במים.

 

מים חמים

יתרון זה בבית חכם הוא מהבולטים ביותר, וטוב בעיקר בימי החורף הקרים.

לדוד לוקח זמן להתחמם, ולעיתים אין לנו את הכוח ואת הזמן לחכות למים שיתחממו. אך אל דאגה, בעזרת המערכת החמה יש אפשרות להדליק את הדוד בשלט רחוק, לפני שאתם מגיעים הביתה או בשעות קבועות. כך לא תצטרכו לחכות לדוד, ותוכלו להתקלח ברגע שאתם נכנסים הביתה.

 

מסך מיוחד

מסך מדהים המאפשר לצופה לראות מספר תמונות במקביל ללא צורך במשקפיים מיוחדים.

 

החבר שלכם

בעזרת הבית החכם יש אפשרות ליצור מעין חבר רובוטי. החבר יעזור לכם לשלוט על מוצרי חשמל בבית, וכך תחסכו בחשמל. כמו כן, החבר הרובוטי יברך את האורחים שלכם לשלום, ויספק צחוק וחוויה מעולם אחר.

 

לסיכום

הבית החכם זו נוחות שאין כמותה. דברים רבים שאתם עושים בדרך כלל, הדברים הפשוטים כביכול, אך מלווי הכעס והתסכול, ייחסכו מכם. עברו לבית חכם ואיכות חייכם תשתפר פלאים.

 

טלפון