הובלת אקווריום

אחת מיני רבות ההובלות המסובכות והמורכבות אשר דורשת תאני הובלה, אמצעים ומקצועיות יתרה היא הובלת אקווריום. מדוע הובלה זו כל כך מורכבת? הסיבה פשוטה וכמעט מובנת מאליו. העובדה כי כל אקווריום שהוא בנוי לרוב מחומרים עדינים מאוד ושבירים לרבות זכוכית וכדומה, הופכת את הובלתו למורכבת בעשרות מונים מאשר הובלה רגילה של ריהוט, מכשירי חשמל וכיוצא בזה.

אף על פי שסוג הובלה זה משתמע כחריג וחסר שימוש, ישנו קהל יעד מגוון ורחב אשר זקוק להובלות אקווריום כגון אנשים פרתיים, סוחרים ומוכרי אקווריומים למיניהם וכו'.

☑️ הובלות אקווריומים באמצעות מובילים מוסמכים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ מובילים מוסמכים.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת אקווריום
הובלת אקווריום

הובלות אקווריום הולכות ומסתבכות ככל שמעמיקים בחיפושים אחר חברת ההובלה המתאימה? עצרו הכל! מצאנו את הפתרון המושלם עבורכם, אתם יכולים להפסיק את החיפושים. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלת אקווריומים בכל הגדלים ומכל סוג שהוא. אנו נעניק לכם הובלה מקצועית ואמינה מטעם צוות המובילים המנוסה שלנו, אשר מעמיד בראש מעייניו את ביטחון הציוד שלכם.

הובלת אקווריום במרכז

הובלת אקווריום בצפון

הובלת אקווריום בדרום

הובלת אקווריום בשרון

הובלת אקווריום בחיפה

הובלת אקווריום בירושלים

הובלת אקווריום ביהודה ושומרון

 

מה זה בכלל אומר הובלת אקווריום?

הובלת אקווריום, כשמה כן היא, נועדה לבצע העברות של אקווריומים בין יעדים שונים, כשלרוב מדובר באקווריומים אשר אינם ניתנים להעברה ידנית באופן אישי, או כאשר מדובר באקווריום הדורש הובלה כחלק מהובלת תכולת בית או הובלת תכולת חנות וכדומה.

הובלות אקווריום נחשבות כהובלות מורכבות ומאתגרות מאוד ביחס להובלות רגילות, זאת מפאת חומר הגלם ממנה עשוי האקווריום, הלוא הוא הזכוכית. על כן, הובלת אקווריום דורשת נקיטת אמצעי בטיחות וזהירות רבים מהרגיל, על מנת להבטיח את ביטחונו של האקווריום ולמנוע ממנו להישבר במהלך האריזה, השינוע או הפריקה.

תהליך הובלות אקווריום מכיל בתוכו אמצעי הובלה שונים ומגוונים וכן חומרים שומרי בטיחות על מנת להבטיח תהליך הובלה שקט, אשר יעבור בבטחה, בשלמות ובהצלחה יתרה.

 

סוגי אקווריומים הניתנים להובלה

מאחר שהובלת אקווריום דורשת היערכות מבחינת אמצעי בטיחות ואמצעי ההובלה השונים, נדרשת קודם כל הבנה וזיהוי של סוג האקווריום אותו ברצונכם להוביל טרם הזמנת ההובלה, וזאת על מנת לוודא שחברת ההובלה שאת שירותי תשכרו בעתיד, אכן יכולה, וברת אמצעים לבצע את ההובלה הדרושה עבורכם.

על כן האקווריום מתחלקים לסוגים שונים על פי כמה גורמים:

  1. גודל האקווריום – הגורם הראשון והמשמעותי ביותר הוא גודל האקווריום. לגורם זה השפעה רבה מכיוון שעל פיו יקבעו כמות חומרי האריזה הדרושים, גודל מיכל ההובלה הדרוש, סוג אמצעי השינוע וכו'.
  2. רמת קשיות הזכוכית – כמובן, ככל שזכוכית ממנה עשוי האקווריום תהיה חזקה ועמידה יותר, כך גם רמת נקיטת אמצעי הזהירות ואמצעי הבטיחות יפחתו בהתאם, והדבר ישפיע על מחיר ההובלה ואפילו גם על זמן ההובלה כולה.
  3. צורת האקווריום – אף על פי שרוב האקווריומים הינם מרובעים, קיימות צורות רבות לאקווריומים שונים, ועל כן חשוב ליידע מראש את חברת ההובלה מהי צורת האקווריום שלכם, בכדי שיוכלו להתכונן מראש לסוג מיכלי ההובלה, לחומרי האריזה ולאמצעי השינוע השונים אשר צריכים להיות מותאמים לצורת האקווריום בכדי לאפשר הובלה קלה ובטוחה כמה שניתן.
  4. משקל האקווריום – גורם נוסף, אשר חשוב לשים לב אליו הוא עניין משקל האקווריום. ככל שמשקלו של האקווריום יהיה גדול יותר כך גם חברת ההובלה תיאלץ להשתמש באמצעי הובלה חזקים יותר ובאמצעי שינוע שונים אשר יוכלו לשמש ככוח עזר בהובלת האקווריום לאורך כל תבליך ההובלה.

 

חשוב לשים לב כי אתם מודעים ויודעים את כל הגורמים הללו ביחס לאקווריום שלכם, וכך תוכלו לברר מול חברת ההובלה האם ניתן לקיים את ההובלה ומה יהיה מחיר הובלת אקווריום.

 

הובלת אקווריום – תהליך ההובלה

כיאה לכל סוג הובלות שהוא, גם תהליך הובלת אקווריום מורכב משלושה חלקים הלוא הם תהליך האריזה, השינוע והפריקה. כל אחד משלושת החלקים בתהליך הובלות אקווריום שונה מהחלק המקביל לו בהובלות רגילות וזאת משום סדר גודלה של רמת הבטיחות הנדרשת בהובלה שכזו.

 

אריזה

תהליך אריזת האקווריום הינו התהליך המשמעותי ביותר מבין כל שלוש חלקי ההובלה, וזאת מהסיבה הפשוטה שחלק זה קובע עד כמה בטוחה תהיה ההובלה, ועד כמה גדולים הסיכויים כי התהליך יעבור בבטחה וללא פגע באקווריום.

בחלק זה של תהליך ההובלה נעשה שימוש בחומרי אריזה, אשר באחריותם להגן ולשמור על האקווריום מפני פגיעות שמא ישבר. חומרי האריזה כוללים קרטוני אריזה למיניהם, אמצעי עטיפה למיניהם אשר עשויים מחומרים מבודדים או משככי מכות, קלקרים, פצפצים, ניילונים מיוחדים לאריזה ועוד אמצעי אריזה מגוונים אשר מותאמים לשמירה על ציוד שביר ורגיש.

 

שינוע

לשם שינוע אקווריום יש צורך באמצעי שינוע שונים אשר יבטיחו תהליך שינוע בטוח לשמירה על האקווריום.

לשם כך יש לדעת את משקל האקווריום וגודלו ובהתאם לקבוע באילו כלים יעשה שימוש. האם במנוף, במסוע שינוע, בעגלה חשמלית, בעגלה ידנית או שמא אין כל צורך בכוח עזר וכוח אדם מספיק לבדו.

היבט נוסף הוא משאית ההובלה. מאחר שהובלה שכזו כה עדינה, חשוב לשים לב כי משאית ההובלה ערוכה להובלת ציוד שביר ויש בה את אמצעי הבטיחות הנדרשים לשם כך.

חלק זה של ההובלה הינו החלק המסוכן ביותר והסיכויים שבמהלכו תהיה פגיעה כלשהי באקווריום הם הגבוהים ביותר.

 

פריקה

תהליך הפריקה כולל בתוכו את תהליך האריזה ותהליך השינוע. בחלק זה, נעשה גם שינוע של האקווריום ליעדו החדש וגם הוצאתו מהאריזה, יש לעשות תהליך זה בעדינות על מנת להימנע מנזקים בלתי רצויים.

 

שימו לב! דגשים חשובים לגבי הובלות אקווריום

הדגש החשוב והמהותי ביותר כמובן הוא דגש הבטיחות. עניין הבטיחות הוא העניין החשוב ביותר כאשר מדובר בהובלת אקווריום בפרט, ובהובלת ציוד שביר בכלל. על כן חובה לוודא ולברר מולא חברת ההובלה כי קיימים כל האמצעים הדרושים לביצוע ההובלה על צידה בטוח ביותר, וכי צוות המובילים יודע להתנהל עם ציוד עדין שכזה.

בכל מקרה מומלץ מאוד לעשות ביטוח על ההובלה, למקרה שבו יגרם נזק כלשהו לאקווריום בזמן ההובלה, ובכך חברת הביטוח תכסה את הנזק שנגרם.

 

כמה עולה הובלת אקווריום?

לכל הובלת אקווריום מחיר משתנה בהתאם לתנאים שנאמרו לעיל והם גודל האקווריום, רמת קשיות הזכוכית ממנה הוא מורכב, צורתו, משקלו ועוד גורמים רגילים כגון מרחק בין יעדי ההובלה, זמן ההובלה וכו'.

מחיר ההובלה משתנה בהתאם לגורמים שהוצגו לעיל, מאחר שאלו קובעים את רמת ההיערכות של חברת ההובלה. ככל שרמת ההיערכות גדולה יותר כך גם המחיר יעלה בהתאם.

 

מחירון הובלת אקווריום כללי

הובלת אקווריום החל מ – 200₪
הובלת פסנתר כנף החל מ – 250₪
הובלה גדולה החל מ – 200₪

 

להזמנת מוביל מקצועי חייגו – 077-805-3559

כעיקרון לא, הדבר לא אפשרי מאחר שרמת הסיכון של ההובלה גדלה כאשר האקווריום מלא, בעיקר עקב המשקל הרב שנוסף לו. בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם חברת ההובלה ולברר מולה אם הדבר אפשרי.

כן. כל גודל שקיים ניתן להובלה, כמובן בעבור מחיר התואם את גודלו על פי אמצעי ההובלה הנדרשים לכך.

ברור. תמיד אפשר להוסיף להובלה ציוד בהתאם להסדר שנקבע עם חברת ההובלה. חשוב מראש ליידע את חברת ההובלה, ולקחת בחשבון שהדבר יגרום לעליה במחיר.

התשובה הראשונית היא כמובן על ידי פירוק האקווריום, והרכבתו מחדש לאחר ההכנסה לבית, אך כל מקרה לגופו, ועל כן יש לבחור חברת הובלה אשר מתמחה בהובלות מסוג זה בכדי שתוכל לתת לכם מענה ופתרון לכל בעיה שתצוץ.