הובלת מזנון

לרובנו המוחלט יש מזנון מסוג כזה או אחר בבית, מבלי לדעת אפילו שרהיט זה נחשב למזנון. בין אם מתחת לטלויזיה, בין אם בחדר השינה ואפילו אם במטבח, בכדי שיוכל להיכנס לביתנו ולהיות חלק מהריהוט הביתי או המשרדי, המזנון צריך לעבור תהליך הובלה הנקרא, איך לא, תהליך הובלת מזנון.

תהליך זה מורכב מכמה חלקים ומטרתו העיקרית, מן הראוי, היא להוביל את המזנון החדש מהחנות לביתכם או במקרים מסוימים את המזנון הישן מביתכם אל עבר יעדו הבא.

☑️ שירות הובלת מזנון – איכות ללא פשרות.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ רצון הלקוחות במקום ה-1.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ ניסיון של שנים בתחום.

☑️ מחירים אטרקטיביים.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת מזנון
הובלת מזנון

אם גם אתם מחפשים אחר מזנון חדש לביתכם, או שיש מזנון חדש שאתם רוצים להביא, אך אין ביכולתכם לבצע את תהליך ההובלה, אנחנו כאן עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלת מזנון לכל סוגי המזנון שיש בכל הגדלים והצורות. כל זאת יבצע עבורכם צוות מובילים מנוסה ומיומן, שיבטיח לכם תהליך הובלה שקט, בטוח ואיכותי, וידאג לכל בקשה או בעיה שתצוץ.

הובלת מזנון במרכז

הובלת מזנון בצפון

הובלת מזנון בדרום

הובלת מזנון בשרון

הובלת מזנון בחיפה

הובלת מזנון בירושלים

הובלת מזנון ביהודה ושומרון

 

הובלת מזנון על רגל אחת

אף על פי שרובנו לא מודעים לעובדה, הסיכויים שיש בביתנו מזנון כלשהו גבוהים מאוד. כשמדובר על הובלת מזנון, הדבר לא מחייב מזנון אוכל, אלא יכול להיות גם מזנון לטלוויזיה או סתם מזנון במסדרון או בחדר השינה.

תהליך הובלות מזנון אינו מהווה אתגר גדול במיוחד, ונחשב להובלה ברמת קושי בינונית ואפילו נמוכה. עם זאת, השכרת שירותי חברת הובלה לשם ביצוע הובלת מזנון נמצאים כחשובים, זאת מאחר העובדה שבכך תובטח הובלה בטוחה ואיכותית באחריות חברת ההובלה, ללא סיכונים מיותרים.

הובלת מזנון

 

סוגי מזנון שונים שניתן להוביל

כמו בכל סוג הובלת רהיטים שהיא, גם כשמדובר על הובלת מזנון ישנם סוגי מזנון רבים שניתן להוביל אותם, ותהליך הובלת המזנון יקבע לפיהם. על כן, חשוב מאוד לדעת ולזהות איזה סוג מזנון יש ברשותכם, על מנת שתוכלו ליידע את חברת ההובלה בכך מראש, בכדי שזו תוכלו להתכונן בהתאם עם הכלים המתאימים, ובכדי למנוע התעקבויות מיותרות בעת הגעת צוות ההובלה למקום.

כאמור, קיימים סוגים רבים של מזנונים, אשר עשויים בצורות שונות, בגדלים שונים ומחומרים שונים.

  1. מזנון תלוי מעץ – מזנון מעץ אשר מקובע באוויר לקיר, ואינו עומד על הקרקע, לרוב נעשה בו שימוש עבור הטלוויזיה.
  2. מזנון עומד מעץ – מזנון מעץ בעל רגליים, אשר עומד איתן על הקרקע.
  3. מזנון מתכת – מזנון העשוי ממתכת כלשהי לרבות אלומיניום, ברזל או סגסוגות אחרות.
  4. מזנון זכוכית – מזנון עדין יחסית בשל העובדה שהוא עשוי מזכוכית.
  5. מזנון גבס – מזנון עדין גם כן, אך קל לנשיאה ולהובלה.

 

כמובן שיכולים להיות סוגים נוספים אך אלו הם העיקריים ביניהם, כאשר השימוש בהם יכול להיות רחב לרבות מזנון לטלוויזיה, למטבח, לחדר השינה ועוד.

הובלת מזנון

 

מה מכיל מזנון להובלה

מן הראוי, שכל מזנון באשר הוא, בין אם מיועד להובלה ובין אם לא, יכיל חפצים מסוימים, הרי לשם כך נקנה ועבר את תהליך הובלת מזנון הרגיל. אך טרם ההובלה נשאלת השאלה מה באמת מכיל המזנון, ואיך אדע אם ניתן להובילו ליעדו הבא?

ראשית כל, לתכולת המזנון אין כל השפעה על ההובלה עצמה. זאת מאחר שגם במידה ובחרתם להוביל בנוסף למזנון את תכולתו עצמה, הדבר מתאפשר לרוב בלי כל בעיה.

שנית, תכולת המזנון משתנה ממזנון אחד למישנהו בהתאם לסוגו ולשימוש הנעשה בו ועל כן אין תכולה קבועה. אם המזנון מיועד לשמש כמזנון טלוויזיה, ברוב המקרים יכיל שלטים, דיסקים, מימרי טלוויזיה למיניהם וכיו"ב. בניגוד לכך, אם המזנון מיועד למטבח, סביר להניח כי הוא יכיל צנצנות, דברי מאכל, תבלינים ואף סירים, קופסאות וכו'. על כן, אין תכולתו קבועה, אלא משתנה ודינמית מבית לבית, מסוג לסוג.

הובלת מזנון

 

תהליך הובלת מזנון

לכל הובלה באשר היא, קיים תהליך הובלה זהה, המכיל שלושה חלקים מהם מורכב תהליך ההובלה כולו. בין החלקים ניתן למנות את תהליך האריזה, השינוע והפריקה. בתהליך הובלת מזנון לעומת זאת, בשונה משאר תהליכי ההובלות, קיים חלק נוסף הנכלל בתהליך האריזה, וזאת מפאת העובדה כי המזנון בעל תכולה אשר דורשת טיפול נפרד, ההופך את הובלות מזנון למסובכים יותר, אך פשוטים יותר בו בזמן.

 

תהליך האריזה

כאמור, תהליך זה מורכב משני חלקים.

  1. אריזת תכולה – תהליך זה מכיל את אריזת תכולת המזנון. עקב העובדה, כי תכולת המזנון מורכבת מפריטים רבים ואישיים שלכם, ברוב המקרים תתבקשו לארוז בעצמכם את התכולה לתוך הארגזים שימסרו לידכם. חלק זה קורה על מנת למנוע מקרים לא נעימים, ובמיוחד על מנת למנוע התעכבות מיותרת בעת תהליך ההובלה עצמו.
  2. אריזת המזנון – החלק השני בתהליך האריזה מתבצע על ידי צוות ההובלה עצמו, ומורכב מאריזת המזנון עצמו בעזרת חומרי אריזה שונים השומרים על טיב המזנון. במקרה הצורך, צוות ההובלה יאלץ לפרק את המזנון במידת האפשר, על מנת להובילו בבטחה.

 

תהליך השינוע

החלק השני בתהליך הובלות מזנון הוא תהליך השינוע. חלק זה הוא הפשוט ביותר, וכולל את שינוע המזנון מנקודת המוצא ליעד החדש (מהחנות לבית לדוגמא). תהליך זה דורש מצוות ההובלה לוודא שהמזנון בטוח במיכל ההובלה בכדי שלא יוסב לו נזק כלשהו.

 

תהליך פריקת תכולת ההובלה

תהליך זה, המהווה את החלק הסופי בהובלה, מורכב מפריקת המזנון ממיכל ההובלה והכנסתו למקומו החדש. לאחר הכנסתו, צוות ההובלה מתיר מעליו את חומרי האריזה, מרכיב אותו חזרה במדיוק כפי שהיא במידת הצורך, וממקם אותו בחלל החדר לפי בקשת משכירי ההובלה.

הובלת מזנון

 

כמה עולה הובלת מזנון?

מחיר הובלת מזנון משתנה מהובלה אחת למשנה בהתאם לגורמים רבים אשר קבועים בקירוב לכל ההובלות באשר הן. הגורמים השונים הם גודל המרחק בין יעדי ההובלה, משקל המזנון, גודל המזנון וצורתו המשפיעים על רמת הקושי בהובלתו, רמת מורכבות הנגישות ליעדי ההובלה, סוג המזנו הקובע את אמצעי ההובלה שיבואו לידי שימוש ועוד.

אם כן, לכל הובלת מזנון מחיר שונה, שאינו קבוע ולרוב נקבע מחיר משוער טרם ההובלה וככל שההובלה מתקרבת לסיומה כך המחיר מתחדד והופך חד משמעי יותר ויותר.

 

מחירון הובלת מזנון כללי

הובלת מזנון החל מ – 200₪
הובלת מטבח החל מ – 200₪
הובלת תנור החל מ – 200₪

 

לשירותי הובלות מזנון מקצועיות ואיכותיות מכל הסוגים ובכל הגדלים חייגו עכשיו – 077-805-3559

הובלת תכולת המזנון מתאפשרת וכלולה במחיר ההובלה ברוב המקרים. אף על פי כן, מומלץ לוודא את האפשרות עם חברת ההובלה, טרם השכרת שירותיה, על מנת למנוע מקרים לא נעימים בהם הדבר לא יתאפשר ויתגלה רק במועד ההובלה עצמו.

כאמור כן. מחיר ההובלה נקבע בהתאם לגורמים רבים, ביניהם אמצעי ההובלה הבאים לידי שימוש. אמצעי ההובלה יקבעו בהתאם לסוג המזנון שמורה על רמת עדינות המזנון, על גודלו, משקלו ועוד.

מציאת הובלה טובה אינה דבר חד משמעי אלא נקבעת על פי דעה אישית. אף על פי זאת, הדרכים הטובות והשכיחות ביותר למציאת הובלה היא באמצעות אתרי האינטרנט של חברות ההובלה השונות, באמצעות שיחה בטלפון הנייד והיכרות עם חברת ההובלה, או באמצעות חוות דעת מאנשים אשר עבדו עם חברת ההובלה.

ביטוח תכולת הובלה, בכל הובלה שהיא, קיים במידה ומתבקש. אם ברשותכם מזנון עדין או שבכל מקרה הנכם מעוניינים בביטוח תכולת הובלה, עליכם לברר מול חברת ההובלה כיצד מתבצע הדבר, ולפעול בהתאם.