הובלת מנוף בצפון

הובלת מנוף בצפון
הובלת מנוף בצפון

☑️ שירות בטיחותי של הובלת מנוף בצפון.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת פריטים כבדים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הובלה ללא פגיעה ברכוש.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להובלת מנוף בצפון: 077-805-3559 📞

 

בין חברות ההובלה השונות העובדות באזור צפון, ניתן למצוא גם כאלה המספקות שירותי הובלת מנוף בצפון. מה היתרון במנוף כשאנו מעבירים תכולת דירה או משרד? ובכן, מעבר לכך שאין צורך בסחיבת חפצים ובמאמץ רב – המנוף גם מאפשר לנו פתרון יעיל במצבים שבהם אי אפשר אחרת. חפצים מסוימים אינם יכולים לעבור בדלת הבית, או שאינם יכולים להיות מובלים דרך המעלית או המדרגות.

מנוף מאפשר לנו הובלה בטוחה וזריזה של חפצים כאלו, דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית. גם כשאנו מדברים על שירותי הובלת מנוף בצפון, יש מספר פרמטרים שאנו צריכים להכיר, ומספר פרטים שעלינו לברר מראש מול חברת ההובלה. במאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו כל מה שצריך לדעת לגבי הובלת מנוף בצפון.

 

מעברי דירה ומשרד בצפון

מעברי דירה ומשרד היום לעומת פעם

נראה שישנה מגמה הולכת וגוברת של מעברי דירה ומשרד בצפון, ממש כמו בכל שאר ערי הארץ. אנשים נוהגים להחליף מקום מגורים בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם, ויש לכך מספר סיבות. העידן הנוכחי מתאפיין בשינויים מהירים, ככל שזה נוגע לתעסוקה, תחביבים, משפחה וכדומה, ומשום כך – אנשים נוטים למקם את עצמם בצורה יותר נוחה מבחינת אותם מקומות שהם צריכים להגיע אליהם בשגרה.

בעבר למשל, לא היה נהוג להחליף עבודה בכל כמה שנים, ולכן אדם שהיה עובד במקום מסוים היה מעוגן לאותו מקום לעשרות שנים, ולא הייתה לו סיבה להעתיק את מגוריו. כיום החיים הם יותר דינאמיים, ואנו יכולים לראות שאנשים ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים כחלק משגרת החיים.

 

חברות הובלה בצפון

עבור חברות ההובלה בצפון, מגמת הדינאמיות הזו מציינת כמות עבודה גדולה יותר, ואנו יכולים לראות שבהתאם לביקוש הרב – גדל גם ההיצע. שירותי הובלת מנוף בצפון הם פופולאריים, ומוצעים ע"י מספר חברות באזור.

 

מתי נצטרך הובלת מנוף בצפון?

הובלת מנוף מאפשרת לנו פתרון יעיל, במצבים שבהם אנו רוצים לחסוך מאמץ ועבודה סיזיפית, וכמו כן – לעתים הובלה שכזו מהווה את הדרך היחידה להובלת חפצים מסוימים! באילו מצבים נצטרך לשכור שירותי הובלת מנוף בצפון?

 

תנאי שטח בעייתיים

אחת הסיבות הנפוצות לשימוש במנוף, היא המצב שבו לא ניתן להוביל את החפץ באופן הסטנדרטי, אם מכיוון שהוא גדול מדי מכדי לעבור בדלת, ואם מהסיבה שלא ניתן להוביל אותו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי שטח הם חשובים מאוד כשאנו מדברים על הובלה, והם יכולים להיות בעוכרינו כשמדובר בחפצים כמו פסנתר, כספת, ארונות ועוד. מנוף מאפשר לנו הובלה של החפץ דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית, ומעניק לנו פתרון מושלם.

 

הובלת חפצים כבדים בעזרת הובלת מנוף בצפון

חפצים כבדים מאוד, הם במקרים רבים בלתי ניתנים להובלה ע"י סחיבה דרך גרם המדרגות, אפילו כשמדובר ביותר מסבל אחד. דוגמה קלאסית לחפץ כזה היא הכספת, שבתים רבים בצפון מחזיקים בה על מנת לשמור על החפצים היקרים שלהם. הכספת בנויה בצורה שתקשה מאוד על פריצתה והרמתה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים! לעתים הפתרון היחיד להובלת כספת הוא באמצעות מנוף.

 

חפצים גדולים ורגישים

ישנם חפצים המהווים אתגר עבור המובילים עקב המשקל והגודל שלהם, ויש חפצים שהם לא רק מסורבלים – אלא גם רגישים מאוד למכות ושריטות. כאן אנו מדברים למשל על ציוד משרדי כמו מדפסות גדולות, מגרסות נייר, שולחנות ישיבות גדולים, וגם על חפצים שניתן למצוא בבתים פרטיים – כמו פסנתר. חפצים כאלו דורשים תשומת לב מיוחדת, כיוון שמעבר לגודלם ומשקלם, יש גם לעטוף אותם ולטפל בהם ב"כפפות של משי", כיוון שכל מכה קטנה עלולה לגרום להם נזק רב!

 

יתרונות הובלת מנוף בצפון

מעבר לעובדה שלעתים הובלת מנוף היא הכרחית, חשוב לציין גם את יתרונות השימוש במנוף עבור אלו שמתלבטים לגביו. לצערנו, חברות הובלה רבות עדיין מתעקשות לדבוק בשיטות ההובלה הישנות יותר, ולעתים גם כשהן ממש לא יעילות בסיטואציה. מהם היתרונות בשימוש במנוף?

 

זמן שווה כסף!

עלות השירות של הובלת מנוף בצפון, לעתים גורמת לאנשים לחפש דרכים חלופיות. אותם אנשים ברוב המקרים – לא לוקחים בחשבון את הזמן שהמנוף חוסך בעת ההובלה, ולכן הם אינם מביטים בתמונה הכוללת. זכרו ששימוש במנוף מקצר משמעותית את זמן ההובלה, ולכן גם את העלות שלה עבורכם!

 

מאמץ ובטיחות

בין אם אתם מובילים בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בסבלים, מנוף מוריד משמעותית את הסיכון לנזקים ופציעות עבור המובילים, עבור השכנים, ועבור סביבת המגורים. מנוף מהווה את הדרך הבטיחותית ביותר להובלת חפצים כבדים, ומונע מצבים מסוכנים שיכולים להתעורר בעת תהליך מסורבל של הובלה בגרם המדרגות או במעלית.

 

ביטחון החפצים עם הובלת מנוף בצפון

אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם, מנוף הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשאנו מובילים חפצים כמו פסנתר, שולחנות גדולים ועדינים, חפצי אומנות, מכשירי חשמל תעשייתיים ועוד, כל מכה קטנה עשויה לגרום לנו נזק כלכלי רב. אם נחשוב על הדרך שאותו חפץ יעבור בהובלה מסורתית (מעלית, מדרגות), לעומת השימוש במנוף – נבין בעצמנו את ההפרש ברמת הסיכון עבור החפץ.

 

כמה עולה הובלת מנוף בצפון?

לאחר שהבנו שאנו זקוקים להובלת מנוף, הגיע הזמן לברר לגבי מחיר. אנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, וכזו שלא תשתנה תוך כדי ההובלה עקב "הפתעות" כאלה ואחרות שלא צפינו מראש. לשם כך – עלינו להבין את הפרמטרים הקובעים את מחירה של הובלת מנוף בצפון.

 

מחיר לפי שעה

אצל רובן המכריע של חברות ההובלה, נוכל לראות שישנו מחיר בסיס לפי שעה. המחיר למנוף לשעה נע בין 300-400 שקלים, והוא מהווה את הבסיס עבור הובלה סטנדרטית, ללא חישוב של פרמטרים שיכולים לייקר את המחיר.

 

קומת הדירה

בעת שנברר על מחיר המנוף, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את מספר הקומה שבה נמצאת הדירה שלנו. חברות מסוימות אינן גובות תוספת תשלום עד קומה מסוימת, ומוסיפות סכום מסוים בקומות גבוהות יותר. הסיבה לכך, היא שלעתים יש צורך במנוף מסוג שונה לצורך ההובלה – וזה מייקר את העלות עבור חברת ההובלה.

 

משקל החפצים

משקל החפצים גם הוא לעתים ישפיע על מחיר עבודת המנוף, וככל שמשקלם יעלה – כך שירותי הובלת המנוף יעלו לנו יותר. חברות הובלה רבות מציעות להוביל את החפצים שלנו בתור "חבילות" גדולות של מספר ארגזים המאוגדים יחד, וזה חוסך זמן עבודה באופן ניכר.

 

מיקום הדירה

מיקום בעייתי של דירה יכול גם הוא להשפיע על המחיר, כיוון שלעתים זה אומר שהמובילים יצטרכו לעבוד קשה ומהר יותר באמצעות המנוף. למשל הובלה של דירה בתל אביב דורשת תכנון מוקדם מבחינת שעות העומס, ומיקום הצבת המנוף לשם ההובלה. ככל שהדירה תהיה ממוקמת באזור מאתגר יותר לעבודת המנוף – כך יעלה גם המחיר לשעת עבודה.

 

הובלת מנוף בצפון – כיצד נתארגן?

ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע, לפני שאנו מובילים את חפצינו באמצעות מנוף.

 

סקר שוק

בעת שאנו מעוניינים לבחור חברה המספקת שירותי הובלת מנוף בצפון, נרצה לבצע סקר שוק ראשוני שיעזור לנו להבין מול מי אנו עומדים. הדרך הכי טובה היא כמובן לקבל המלצה אישית ממכרים או חברים, שיוכלו להעיד על נותן השירות בצורה הכי אמינה. במידה ואין לנו המלצה שכזו, נוכל לעבור על חוות דעת ברשת – תוך שאנו מוודאים את אמינותן, לבקר באתרי האינטרנט של החברות, ולבצע שיחות טלפוניות אל החברות שהן בעלות פוטנציאל מבחינתנו.

 

פניות טלפוניות

בעת הפניה הטלפונית הראשונית אל חברת ההובלה, אנו יכולים לדלות פרטים רבים שיעזרו לנו לבחור. כדאי לברר את כל הפרטים מבחינת המחיר, לשים לב לטון הדיבור ולמידע שניתן, להבין את רמת השירות והאדיבות ועוד.

 

קביעת מועד לשירות הובלת מנוף בצפון

לא מומלץ להשתהות יתר על המידה בביצוע סקר השוק, וכדאי לעשות אותו מהיר ויעיל. ברגע שהגענו להחלטה – כדאי לשריין את מועד ההובלה מול החברה, על מנת שלא נגיע למצב שבו המועד כבר יהיה תפוס.

 

הכנות אחרונות

כדאי להתייעץ עם המובילים, ולברר אם ישנן הכנות כאלה ואחרות שאנו צריכים לבצע לפני ההובלה. ייתכן והמובילים יבקשו מאיתנו לפנות את החדר, להכין את החפץ המובל בצורה כלשהי, או לעשות פעולות אחרות שעשויות לקצר את התהליך ולחסוך זמן וכסף עבורנו.

 

הובלת מנוף בצפון – שאלות ותשובות נפוצות

האם יש ביטוח על הפריטים שאנו מובילים עם המנוף?

אצל רוב חברות ההובלה ישנו ביטוח לחפצים, אם כי חשוב להבין שהיקף הביטוח משתנה בין החברות. עבור רוב האנשים המשתמשים בשירותי מנוף בצפון, הביטוח מהווה פרט משמעותי כיוון שהחפצים המובלים הם לרוב רגישים ועלולים להינזק. לכן, זהו אחד הפרטים שמומלץ לוודא מול חברות ההובלה טרם סגירת העסקה מולן. בעת שימוש במנופים גדולים במיוחד, לעתים חברת ההובלה מחויבת גם בביטוח סביבת העבודה, וזה עשוי לייקר את עלות השימוש במנוף.

 

עד איזו קומה המנוף יכול להגיע?

יש סוגי מנופים שונים בקרב חברות ההובלה, כשחלקם קטנים יחסית ומיועדים להגיע עד קומה 3 או 4, וחלקם בנויים כך שהם יכולים להגיע לקומות גבוהות הרבה יותר. הגובה המקסימלי עבור רוב מנופי ההובלה הסטנדרטיים, המשמשים להעברת דירות ומשרדים – הוא עד קומה 15. במקרים מיוחדים, יש באפשרותכם לשכור גם מנוף גדול במיוחד שיכול להגיע עד קומה 25. חשוב לקחת בחשבון, שמנופים אלו יקרים יותר לשעת עבודה והיקף הביטוח שהם מחויבים בו הוא גדול יותר (כיוון שהוא כולל גם את ביטוח סביבת העבודה).

 

כמה זמן לוקח להוביל עם מנוף?

בוודאי ראיתם שעבודת מנוף מתומחרת ע"פ שעת עבודה, ומכאן באמת נובעת השאלה – כמה זמן זה לוקח? ובכן, הובלה באמצעות מנוף לרוב נמשכת בין שעה לשעתיים, כתלות בפרמטרים השונים הקשורים בהובלה הספציפית כגון מיקום הדירה, נוחות הגישה, אופי החפץ שאנו מובילים ועוד. על מנת לחסוך בזמן העבודה, מומלץ לברר מול חברות ההובלה – האם ישנן פעולות הכנה שאנו יכולים לבצע טרם ההובלה, על מנת לחסוך בזמן בעת עבודת המנוף.

 

האם ניתן לכלול את מחיר המנוף במחיר הובלת מנוף בצפון?

אצל רוב חברות ההובלה הלקוח ישלם בנפרד על המנוף ועל ההובלה, וזאת מהסיבה שלא כל חברות ההובלה מחזיקות מנוף כחלק מהציוד שלהן. במצבים אלה, חברת ההובלה צריכה לשכור את שירותי המנוף והמנופאי לצורך ההובלה, ולכן הם ישולמו בנפרד.

חלק מחברות ההובלה כן מחזיקות מנוף באופן קבוע, ולכן הן יכולות לתמחר את ההובלה יחד עם המנוף בצורה גלובאלית. חשוב לציין שגם במקרים שבהם התשלום על המנוף הוא נפרד – חברות רבות נותנות את האופציה לשכור את שירותי המנוף לשתי הכתובות יחד, ולהפחית במחיר העבודה לשעה.

 

להזמנת הובלת מנוף בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלת מנוף בצפון – אזורי שירות

הובלות סטודנטים בחיפההחל מ-600₪
הובלת מנוף בנצרתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנהריההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעפולההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעכוהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכרמיאלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנוף הגלילהחל מ-600₪
הובלת מנוף בטבריההחל מ-600₪
הובלת מנוף בשפרעםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בצפתהחל מ-600₪
הובלת מנוף במגדל העמקהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביקנעם עיליתהחל מ-600₪
הובלת מנוף במעלות-תרשיחאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בקרית שמונההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר כנאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית שאןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביפיעהחל מ-600₪
הובלת מנוף בריינההחל מ-600₪
הובלת מנוף בירכאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנחףהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדבוריההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחצור הגליליתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בביר אל-מכסורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכסרא-סמיעהחל מ-600₪
הובלת מנוף במשהדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בזרזירהחל מ-600₪
הובלת מנוף בראמההחל מ-600₪
הובלת מנוף בקצריןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעילוטהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבענההחל מ-600₪
הובלת מנוף בבסמת טבעוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת ישיהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשעבהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשלומיהחל מ-600₪
הובלת מנוף בטובא-זנגריההחל מ-600₪
הובלת מנוף ביאנוח-ג'תהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבוקעאתאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחורפישהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשבלי – אום אל-גנםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בג'ולסהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ורדיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכעביה-טבאש-חג'אג'רההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעיילבוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר תבורהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביבנאלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בסאג'ורהחל מ-600₪
הובלת מנוף במוקייבלההחל מ-600₪
הובלת מנוף במסעדההחל מ-600₪
הובלת מנוף במזרעההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכאוכב אבו אל-היג'אהחל מ-600₪
הובלת מנוף בסלמההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר כמאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בפסוטההחל מ-600₪
הובלת מנוף בראש פינההחל מ-600₪
הובלת מנוף במעיליאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעוזיירהחל מ-600₪
הובלת מנוף בג'שהחל מ-600₪
הובלת מנוף בסולםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשייח' דנוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגן נרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מצרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בע'ג'רהחל מ-600₪
הובלת מנוף באחוזת ברקהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשמשיתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנאעורההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין קנייאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת אבניהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהושעיההחל מ-600₪
הובלת מנוף ברומת הייבהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת אלההחל מ-600₪
הובלת מנוף במגדלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעדיהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנייןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בצנדלההחל מ-600₪
הובלת מנוף במטולההחל מ-600₪
הובלת מנוף ביסוד המעלההחל מ-600₪
הובלת מנוף בגשר הזיוהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחמאםהחל מ-600₪
הובלת מנוף במורשתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעראמשההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכמאנההחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית השיטההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחספיןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בתמרתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בפוריה – נווה עובדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ראש הנקרההחל מ-600₪
הובלת מנוף ביקנעם (מושבה)החל מ-600₪
הובלת מנוף במנשית זבדההחל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר העמקהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביובליםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באפיקיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות מנשההחל מ-600₪
הובלת מנוף במרחביההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין דורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשבי ציוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בטל-אלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בתל עדשיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעצמון שגבהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבני יהודההחל מ-600₪
הובלת מנוף במצובההחל מ-600₪
הובלת מנוף בפוריה עיליתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בריחאניההחל מ-600₪
הובלת מנוף בהזורעהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגילוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במנחמיההחל מ-600₪
הובלת מנוף ביפעתהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברומאנההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר יהושעהחל מ-600₪
הובלת מנוף במולדתהחל מ-600₪
הובלת מנוף באילוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבר יוחאיהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה נחמיההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחוסןהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלון הגלילהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכבריהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין השופטהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין יעקבהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשרידהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת השופטהחל מ-600₪
הובלת מנוף במצפה אבי"בהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית אלפאהחל מ-600₪
הובלת מנוף באיילת השחרהחל מ-600₪
הובלת מנוף במצפה נטופההחל מ-600₪
הובלת מנוף ברגבההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר יחזקאלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנהללהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברשפיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה יעקבהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברקפתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבוסתן הגלילהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר בלוםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלוני אבאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהסולליםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהזורעיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באשדות יעקב (איחוד)החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבתהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביודפתהחל מ-600₪
הובלת מנוף באשחרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנובהחל מ-600₪
הובלת מנוף בציפוריהחל מ-600₪
הובלת מנוף באחיהודהחל מ-600₪
הובלת מנוף בצוריתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחניתההחל מ-600₪
הובלת מנוף ברם-אוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלהבות הבשןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במזרעהחל מ-600₪
הובלת מנוף במגידוהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין המפרץהחל מ-600₪
הובלת מנוף בסערהחל מ-600₪
הובלת מנוף במעונההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעברוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במנוףהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדליההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחנתוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין חרוד (מאוחד)החל מ-600₪
הובלת מנוף בהגושריםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה אליעזרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשמירהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה נחוםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בקורניתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה אליהוהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין אל-אסדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר הנשיאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעלמההחל מ-600₪
הובלת מנוף בטירת צביהחל מ-600₪
הובלת מנוף בביריההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחד-נסהחל מ-600₪
הובלת מנוף באמיריםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדלתוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביסעורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית רימוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חושןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשכניההחל מ-600₪
הובלת מנוף במחנייםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בניר דודהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחוסנייההחל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה זיוהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגזיתהחל מ-600₪
הובלת מנוף באליקיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהיוגבהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביחיעםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית לחם הגליליתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחפצי-בההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכנרת (קבוצה)החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמקההחל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר הירדןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלוחמי הגיטאותהחל מ-600₪
הובלת מנוף במדרך עוזהחל מ-600₪
הובלת מנוף בקשתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין העמקהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדפנההחל מ-600₪
הובלת מנוף בערב אל נעיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף במרום גולןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכמוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביערההחל מ-600₪
הובלת מנוף בדגניה ב'החל מ-600₪
הובלת מנוף בכלילהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלוטםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מסריקהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבן עמיהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת מגשימיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חנניההחל מ-600₪
הובלת מנוף באבני איתןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגיניגרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית הללהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגעתוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במירבהחל מ-600₪
הובלת מנוף במירוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביזרעאלהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביעדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית זרעהחל מ-600₪
הובלת מנוף באפקהחל מ-600₪
הובלת מנוף במרחביה (מושב)החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדמות דבורההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר גלעדיהחל מ-600₪
הובלת מנוף במעלה גלבועהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית קשתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעבדוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף באשדות יעקב (מאוחד)החל מ-600₪
הובלת מנוף בנאות מרדכיהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביפתחהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת צביהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלבוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת יואבהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדחיהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלוניםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין חרוד (איחוד)החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית שעריםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלימןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביונתןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר החורשהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלביאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בארבלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגינוסרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חיטיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחוקוקהחל מ-600₪
הובלת מנוף במגן שאולהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית העמקהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר סאלדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר זיתיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר קישהחל מ-600₪
הובלת מנוף בברעםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בניר יפההחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה אילןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחולתההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכנרת (מושבה)החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמירהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדגניה א'החל מ-600₪
הובלת מנוף בפרודהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנאות גולןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהילההחל מ-600₪
הובלת מנוף בשרונההחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין הנצי"בהחל מ-600₪
הובלת מנוף במעין ברוךהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמותהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין גבהחל מ-600₪
הובלת מנוף באליפלטהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת דודהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחברהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשנירהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ברוךהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשמרתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהרריתהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביובלהחל מ-600₪
הובלת מנוף במעלה גמלאהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשער הגולןהחל מ-600₪
הובלת מנוף באור הגנוזהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבלפוריההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחלוץהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכרם בן זמרההחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר שמאיהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשורשיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף במבוא חמההחל מ-600₪
הובלת מנוף בהרדוףהחל מ-600₪
הובלת מנוף באילניההחל מ-600₪
הובלת מנוף בקדמת צביהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות נפתליהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר רופיןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדברתהחל מ-600₪
הובלת מנוף באניעםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעמיעדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשאר ישובהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגלעדהחל מ-600₪
הובלת מנוף במכמניםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באביטלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בתל יוסףהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכרכוםהחל מ-600₪
הובלת מנוף במסילותהחל מ-600₪
הובלת מנוף באומןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בתל תאומיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חרובהחל מ-600₪
הובלת מנוף במלכיההחל מ-600₪
הובלת מנוף בנטורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנתיב השיירההחל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת עוזהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדמיידההחל מ-600₪
הובלת מנוף בסאסאהחל מ-600₪
הובלת מנוף במנותהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכחלהחל מ-600₪
הובלת מנוף במיטבהחל מ-600₪
הובלת מנוף באבטליוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגשרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגדותהחל מ-600₪
הובלת מנוף בפקיעין חדשההחל מ-600₪
הובלת מנוף בשדי תרומותהחל מ-600₪
הובלת מנוף באל-רוםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באביביםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדוב"בהחל מ-600₪
הובלת מנוף במורןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכנףהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלומותהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשלוחותהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביראוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בתל קצירהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית יוסףהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלי-עדהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגדעונההחל מ-600₪
הובלת מנוף בגונןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה אורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשפרהחל מ-600₪
הובלת מנוף באמנוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף באדמיתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בלבניםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנס עמיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעין זיווןהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברחובהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחמדיההחל מ-600₪
הובלת מנוף בפרזוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגורןהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלמגורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בטפחותהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלוני הבשןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במעגןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בבצתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בצוריאלהחל מ-600₪
הובלת מנוף במסדהחל מ-600₪
הובלת מנוף במרגליותהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכורזיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברוויההחל מ-600₪
הובלת מנוף בראס אל-עיןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשומרההחל מ-600₪
הובלת מנוף בירדנההחל מ-600₪
הובלת מנוף בברקהחל מ-600₪
הובלת מנוף במלאההחל מ-600₪
הובלת מנוף בתובלהחל מ-600₪
הובלת מנוף באפיקהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגדישהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדישוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף באורטלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בפוריה – כפר עבודההחל מ-600₪
הובלת מנוף באבן מנחםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשעלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בקלעהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשזורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בחזוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במסדההחל מ-600₪
הובלת מנוף בצביההחל מ-600₪
הובלת מנוף בחרשיםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנטועההחל מ-600₪
הובלת מנוף במשגב עםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באדיריםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר גדעוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בשתולההחל מ-600₪
הובלת מנוף בגשורהחל מ-600₪
הובלת מנוף בדבורההחל מ-600₪
הובלת מנוף באביריםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בצבעוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכלניתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בקדריםהחל מ-600₪
הובלת מנוף באלקושהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגיתההחל מ-600₪
הובלת מנוף במנרההחל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה יהודיתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה איתןהחל מ-600₪
הובלת מנוף במתתהחל מ-600₪
הובלת מנוף במיצרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בגורנות הגלילהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנוריתהחל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה אטי"בהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכדיתההחל מ-600₪
הובלת מנוף בפלךהחל מ-600₪
הובלת מנוף באודםהחל מ-600₪
הובלת מנוף בהאוןהחל מ-600₪
הובלת מנוף בעמוקההחל מ-600₪
הובלת מנוף בלפידותהחל מ-600₪
הובלת מנוף במצפההחל מ-600₪
הובלת מנוף בבית זידהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכישורהחל מ-600₪
הובלת מנוף ברבידהחל מ-600₪
הובלת מנוף באשבלהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכדוריהחל מ-600₪
הובלת מנוף במלכישועהחל מ-600₪
הובלת מנוף ביעלהחל מ-600₪
הובלת מנוף באתגרהחל מ-600₪
הובלת מנוף בכרי דשאהחל מ-600₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!