הובלת מנוף בצפון

☑️ שירות בטיחותי של הובלת מנוף בצפון.

☑️ מובילים מנוסים בהובלת פריטים כבדים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הובלה ללא פגיעה ברכוש.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להובלת מנוף בצפון: 077-805-3559 📞

 

הובלת מנוף בצפון
הובלת מנוף בצפון

בין חברות ההובלה השונות העובדות באזור צפון, ניתן למצוא גם כאלה המספקות שירותי הובלת מנוף בצפון. מה היתרון במנוף כשאנו מעבירים תכולת דירה או משרד? ובכן, מעבר לכך שאין צורך בסחיבת חפצים ובמאמץ רב – המנוף גם מאפשר לנו פתרון יעיל במצבים שבהם אי אפשר אחרת. חפצים מסוימים אינם יכולים לעבור בדלת הבית, או שאינם יכולים להיות מובלים דרך המעלית או המדרגות.

מנוף מאפשר לנו הובלה בטוחה וזריזה של חפצים כאלו, דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית. גם כשאנו מדברים על שירותי הובלת מנוף בצפון, יש מספר פרמטרים שאנו צריכים להכיר, ומספר פרטים שעלינו לברר מראש מול חברת ההובלה. במאמר זה, מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" עושים לנו סדר, ומסבירים לנו כל מה שצריך לדעת לגבי הובלת מנוף בצפון.

 

מעברי דירה ומשרד בצפון

מעברי דירה ומשרד היום לעומת פעם

נראה שישנה מגמה הולכת וגוברת של מעברי דירה ומשרד בצפון, ממש כמו בכל שאר ערי הארץ. אנשים נוהגים להחליף מקום מגורים בתדירות גבוהה יותר מאשר פעם, ויש לכך מספר סיבות. העידן הנוכחי מתאפיין בשינויים מהירים, ככל שזה נוגע לתעסוקה, תחביבים, משפחה וכדומה, ומשום כך – אנשים נוטים למקם את עצמם בצורה יותר נוחה מבחינת אותם מקומות שהם צריכים להגיע אליהם בשגרה.

בעבר למשל, לא היה נהוג להחליף עבודה בכל כמה שנים, ולכן אדם שהיה עובד במקום מסוים היה מעוגן לאותו מקום לעשרות שנים, ולא הייתה לו סיבה להעתיק את מגוריו. כיום החיים הם יותר דינאמיים, ואנו יכולים לראות שאנשים ממקמים את עצמם מחדש בכל כמה שנים כחלק משגרת החיים.

 

חברות הובלה בצפון

עבור חברות ההובלה בצפון, מגמת הדינאמיות הזו מציינת כמות עבודה גדולה יותר, ואנו יכולים לראות שבהתאם לביקוש הרב – גדל גם ההיצע. שירותי הובלת מנוף בצפון הם פופולאריים, ומוצעים ע"י מספר חברות באזור.

 

מתי נצטרך הובלת מנוף בצפון?

הובלת מנוף מאפשרת לנו פתרון יעיל, במצבים שבהם אנו רוצים לחסוך מאמץ ועבודה סיזיפית, וכמו כן – לעתים הובלה שכזו מהווה את הדרך היחידה להובלת חפצים מסוימים! באילו מצבים נצטרך לשכור שירותי הובלת מנוף בצפון?

 

תנאי שטח בעייתיים

אחת הסיבות הנפוצות לשימוש במנוף, היא המצב שבו לא ניתן להוביל את החפץ באופן הסטנדרטי, אם מכיוון שהוא גדול מדי מכדי לעבור בדלת, ואם מהסיבה שלא ניתן להוביל אותו במעלית או בגרם המדרגות. תנאי שטח הם חשובים מאוד כשאנו מדברים על הובלה, והם יכולים להיות בעוכרינו כשמדובר בחפצים כמו פסנתר, כספת, ארונות ועוד. מנוף מאפשר לנו הובלה של החפץ דרך הוויטרינה או חלון גדול בבית, ומעניק לנו פתרון מושלם.

 

הובלת חפצים כבדים בעזרת הובלת מנוף בצפון

חפצים כבדים מאוד, הם במקרים רבים בלתי ניתנים להובלה ע"י סחיבה דרך גרם המדרגות, אפילו כשמדובר ביותר מסבל אחד. דוגמה קלאסית לחפץ כזה היא הכספת, שבתים רבים בצפון מחזיקים בה על מנת לשמור על החפצים היקרים שלהם. הכספת בנויה בצורה שתקשה מאוד על פריצתה והרמתה, ומשום כך היא כבדה, מסורבלת ועשויה לשקול מאות קילוגרמים לעתים! לעתים הפתרון היחיד להובלת כספת הוא באמצעות מנוף.

 

חפצים גדולים ורגישים

ישנם חפצים המהווים אתגר עבור המובילים עקב המשקל והגודל שלהם, ויש חפצים שהם לא רק מסורבלים – אלא גם רגישים מאוד למכות ושריטות. כאן אנו מדברים למשל על ציוד משרדי כמו מדפסות גדולות, מגרסות נייר, שולחנות ישיבות גדולים, וגם על חפצים שניתן למצוא בבתים פרטיים – כמו פסנתר. חפצים כאלו דורשים תשומת לב מיוחדת, כיוון שמעבר לגודלם ומשקלם, יש גם לעטוף אותם ולטפל בהם ב"כפפות של משי", כיוון שכל מכה קטנה עלולה לגרום להם נזק רב!

 

יתרונות הובלת מנוף בצפון

מעבר לעובדה שלעתים הובלת מנוף היא הכרחית, חשוב לציין גם את יתרונות השימוש במנוף עבור אלו שמתלבטים לגביו. לצערנו, חברות הובלה רבות עדיין מתעקשות לדבוק בשיטות ההובלה הישנות יותר, ולעתים גם כשהן ממש לא יעילות בסיטואציה. מהם היתרונות בשימוש במנוף?

 

זמן שווה כסף!

עלות השירות של הובלת מנוף בצפון, לעתים גורמת לאנשים לחפש דרכים חלופיות. אותם אנשים ברוב המקרים – לא לוקחים בחשבון את הזמן שהמנוף חוסך בעת ההובלה, ולכן הם אינם מביטים בתמונה הכוללת. זכרו ששימוש במנוף מקצר משמעותית את זמן ההובלה, ולכן גם את העלות שלה עבורכם!

 

מאמץ ובטיחות

בין אם אתם מובילים בעצמכם ובין אם אתם נעזרים בסבלים, מנוף מוריד משמעותית את הסיכון לנזקים ופציעות עבור המובילים, עבור השכנים, ועבור סביבת המגורים. מנוף מהווה את הדרך הבטיחותית ביותר להובלת חפצים כבדים, ומונע מצבים מסוכנים שיכולים להתעורר בעת תהליך מסורבל של הובלה בגרם המדרגות או במעלית.

 

ביטחון החפצים עם הובלת מנוף בצפון

אם אתם מעוניינים לשמור על החפצים שלכם, מנוף הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. כשאנו מובילים חפצים כמו פסנתר, שולחנות גדולים ועדינים, חפצי אומנות, מכשירי חשמל תעשייתיים ועוד, כל מכה קטנה עשויה לגרום לנו נזק כלכלי רב. אם נחשוב על הדרך שאותו חפץ יעבור בהובלה מסורתית (מעלית, מדרגות), לעומת השימוש במנוף – נבין בעצמנו את ההפרש ברמת הסיכון עבור החפץ.

 

כמה עולה הובלת מנוף בצפון?

לאחר שהבנו שאנו זקוקים להובלת מנוף, הגיע הזמן לברר לגבי מחיר. אנו מעוניינים לקבל הצעת מחיר הוגנת, וכזו שלא תשתנה תוך כדי ההובלה עקב "הפתעות" כאלה ואחרות שלא צפינו מראש. לשם כך – עלינו להבין את הפרמטרים הקובעים את מחירה של הובלת מנוף בצפון.

 

מחיר לפי שעה

אצל רובן המכריע של חברות ההובלה, נוכל לראות שישנו מחיר בסיס לפי שעה. המחיר למנוף לשעה נע בין 300-400 שקלים, והוא מהווה את הבסיס עבור הובלה סטנדרטית, ללא חישוב של פרמטרים שיכולים לייקר את המחיר.

 

קומת הדירה

בעת שנברר על מחיר המנוף, חשוב לציין בפני חברת ההובלה את מספר הקומה שבה נמצאת הדירה שלנו. חברות מסוימות אינן גובות תוספת תשלום עד קומה מסוימת, ומוסיפות סכום מסוים בקומות גבוהות יותר. הסיבה לכך, היא שלעתים יש צורך במנוף מסוג שונה לצורך ההובלה – וזה מייקר את העלות עבור חברת ההובלה.

 

משקל החפצים

משקל החפצים גם הוא לעתים ישפיע על מחיר עבודת המנוף, וככל שמשקלם יעלה – כך שירותי הובלת המנוף יעלו לנו יותר. חברות הובלה רבות מציעות להוביל את החפצים שלנו בתור "חבילות" גדולות של מספר ארגזים המאוגדים יחד, וזה חוסך זמן עבודה באופן ניכר.

 

מיקום הדירה

מיקום בעייתי של דירה יכול גם הוא להשפיע על המחיר, כיוון שלעתים זה אומר שהמובילים יצטרכו לעבוד קשה ומהר יותר באמצעות המנוף. למשל הובלה של דירה בתל אביב דורשת תכנון מוקדם מבחינת שעות העומס, ומיקום הצבת המנוף לשם ההובלה. ככל שהדירה תהיה ממוקמת באזור מאתגר יותר לעבודת המנוף – כך יעלה גם המחיר לשעת עבודה.

 

הובלת מנוף בצפון – כיצד נתארגן?

ישנם מספר שלבים שעלינו לבצע, לפני שאנו מובילים את חפצינו באמצעות מנוף.

 

סקר שוק

בעת שאנו מעוניינים לבחור חברה המספקת שירותי הובלת מנוף בצפון, נרצה לבצע סקר שוק ראשוני שיעזור לנו להבין מול מי אנו עומדים. הדרך הכי טובה היא כמובן לקבל המלצה אישית ממכרים או חברים, שיוכלו להעיד על נותן השירות בצורה הכי אמינה. במידה ואין לנו המלצה שכזו, נוכל לעבור על חוות דעת ברשת – תוך שאנו מוודאים את אמינותן, לבקר באתרי האינטרנט של החברות, ולבצע שיחות טלפוניות אל החברות שהן בעלות פוטנציאל מבחינתנו.

 

פניות טלפוניות

בעת הפניה הטלפונית הראשונית אל חברת ההובלה, אנו יכולים לדלות פרטים רבים שיעזרו לנו לבחור. כדאי לברר את כל הפרטים מבחינת המחיר, לשים לב לטון הדיבור ולמידע שניתן, להבין את רמת השירות והאדיבות ועוד.

 

קביעת מועד לשירות הובלת מנוף בצפון

לא מומלץ להשתהות יתר על המידה בביצוע סקר השוק, וכדאי לעשות אותו מהיר ויעיל. ברגע שהגענו להחלטה – כדאי לשריין את מועד ההובלה מול החברה, על מנת שלא נגיע למצב שבו המועד כבר יהיה תפוס.

 

הכנות אחרונות

כדאי להתייעץ עם המובילים, ולברר אם ישנן הכנות כאלה ואחרות שאנו צריכים לבצע לפני ההובלה. ייתכן והמובילים יבקשו מאיתנו לפנות את החדר, להכין את החפץ המובל בצורה כלשהי, או לעשות פעולות אחרות שעשויות לקצר את התהליך ולחסוך זמן וכסף עבורנו.

 

הובלת מנוף בצפון – שאלות ותשובות נפוצות

האם יש ביטוח על הפריטים שאנו מובילים עם המנוף?

אצל רוב חברות ההובלה ישנו ביטוח לחפצים, אם כי חשוב להבין שהיקף הביטוח משתנה בין החברות. עבור רוב האנשים המשתמשים בשירותי מנוף בצפון, הביטוח מהווה פרט משמעותי כיוון שהחפצים המובלים הם לרוב רגישים ועלולים להינזק. לכן, זהו אחד הפרטים שמומלץ לוודא מול חברות ההובלה טרם סגירת העסקה מולן. בעת שימוש במנופים גדולים במיוחד, לעתים חברת ההובלה מחויבת גם בביטוח סביבת העבודה, וזה עשוי לייקר את עלות השימוש במנוף.

 

עד איזו קומה המנוף יכול להגיע?

יש סוגי מנופים שונים בקרב חברות ההובלה, כשחלקם קטנים יחסית ומיועדים להגיע עד קומה 3 או 4, וחלקם בנויים כך שהם יכולים להגיע לקומות גבוהות הרבה יותר. הגובה המקסימלי עבור רוב מנופי ההובלה הסטנדרטיים, המשמשים להעברת דירות ומשרדים – הוא עד קומה 15. במקרים מיוחדים, יש באפשרותכם לשכור גם מנוף גדול במיוחד שיכול להגיע עד קומה 25. חשוב לקחת בחשבון, שמנופים אלו יקרים יותר לשעת עבודה והיקף הביטוח שהם מחויבים בו הוא גדול יותר (כיוון שהוא כולל גם את ביטוח סביבת העבודה).

 

כמה זמן לוקח להוביל עם מנוף?

בוודאי ראיתם שעבודת מנוף מתומחרת ע"פ שעת עבודה, ומכאן באמת נובעת השאלה – כמה זמן זה לוקח? ובכן, הובלה באמצעות מנוף לרוב נמשכת בין שעה לשעתיים, כתלות בפרמטרים השונים הקשורים בהובלה הספציפית כגון מיקום הדירה, נוחות הגישה, אופי החפץ שאנו מובילים ועוד. על מנת לחסוך בזמן העבודה, מומלץ לברר מול חברות ההובלה – האם ישנן פעולות הכנה שאנו יכולים לבצע טרם ההובלה, על מנת לחסוך בזמן בעת עבודת המנוף.

 

האם ניתן לכלול את מחיר המנוף במחיר הובלת מנוף בצפון?

אצל רוב חברות ההובלה הלקוח ישלם בנפרד על המנוף ועל ההובלה, וזאת מהסיבה שלא כל חברות ההובלה מחזיקות מנוף כחלק מהציוד שלהן. במצבים אלה, חברת ההובלה צריכה לשכור את שירותי המנוף והמנופאי לצורך ההובלה, ולכן הם ישולמו בנפרד.

חלק מחברות ההובלה כן מחזיקות מנוף באופן קבוע, ולכן הן יכולות לתמחר את ההובלה יחד עם המנוף בצורה גלובאלית. חשוב לציין שגם במקרים שבהם התשלום על המנוף הוא נפרד – חברות רבות נותנות את האופציה לשכור את שירותי המנוף לשתי הכתובות יחד, ולהפחית במחיר העבודה לשעה.

 

להזמנת הובלת מנוף בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלת מנוף בצפון – אזורי שירות

הובלות סטודנטים בחיפה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנצרת החל מ-600₪
הובלת מנוף בנהריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעפולה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעכו החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרמיאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בנוף הגליל החל מ-600₪
הובלת מנוף בטבריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשפרעם החל מ-600₪
הובלת מנוף בצפת החל מ-600₪
הובלת מנוף במגדל העמק החל מ-600₪
הובלת מנוף ביקנעם עילית החל מ-600₪
הובלת מנוף במעלות-תרשיחא החל מ-600₪
הובלת מנוף בקרית שמונה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר כנא החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית שאן החל מ-600₪
הובלת מנוף ביפיע החל מ-600₪
הובלת מנוף בריינה החל מ-600₪
הובלת מנוף בירכא החל מ-600₪
הובלת מנוף בנחף החל מ-600₪
הובלת מנוף בדבוריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחצור הגלילית החל מ-600₪
הובלת מנוף בביר אל-מכסור החל מ-600₪
הובלת מנוף בכסרא-סמיע החל מ-600₪
הובלת מנוף במשהד החל מ-600₪
הובלת מנוף בזרזיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בראמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בקצרין החל מ-600₪
הובלת מנוף בעילוט החל מ-600₪
הובלת מנוף בבענה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבסמת טבעון החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת ישי החל מ-600₪
הובלת מנוף בשעב החל מ-600₪
הובלת מנוף בשלומי החל מ-600₪
הובלת מנוף בטובא-זנגריה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביאנוח-ג'ת החל מ-600₪
הובלת מנוף בבוקעאתא החל מ-600₪
הובלת מנוף בחורפיש החל מ-600₪
הובלת מנוף בשבלי – אום אל-גנם החל מ-600₪
הובלת מנוף בג'ולס החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ורדים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכעביה-טבאש-חג'אג'רה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעיילבון החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר תבור החל מ-600₪
הובלת מנוף ביבנאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בסאג'ור החל מ-600₪
הובלת מנוף במוקייבלה החל מ-600₪
הובלת מנוף במסעדה החל מ-600₪
הובלת מנוף במזרעה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכאוכב אבו אל-היג'א החל מ-600₪
הובלת מנוף בסלמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר כמא החל מ-600₪
הובלת מנוף בפסוטה החל מ-600₪
הובלת מנוף בראש פינה החל מ-600₪
הובלת מנוף במעיליא החל מ-600₪
הובלת מנוף בעוזייר החל מ-600₪
הובלת מנוף בג'ש החל מ-600₪
הובלת מנוף בסולם החל מ-600₪
הובלת מנוף בשייח' דנון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגן נר החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מצר החל מ-600₪
הובלת מנוף בע'ג'ר החל מ-600₪
הובלת מנוף באחוזת ברק החל מ-600₪
הובלת מנוף בשמשית החל מ-600₪
הובלת מנוף בנאעורה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין קנייא החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת אבני החל מ-600₪
הובלת מנוף בהושעיה החל מ-600₪
הובלת מנוף ברומת הייב החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת אלה החל מ-600₪
הובלת מנוף במגדל החל מ-600₪
הובלת מנוף בעדי החל מ-600₪
הובלת מנוף בניין החל מ-600₪
הובלת מנוף בצנדלה החל מ-600₪
הובלת מנוף במטולה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביסוד המעלה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגשר הזיו החל מ-600₪
הובלת מנוף בחמאם החל מ-600₪
הובלת מנוף במורשת החל מ-600₪
הובלת מנוף בעראמשה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכמאנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית השיטה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחספין החל מ-600₪
הובלת מנוף בתמרת החל מ-600₪
הובלת מנוף בפוריה – נווה עובד החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ראש הנקרה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביקנעם (מושבה) החל מ-600₪
הובלת מנוף במנשית זבדה החל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר העמק החל מ-600₪
הובלת מנוף ביובלים החל מ-600₪
הובלת מנוף באפיקים החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות מנשה החל מ-600₪
הובלת מנוף במרחביה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין דור החל מ-600₪
הובלת מנוף בשבי ציון החל מ-600₪
הובלת מנוף בטל-אל החל מ-600₪
הובלת מנוף בתל עדשים החל מ-600₪
הובלת מנוף בעצמון שגב החל מ-600₪
הובלת מנוף בבני יהודה החל מ-600₪
הובלת מנוף במצובה החל מ-600₪
הובלת מנוף בפוריה עילית החל מ-600₪
הובלת מנוף בריחאניה החל מ-600₪
הובלת מנוף בהזורע החל מ-600₪
הובלת מנוף בגילון החל מ-600₪
הובלת מנוף במנחמיה החל מ-600₪
הובלת מנוף ביפעת החל מ-600₪
הובלת מנוף ברומאנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר יהושע החל מ-600₪
הובלת מנוף במולדת החל מ-600₪
הובלת מנוף באילון החל מ-600₪
הובלת מנוף בבר יוחאי החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה נחמיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחוסן החל מ-600₪
הובלת מנוף באלון הגליל החל מ-600₪
הובלת מנוף בכברי החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין השופט החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין יעקב החל מ-600₪
הובלת מנוף בשריד החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת השופט החל מ-600₪
הובלת מנוף במצפה אבי"ב החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית אלפא החל מ-600₪
הובלת מנוף באיילת השחר החל מ-600₪
הובלת מנוף במצפה נטופה החל מ-600₪
הובלת מנוף ברגבה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר יחזקאל החל מ-600₪
הובלת מנוף בנהלל החל מ-600₪
הובלת מנוף ברשפים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה יעקב החל מ-600₪
הובלת מנוף ברקפת החל מ-600₪
הובלת מנוף בבוסתן הגליל החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר בלום החל מ-600₪
הובלת מנוף באלוני אבא החל מ-600₪
הובלת מנוף בהסוללים החל מ-600₪
הובלת מנוף בהזורעים החל מ-600₪
הובלת מנוף באשדות יעקב (איחוד) החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבת החל מ-600₪
הובלת מנוף ביודפת החל מ-600₪
הובלת מנוף באשחר החל מ-600₪
הובלת מנוף בנוב החל מ-600₪
הובלת מנוף בציפורי החל מ-600₪
הובלת מנוף באחיהוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בצורית החל מ-600₪
הובלת מנוף בחניתה החל מ-600₪
הובלת מנוף ברם-און החל מ-600₪
הובלת מנוף בלהבות הבשן החל מ-600₪
הובלת מנוף במזרע החל מ-600₪
הובלת מנוף במגידו החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין המפרץ החל מ-600₪
הובלת מנוף בסער החל מ-600₪
הובלת מנוף במעונה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעברון החל מ-600₪
הובלת מנוף במנוף החל מ-600₪
הובלת מנוף בדליה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחנתון החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין חרוד (מאוחד) החל מ-600₪
הובלת מנוף בהגושרים החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה אליעזר החל מ-600₪
הובלת מנוף בשמיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה נחום החל מ-600₪
הובלת מנוף בקורנית החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה אליהו החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין אל-אסד החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר הנשיא החל מ-600₪
הובלת מנוף בעלמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בטירת צבי החל מ-600₪
הובלת מנוף בביריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחד-נס החל מ-600₪
הובלת מנוף באמירים החל מ-600₪
הובלת מנוף בדלתון החל מ-600₪
הובלת מנוף ביסעור החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית רימון החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חושן החל מ-600₪
הובלת מנוף בשכניה החל מ-600₪
הובלת מנוף במחניים החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר דוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בחוסנייה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה זיו החל מ-600₪
הובלת מנוף בגזית החל מ-600₪
הובלת מנוף באליקים החל מ-600₪
הובלת מנוף בהיוגב החל מ-600₪
הובלת מנוף ביחיעם החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית לחם הגלילית החל מ-600₪
הובלת מנוף בחפצי-בה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכנרת (קבוצה) החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמקה החל מ-600₪
הובלת מנוף במשמר הירדן החל מ-600₪
הובלת מנוף בלוחמי הגיטאות החל מ-600₪
הובלת מנוף במדרך עוז החל מ-600₪
הובלת מנוף בקשת החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין העמק החל מ-600₪
הובלת מנוף בדפנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בערב אל נעים החל מ-600₪
הובלת מנוף במרום גולן החל מ-600₪
הובלת מנוף בכמון החל מ-600₪
הובלת מנוף ביערה החל מ-600₪
הובלת מנוף בדגניה ב' החל מ-600₪
הובלת מנוף בכליל החל מ-600₪
הובלת מנוף בלוטם החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר מסריק החל מ-600₪
הובלת מנוף בבן עמי החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת מגשימים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חנניה החל מ-600₪
הובלת מנוף באבני איתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בגיניגר החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית הלל החל מ-600₪
הובלת מנוף בגעתון החל מ-600₪
הובלת מנוף במירב החל מ-600₪
הובלת מנוף במירון החל מ-600₪
הובלת מנוף ביזרעאל החל מ-600₪
הובלת מנוף ביעד החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית זרע החל מ-600₪
הובלת מנוף באפק החל מ-600₪
הובלת מנוף במרחביה (מושב) החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדמות דבורה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר גלעדי החל מ-600₪
הובלת מנוף במעלה גלבוע החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית קשת החל מ-600₪
הובלת מנוף בעבדון החל מ-600₪
הובלת מנוף באשדות יעקב (מאוחד) החל מ-600₪
הובלת מנוף בנאות מרדכי החל מ-600₪
הובלת מנוף ביפתח החל מ-600₪
הובלת מנוף בדן החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת צבי החל מ-600₪
הובלת מנוף בלבון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת יואב החל מ-600₪
הובלת מנוף בדחי החל מ-600₪
הובלת מנוף באלונים החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין חרוד (איחוד) החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית שערים החל מ-600₪
הובלת מנוף בלימן החל מ-600₪
הובלת מנוף ביונתן החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר החורש החל מ-600₪
הובלת מנוף בלביא החל מ-600₪
הובלת מנוף בארבל החל מ-600₪
הובלת מנוף בגינוסר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבע החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חיטים החל מ-600₪
הובלת מנוף בחוקוק החל מ-600₪
הובלת מנוף במגן שאול החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית העמק החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר סאלד החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר זיתים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר קיש החל מ-600₪
הובלת מנוף בברעם החל מ-600₪
הובלת מנוף בניר יפה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדה אילן החל מ-600₪
הובלת מנוף בחולתה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכנרת (מושבה) החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמיר החל מ-600₪
הובלת מנוף בדגניה א' החל מ-600₪
הובלת מנוף בפרוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בנאות גולן החל מ-600₪
הובלת מנוף בהילה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשרונה החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין הנצי"ב החל מ-600₪
הובלת מנוף במעין ברוך החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין גב החל מ-600₪
הובלת מנוף באליפלט החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמת דוד החל מ-600₪
הובלת מנוף בחבר החל מ-600₪
הובלת מנוף בשניר החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר ברוך החל מ-600₪
הובלת מנוף בשמרת החל מ-600₪
הובלת מנוף בהררית החל מ-600₪
הובלת מנוף ביובל החל מ-600₪
הובלת מנוף במעלה גמלא החל מ-600₪
הובלת מנוף בשער הגולן החל מ-600₪
הובלת מנוף באור הגנוז החל מ-600₪
הובלת מנוף בבלפוריה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחלוץ החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרם בן זמרה החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר שמאי החל מ-600₪
הובלת מנוף בשורשים החל מ-600₪
הובלת מנוף במבוא חמה החל מ-600₪
הובלת מנוף בהרדוף החל מ-600₪
הובלת מנוף באילניה החל מ-600₪
הובלת מנוף בקדמת צבי החל מ-600₪
הובלת מנוף ברמות נפתלי החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר רופין החל מ-600₪
הובלת מנוף בדברת החל מ-600₪
הובלת מנוף באניעם החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמיעד החל מ-600₪
הובלת מנוף בשאר ישוב החל מ-600₪
הובלת מנוף בגלעד החל מ-600₪
הובלת מנוף במכמנים החל מ-600₪
הובלת מנוף באביטל החל מ-600₪
הובלת מנוף בתל יוסף החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרכום החל מ-600₪
הובלת מנוף במסילות החל מ-600₪
הובלת מנוף באומן החל מ-600₪
הובלת מנוף בתל תאומים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר חרוב החל מ-600₪
הובלת מנוף במלכיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בנטור החל מ-600₪
הובלת מנוף בנתיב השיירה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגבעת עוז החל מ-600₪
הובלת מנוף בדמיידה החל מ-600₪
הובלת מנוף בסאסא החל מ-600₪
הובלת מנוף במנות החל מ-600₪
הובלת מנוף בכחל החל מ-600₪
הובלת מנוף במיטב החל מ-600₪
הובלת מנוף באבטליון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגשר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגדות החל מ-600₪
הובלת מנוף בפקיעין חדשה החל מ-600₪
הובלת מנוף בשדי תרומות החל מ-600₪
הובלת מנוף באל-רום החל מ-600₪
הובלת מנוף באביבים החל מ-600₪
הובלת מנוף בדוב"ב החל מ-600₪
הובלת מנוף במורן החל מ-600₪
הובלת מנוף בכנף החל מ-600₪
הובלת מנוף באלומות החל מ-600₪
הובלת מנוף בשלוחות החל מ-600₪
הובלת מנוף ביראון החל מ-600₪
הובלת מנוף בתל קציר החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית יוסף החל מ-600₪
הובלת מנוף באלי-עד החל מ-600₪
הובלת מנוף בגדעונה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגונן החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה אור החל מ-600₪
הובלת מנוף בשפר החל מ-600₪
הובלת מנוף באמנון החל מ-600₪
הובלת מנוף באדמית החל מ-600₪
הובלת מנוף בלבנים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנס עמים החל מ-600₪
הובלת מנוף בעין זיוון החל מ-600₪
הובלת מנוף ברחוב החל מ-600₪
הובלת מנוף בחמדיה החל מ-600₪
הובלת מנוף בפרזון החל מ-600₪
הובלת מנוף בגורן החל מ-600₪
הובלת מנוף באלמגור החל מ-600₪
הובלת מנוף בטפחות החל מ-600₪
הובלת מנוף באלוני הבשן החל מ-600₪
הובלת מנוף במעגן החל מ-600₪
הובלת מנוף בבצת החל מ-600₪
הובלת מנוף בצוריאל החל מ-600₪
הובלת מנוף במסד החל מ-600₪
הובלת מנוף במרגליות החל מ-600₪
הובלת מנוף בכורזים החל מ-600₪
הובלת מנוף ברוויה החל מ-600₪
הובלת מנוף בראס אל-עין החל מ-600₪
הובלת מנוף בשומרה החל מ-600₪
הובלת מנוף בירדנה החל מ-600₪
הובלת מנוף בברק החל מ-600₪
הובלת מנוף במלאה החל מ-600₪
הובלת מנוף בתובל החל מ-600₪
הובלת מנוף באפיק החל מ-600₪
הובלת מנוף בגדיש החל מ-600₪
הובלת מנוף בדישון החל מ-600₪
הובלת מנוף באורטל החל מ-600₪
הובלת מנוף בפוריה – כפר עבודה החל מ-600₪
הובלת מנוף באבן מנחם החל מ-600₪
הובלת מנוף בשעל החל מ-600₪
הובלת מנוף בקלע החל מ-600₪
הובלת מנוף בשזור החל מ-600₪
הובלת מנוף בחזון החל מ-600₪
הובלת מנוף במסדה החל מ-600₪
הובלת מנוף בצביה החל מ-600₪
הובלת מנוף בחרשים החל מ-600₪
הובלת מנוף בנטועה החל מ-600₪
הובלת מנוף במשגב עם החל מ-600₪
הובלת מנוף באדירים החל מ-600₪
הובלת מנוף בכפר גדעון החל מ-600₪
הובלת מנוף בשתולה החל מ-600₪
הובלת מנוף בגשור החל מ-600₪
הובלת מנוף בדבורה החל מ-600₪
הובלת מנוף באבירים החל מ-600₪
הובלת מנוף בצבעון החל מ-600₪
הובלת מנוף בכלנית החל מ-600₪
הובלת מנוף בקדרים החל מ-600₪
הובלת מנוף באלקוש החל מ-600₪
הובלת מנוף בגיתה החל מ-600₪
הובלת מנוף במנרה החל מ-600₪
הובלת מנוף במחנה יהודית החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה איתן החל מ-600₪
הובלת מנוף במתת החל מ-600₪
הובלת מנוף במיצר החל מ-600₪
הובלת מנוף בגורנות הגליל החל מ-600₪
הובלת מנוף בנורית החל מ-600₪
הובלת מנוף בנווה אטי"ב החל מ-600₪
הובלת מנוף בכדיתה החל מ-600₪
הובלת מנוף בפלך החל מ-600₪
הובלת מנוף באודם החל מ-600₪
הובלת מנוף בהאון החל מ-600₪
הובלת מנוף בעמוקה החל מ-600₪
הובלת מנוף בלפידות החל מ-600₪
הובלת מנוף במצפה החל מ-600₪
הובלת מנוף בבית זיד החל מ-600₪
הובלת מנוף בכישור החל מ-600₪
הובלת מנוף ברביד החל מ-600₪
הובלת מנוף באשבל החל מ-600₪
הובלת מנוף בכדורי החל מ-600₪
הובלת מנוף במלכישוע החל מ-600₪
הובלת מנוף ביעל החל מ-600₪
הובלת מנוף באתגר החל מ-600₪
הובלת מנוף בכרי דשא החל מ-600₪