הובלת מקפיא

לרובנו המוחלט יש מקפיא בבית כחלק מהמקרר, מעליו או במקרים מסוימים אף מתחתיו. כמו כן, כולנו נתקלו לא פעם במקפיאים מסוג אחר, אשר קיימים כמעט בכל סופר או פיצוציה, ומכילים קרטיבים או משקאות למיניהם. מאחר שמשקלם של מכשירי ההקפאה ידוע ככבד, עולה השאלה כיצד מצליחים בעלי המקפיאים להביא את המכשיר למקום העסק או לבית. התשובה לכך היא הובלת מקפיא. תחום הובלות זה, נועד על מנת לייעל את הובלות מקפיא ממקום למקום בהתאם לצרכי הלקוח הזקוק להם.

☑️ שירות הובלת מקפיא מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

☑️ זמינות מהיום להיום.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

הובלת מקפיא
הובלת מקפיא

אם גם אתם מחפשים אחר הובלות מקפיא לצורך הובלת מקפיא מסוגים שונים בין יעדים שונים, הגעתם למקום הנכון. אנו מספקים שירותי הובלה לכל המבקש, ולכל מטרה שהיא. אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלה מקצועיים ואיכותיים, שיינתנו לכם מאת צוות מובילים מנוסה ומיומן, שיודע את העבודה נאמנה על כל יסודותיה.

הובלת מקפיא במרכז

הובלת מקפיא בצפון

הובלת מקפיא בדרום

הובלת מקפיא בשרון

הובלת מקפיא בחיפה

הובלת מקפיא בירושלים

הובלת מקפיא ביהודה ושומרון

 

 

הובלת מקפיא מ א' ועד ת'

כולנו נתקלנו לא פעם במקפיא מסוג כלשהו במקומות שונים כגון בבית, בסופרמרקט, בפיצוציה ועוד. ברוב המקרים, המקפיאים השונים הגיעו לייעדם באמצעות הובלת מקפיא, אשר עברה תהליך כזה או אחר על מנת להבטיח את יעילות הגעת המקפיא ליעדו ובו בזמן שהדבר יעשה בביטחון, ובשמירה על המקפיא עצמו שלא יוסב לו כל נזק.

תהליך הובלת מקפיא אם כן, בא לידי שימוש במקרים בהם אין ביכולתו של בעל המקפיא להוביל את מכשיר ההקפאה בין המקומות הרצויים, והוא צריך גורם שיסייע לו בכך. במקרה כזה, כאשר זקוק אדם להובלת מקפיא, מימוש תהליכי הובלות מקפיא מורכב מכמה שלבים, הזהים לתהליך הובלות מקפיא ככלל, ונעשים באמצעות מספר אמצעי הובלה בהתאם לשלב בתהליך ההובלה.

 

סוגי מקפיאים להובלה

הובלת מקפיא עוסקת כאמור בשינוע מקפיאים ממקום למקום בהתאם לצרכים שונים. אך השאלה הנשאלת כעת היא, אילו סוגי מקפיאים קיימים, עד כדי שנצטרך תחום מיוחד בעבור הובלתם. אם כן, ישנם שלושה סוגי מקפיאים עיקריים:

  1. מקפיא ביתי – מקפיא ביתי, המקפיא הסטנדרטי ביותר לשימוש, לרוב נמצא מעל מכשיר הקירור הביתי הרגיל. המקפיא הביתי אינו גדול ברוב המקרים ויש לו דלת אחת נפתחת או מגירה נשלפת, בדומה למקרר.
  2. מקפיא מסחרי שוכב – המקפיא המסחרי הנפוץ ביותר, המשמש את רוב הסופרמרקטים והחנויות הדומות, הוא מקפיא שוכב. מקפיא זה משמש ברוב הפעמים לצורכי אחסון מוצרי קרח כגון ארטיקים למיניהם, גלידות, דברי מאפה קפואים, קרח וכיו"ב. דלתו של המקרר השוכב מצויה למעלה, ונפתחת בהזזה לצד.
  3. מקפיא מסחרי עומד – מקפיא מסחרי נוסף, הוא המקפיא העומד. ברוב המקרים גודלו של מקפיא זה הוא כגודל מקרר ביתי, אך במקרה זה, המקפיא בעל דלת אחת גדולה עם ידית אחת. ברוב רובם של המקרים, משמש המקפיא העומד לצורכי אחסון משקאות או מאכלים כלשהם, וניתן למצוא בחנויות ואף במטבחים של מסעדות, שם הוא משמש לאחסון מזון קפוא.

 

מלבד זאת יכולים להיות סוגים נוספים של מקפיאים, וכמו כן גם שילובים של סוגי המקפיאים שהוצגו לעיל. על כן, אלו אינם סוגי המקפיאים היחידים הקיימים.

 

תהליך הובלת מקפיא

תהליך הובלת מקפיא, כבכל תהליך הובלה באשר הוא, מורכב משלושה שלבים עיקריים, אשר מרכיבים שלושתם יחדיו, את תהליך ההובלה הכולל. יחד עם זאת, כל שלב בתהליך הובלות מקפיא דורש יחס וטיפול שונה בעזרת אמצעי הובלה שונים.

 

תהליך האריזה

השלב הראשון בתהליך ההובלה, הוא תהליך אריזת המקפיא. זמן מה טרם התחלת שלב זה, וטרם הגעת צוות ההובלה לביצוע המשימה, עליכם לנתק את המקפיא ממקומו, ולוודא שהוא יהיה פושר ולא קפוא במהלך תהליך ההובלה. בנוסף, עליכם לוודא שהמכשיר ריק מתוכן כגון קרח או מוצרים שונים, על מנת שלא יהרסו במהלך ההובלה. לאחר מכן, עם הגעת צוות ההובלה, יתחיל תהליך האריזה, כשברוב הפעמים הוא כולל עטיפת המקפיא בחומרי אריזה שונים שיימנעו ממנו שריטות או מכות כלשהן.

 

תהליך השינוע

לאחר אריזת המקפיא מגיע תהליך השינוע המורכב מהעמסת המקפיא במיכל ההובלה, וידוא כי המיכל מחובר היטב בכדי שלא יגרם לו כל רע במהלך הנסיעה, ולבסוף, התהליך המהותי ביותר בתהליך ההובלה כולו, הובלת המקפיא מיעדו הנוכחי אל עבר יעדו הסופי.

 

תהליך פריקת תכולת ההובלה

השלב האחרון והסופי, הוא תהליך פריקת תכולת ההובלה. תהליך זה כולל הובלה של המקפיא ממיכל ההובלה אל מקומו החדש בחנות, במסעדה, בבית וכו', וחיבורו לחשמל על מנת לוודא שהכל תקין ועובד כשורה.

 

מה כדאי לדעת לפני שמזמינים הובלות מקפיא

ישנם כמה דברים שכדאי לדעת טרם הזמנת שירותי חברת הובלת מקפיא, על מנת ליידע את החברה אודותם, ובכך לחסוך זמן, ולייעל כמה שניתן את תהליך ההובלה כולו.

  1. גודל המקפיא – גודל המקפיא יכול להתבטא בכמה מובנים כגון גובהו, רוחבו, עומקו ועוד. ידע זה חשוב, מאחר שמשפיע הוא על אמצעי ההובלה הדרושים לשימוש בהובלת המקפיא, ובכך משפיע על גורמים נוספים כגון משך זמן ההובלה, וכמו כן על מחיר הובלת מקפיא.
  2. משקל המקפיא – משקל המקפיא, כמו גם גודלו, דרוש לצוות המובילים על מנת שיוכלו להיערך בהתאם עם ציוד ההובלה הדרוש, שיהיה מסוגל לעמוד בכובד המכשיר.
  3. סוג המקפיא – סוג המקפיא משפיע על דברים שונים בתהליך ההובלה כגון אמצעי ההובלה הדרושי, דרך השימוש באמצעי ההובלה, היחס והטיפול במקפיא לכל אורך ההובלה ועוד.

 

ייתכנו דברים נוספים שתצטרכו לוודא טרם הגעת שירותי ההובלה, אשר ישאלו מפי חברת ההובלה עצמה בהתאם לצרכים ולדרישות שלה. מומלץ מאוד לוודא את אותם הדברים טרם הגעתם, בכדי לחסוך עבורכם ועבורם זמן, ובכך ניתן גם לחסוך בכסף.

 

כמה עולה הובלת מקפיא?

לכל הובלת מקפיא מחיר אחר, זאת מפאת העובדה כי ישנם גורמים רבים אשר מהווים השפעה כזו או אחרת על המחיר באופן ישיר, ולפעמים אף באופן עקיף. בין הגורמים המשפיעים על המחיר ניתן למנות את אמצעי ההובלה הדרושים, המרחק בין יעדי ההובלה, כמות המקפיאים המובלים, וכמו כן את גודל המקפיא, משקלו, סוגו וכיו"ב. על כן, אין אפשרות לקבוע את מחיר ההובלה טרם ביצועה, ומחירה הסופי יינתן בתום תהליך ההובלה.

 

מחירון הובלת מקפיא כללי

הובלת מקפיא החל מ – 200₪
הובלת ארון החל מ – 200₪
הובלת מקרר החל מ – 200₪

 

זקוקים להובלת מקפיא? חשובה לכם אמינות ומקצועיות? התקשרו עכשיו לשירותי הובלת מקפיא במחיר מעולה – 077-805-3559

הובלת מקפיא בטוחה מסיבה אחת עיקרית. מאחר שחברות ההובלה מודעות לעניין הדאגה של הלקוחות בעניין בטיחות רכושם, הן שמות דגש רב מאוד על כך, ועושות כל שביכולתן לשמור על ביטחון ציודכם. כמו כן, ניתן לרכוש ביטוח על תכולת ההובלה.

תהליך ההובלה מורכב מאמצעים שונים אשר משתנים בהתאם לשלב בתהליך ההובלה ולמקפיא הדורש הובלה. בין האמצעים השונים ניתן למצוא עגלות משא, משאיות הובלה, מנופים, תיקי נשיאה ועוד.

מיקום דלת המקפיא אינו מהווה גורם השפעה ישיר על מחיר ההובלה, אלא משפיע על סוג אמצעי ההובלה הדרושים לביצוע ההובלה, שהם אלו המשפיעים על המחיר.

לכמות המקפיאים המובלים אין כל הגבלה, אך יש לדעת כי ככל שתצטרכו להוביל יותר מקפיאים, כך גם מחיר ההובלה יגדל. כמו כן, יש ליידע את חברת ההובלה איתה אתם עובדים בדבר כמות המקפיאים, בכדי שזו תוכל להתכונן ולהיערך עם הציוד המתאים מספיק זמן טרם מועד ההובלה.