הובלת משרדים בדרום

הובלת משרדים בדרום
הובלת משרדים בדרום

☑️ שירות הובלת משרדים בדרום מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים ואחראיים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת משרדים בדרום.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

הזמינו הובלת משרדים בדרום: 077-805-3559 📞

 

המציאות העסקית של היום דורשת גמישות מבעלי העסקים מכל הסוגים, וגם מאלו המנהלים משרדים. בעלי משרדים נוהגים לשנות את מיקום המשרד שלהם אחת לכמה שנים, על מנת למקם את עצמם טוב יותר מבחינה עסקית. לעתים שינוי מקום המשרד יאפשר עבודה נוחה יותר עם ספקים, קולגות ולקוחות, ולעתים לשיקולים אלו מצטרפת גם נוחות הגישה של העובדים במשרד.

מסיבות אלה ועוד, הובלת משרדים בדרום מהווה שירות פופולארי, וחברות הובלה רבות מציעות אותו ומתמחות בו. האם אכן יש צורך במיומנות ספציפית עבור הובלת משרדים, או שמא אין הדבר שונה מסוגי הובלות אחרים? במאמר הבא.

 

מגמת עליה בביקוש לשירותי הובלת משרדים בדרום

מסתבר שהובלת משרדים בדרום היא מבוקשת יותר מאשר פעם, וישנה מגמת עליה ברורה בביקוש לשירות זה, כך מספרים לנו המקצוענים של "פיק-אפ הובלות". הסיבה לכך היא ככל הנראה הנטייה הגוברת לשנות את מיקום המשרד פעם בכמה שנים, בהתאם לשוק העסקי – שגם הוא עובר שינויים מהירים יותר מאשר פעם. בכל תחום שהוא, בין אם מדובר במשרד עורכי דין, רואי חשבון, או הייטק – אנו יכולים לראות שינויים משמעותיים בכל שנה, ועסקים רבים מעוניינים להישאר מעודכנים גיאוגרפית.

 

סיבות לשינוי מיקום של משרדים

הטקטיקה שמאחורי מעבר גיאוגרפי של המשרד פעם בכמה שנים, כוללת בה מספר פרמטרים שבהם מתחשבים בעלי המשרדים.

 

קבלת לקוחות

אחד השיקולים העיקריים הוא כמובן – הלקוחות, שהם מקור הפרנסה של העסק. עסקים מסוימים בוחרים להעביר את משרדיהם, על מנת למקם את עצמם במקום נגיש יותר ללקוחותיהם. שיקול זה הוא שיקול כלכלי, ומה שעומד מאחוריו הוא הרצון לצמיחה עסקית והגעה לקהל יעד גדול יותר.

נוכל לראות שהשיקול הזה הוא יותר משמעותי בקרב משרדים, שעיסוקם דורש פגישות תכופות עם לקוחות – למשל משרד עורכי דין או קליניקה של רופאים, והוא יהווה שיקול פחות משמעותי כשמדובר בעסקים שמתבססים על תקשורת אינטרנטית – כמו משרדי עיצוב גרפי למשל.

 

עבודה עם ספקים

עוד שיקול במעבר של משרדים, הוא נושא העבודה עם ספקים. לא כל סוגי העסקים תלויים בספקים לצורך עבודתם, אך יש כאלו שכן. במקרים שבהם מדובר בעסק התלוי רבות בספקים, כמו למשל משרדי משלוחים, נקודות אספקה של ציוד רפואי וכדומה – ייתכן מאוד ובעלי המשרד יהיו מעוניינים להעביר אותו למיקום נוח יותר לגישה עבור הספקים והשליחים, כיוון שזה יחסוך להם עלויות באופן משמעותי.

 

הגעת עובדים למשרד

כל משרד מאכלס כמו עובדים שונה, וכך יש משרדים שמשמשים מקום עבודה של עשרות אנשים, ויש משרדים של כמה אנשים בלבד. בהתאם לשיקולים של בעלי המשרד, ייתכן מאוד ושינוי מיקום המשרד ייעשה גם תוך התחשבות בנוחות ההגעה עבור העובדים. במידה ורוב העובדים מתקשים להגיע למשרד ושינוי למיקום אחר יקל עליהם משמעותית – ייתכן שכדאי לשקול אותו בחיוב. עבור משרדים רבים, שינוי כזה גם עשוי לשפר את תהליכי הגיוס של עובדים חדשים!

 

סיבות טכניות

גם סיבות טכניות יכולות להוות שיקול במעבר משרד, וכאן אנו מדברים על מיקום רועש במיוחד, עבודות בנייה, סיום חוזה שכירות, אי הסכמה לגבי המשך החוזה ועוד. במצבים שכאלו, לעתים בעלי המשרד יעבירו את המיקום שלו מתוך חוסר ברירה ולא מתוך רצון, ועדיין אין מדובר ב"סוף העולם", ופעמים רבות הם יגלו שהשינוי הוא לטובתם בסופו של דבר.

 

מהו ההבדל בין הובלות משרדים בדרום להובלות אחרות?

בוודאי שאלתם את עצמכם, האם חברת הובלות זקוקה למיומנות מיוחדת בכדי להוביל משרדים. התשובה היא חד משמעית – כן. הובלות משרדים הן שונות לחלוטין מהובלות של דירות מגורים או הובלות קטנות, וזאת עקב מספר פרמטרים שנפרט כאן.

 

כמות הציוד

כמות הציוד במשרד היא גדולה, ואפילו גדולה מאוד במקרים מסוימים. חישבו על כך שמדובר במקום המאכלס כמו גדולה יחסית של אנשים, בכל יום ובצורה שוטפת. אנשים המנהלים את שגרת היום שלהם במשרד עושים זאת סימולטנית, וזה אומר שהמשרד יכיל כמות גדולה מאוד של ריהוט כגון שולחנות, כיסאות, מחשבים, ציוד נלווה למחשבים, ציוד משרדי מתכלה ועוד.

כמות הציוד הגדולה בדרך כלל – מעמידה צרכים מסוימים בפני המובילים, ולעתים ההובלה תצטרך להתבצע באמצעות מספר "נגלות" או ע"י יותר ממשאית אחת.

 

אופי הציוד

הציוד שאנו מוצאים במשרדים, הוא שונה בתכלית מהחפצים שיש בדירת מגורים. ציוד משרדי דורש טיפול אחר ומיומנות אחרת, ובמידה וחברת ההובלות שבחרנו אינה מתמצאת בסוג העבודה הזה – זה בהחלט עלול לגרום נזק. מהם סוגי הציוד המשרדי הדורשים טיפול מיוחד?

 

מחשבים

מחשבים מהווים כיום את הבסיס לכל משרד באשר הוא, וכנראה יהיה לנו קשה למצוא עסק שלא משתמש בהם. כשמדובר במשרד המפעיל מספר אנשים, זה אומר שתהיינה שם מספר עמדות מחשבים, יחד עם כל הציוד הנלווה אליהם. מעבר לגוף המחשב עצמו, אנו מדברים כאן על מסכים, מקלדות, עכברים, כבלים, שרתים ועוד. כל אלו דורשים טיפול עדין מאדם שיודע להתעסק עם ציוד מחשוב, וזאת על מנת למנוע נזק כלכלי, ואובדן של קניין רוחני ומידע.

 

מכשירי חשמל גדולים

מכשירים נוספים שיכולים להוות אתגר משמעותי בעת ההובלה, הם למשל מדפסות תעשייתיות, מגרסות נייר, מכונות צילום, מכונות למינציה ועוד. מדובר במכשירים כבדים מאוד, ויחד עם זאת רגישים מאוד למכות ושריטות. לרוב, מכשירים אלו מורכבים ממספר חלקים שיש לפרק, וחשוב לעשות זאת בצורה מיומנת. לאחר הפירוק יש לארוז את החלקים בצורה שתמנע נזק בעת ההובלה, וכמובן שנצטרך גם להרכיב אותם במקום החדש.

 

ריהוט משרדי

במשרדים נוכל למצוא ריהוט משרדי גדול וכבד, שאינו קיים במקומות אחרים. שולחנות המיועדים לחדרי ישיבות למשל, הם גדולים וכבדים במיוחד – ולא תמיד ניתן להוביל אותם ע"י סחיבה, אלא רק באמצעות מנוף. כמו כן נכללים כאן חפצים כגון ספות גדולות, מקררים ועוד.

 

כספות

משרדים רבים נוהגים להחזיק כספת במשרד, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם, דוגמת יהלומים, ניירות ערך, כסף מזומן ועוד. כספות בנויות בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה ונשיאה שלהן, ותכונות אלה הופכות אותן לקשות במיוחד להובלה.

כספות מסוימות יכולות לשקול אף מאות קילוגרמים, ובמקרים רבים הן תהיינה מחוברות לקיר המבנה על מנת לאבטח אותן. משרדים שברשותם יש כספת שצריך להוביל, חייבים לברר עם חברת ההובלה האם היא מספקת את שירותי הפירוק, ההובלה וההרכבה של כספות.

 

ניירת

על אף שרוב חומרי העבודה כיום הם דיגיטליים, ישנם תחומים המחייבים שמירה של מסמכי מקור. הדבר נפוץ בעיקר כשיש צורך בחתימה על מסמכים, כמו למשל חוזי עריכת דין, טפסי הסכמה רפואיים וכדומה. במהלך השנים, משרדים צוברים כמות טפסים רבה – לרוב בתוך קלסרים וארגזים. טיפול בהובלת הניירת מצריך זהירות, כיוון שמדובר בחומרים רגישים וחשובים, וחשוב לשמור עליהם מרטיבות ונזקים אחרים שעלולים להרוס אותם בעת ההובלה.

 

בחירת חברת הובלת משרדים בדרום

תהליך בחירת החברה שתסייע לנו בהובלת המשרד שלנו, צריך להיעשות בחכמה, כך שנבחר בבעלי המקצוע הטובים והאמינים ביותר מתוך המגוון הקיים.

 

הובלת משרדים בדרום – בחירת חברה המתמחה בהובלות משרדים

אל תתפתו לבחור בחברת הובלות, כשאתם לא בטוחים אם היא בעלת ניסיון בתחום. יש חברות המעידות על עצמן שהן מובילות את כל סוגי החפצים, אך אנו מעוניינים בחברה שמתמחה בתחום הובלות המשרדים, וזאת עקב המורכבות המאפיינת את התהליך הזה. בחירת חברה המתמחה בהובלת משרדים, תבטיח לנו טיפול אמין ובטוח בציוד המשרדי ובחומרים הרגישים שלנו.

 

סקר שוק בין חברות הובלה

סקר השוק מאפשר לנו להבין מהן ההמלצות על כל חברה, ואסור לנו להתבייש אפילו לקרוא חוות דעת, ולהתקשר ללקוח שכתב אותן על מנת לדלות מידע נוסף. כמו כן, נוכל לברר על מחירים אצל מספר חברות, ולצרף את זה לשיקול הסופי שלנו. סקר השוק כולל כמובן, גם פניות טלפוניות לחברות ההובלה, המאפשרות לנו להבין מול מי אנחנו עומדים, מהי רמת השירות, האמינות והאדיבות של בית העסק.

 

שריון מועד ההובלה

אין להתמהמה בסגירת המועד מול חברת ההובלות, ומומלץ גם לא "למרוח" את סקר השוק יתר על המידה. עבדו בשיטתיות ובשיטת האלימינציה, סננו את בעלי המקצוע ע"פ הפרמטרים שלכם, וברגע שהגעתם להחלטה סבירה, שריינו את המועד להובלה! באופן זה תמנעו מצבים שבהם תמצאו את עצמכם "תקועים" ללא מוביל, ותיאלצו להתפשר במחיר או באיכות השירות.

 

מחירי הובלת משרדים בדרום

מחירי הובלת משרדים בדרום הם משתנים, והם תלויים בחברות ההובלה ובפרמטרים רבים הקשורים להובלה. ניתן לומר שהובלת משרד סטנדרטי תעלה כמה אלפי שקלים, וזאת כתלות בפרמטרים הבאים:

 

גודל המשרד

חברות רבות מתחזקות מחירון הובלות המתייחס למספר החדרים במשרד – מתוך הנחה על כמות הציוד שיש בהם, בעוד חברות אחרות מתמחרות את ההובלה ע"פ כמות ארגזים. כך או כך, חשוב לבצע תיאום ציפיות מול חברת ההובלה, ואף להזמין נציג מטעמה למשרד על מנת להתרשם מכמות הציוד.

 

פירוק והרכבת ריהוט משרדי

שירותי פירוק והרכבה גם הם יעלו את מחיר ההובלה, ובמידה ונרצה שהמובילים יטפלו בארונות, שולחן ישיבות, דלפקי קבלה ועוד, נצטרך להוסיף על כך עוד כמה מאות שקלים ברוב המקרים.

 

שירותי מנוף

אנו עשויים להזדקק לשירותי מנוף על מנת להוביל כספות, מקררים, מדפסות גדולות, או ציוד אחר שלא ניתן או לא מומלץ להוביל בדרך הסטנדרטית. שירותי מנוף גם הם מייקרים את ההובלה, אך במקרים מסוימים הם הפתרון היעיל והבטוח ביותר להובלת חפצים שכאלו.

 

שירותי אריזה וחומרי אריזה

חברות הובלה רבות אינן כוללות את מחיר חומרי האריזה במחיר ההובלה, ונצטרך להוסיף על כך עוד תשלום. הסיבה לכך היא, שהובלת משרד לרוב דורשת חומרי אריזה רבים מאוד. כמו כן, ביכולתנו לשכור שירותי אריזה מטעם חברת ההובלה, ובמסגרתם יגיעו אורזים מקצועיים אל המשרד מספר ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד בצורה מקצועית ובאמצעות חומרי האריזה הטובים והבטוחים ביותר. שירותי אריזה גם הם יביאו עמם תוספת במחיר כמובן.

 

השכרת משאית להובלת משרדים בדרום

בתי עסק רבים בוחרים לשכור משאית לטובת ההובלה, ואכן – חברות הובלה מאפשרות ללקוחותיהן לעשות זאת, ומעמידות לרשות הלקוח גם נהג מקצועי שילווה אותו. יש שתי סיבות עיקריות להשכרת משאית להובלה:

 

הובלת משרדים בדרום – חומרים רגישים

בעלי משרדים המובילים חומרים רגישים וחוששים מריגול תעשייתי, דליפת מידע וגניבת פטנטים – במקרים רבים מעדיפים שלא "יתעסקו" להם בחומרים, ולכן יהיו מעוניינים לשכור משאית ולנהל את ההובלה בכוחות עצמם.

 

עצמאות בניהול ההובלה

סיבה נוספת לרצון להשכרת משאית, היא עצמאות בניהול ההובלה. ישנם אנשים פרטיים או בעלי משרדים, שאינם מעוניינים להיות כבולים לזמני חברת ההובלות, ואינם רוצים לעבוד בלחץ. עבור אותם האנשים, השכרת משאית מאפשרת שלווה ועצמאות בעת ההובלה.

 

להזמנת הובלת משרדים בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלת משרדים בדרום – אזורי שירות

הובלת משרדים באשדודהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר שבעהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשקלוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברהטהחל מ-250₪
הובלת משרדים באילתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקרית גתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנתיבותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדימונההחל מ-250₪
הובלת משרדים באופקיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בערדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדרותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקרית מלאכיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתל שבעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בירוחםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשגב-שלוםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במיתרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעומרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלהביםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה רמוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניצןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במרכז שפיראהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתפרחהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשתוליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באבן שמואלהחל מ-250₪
הובלת משרדים במדרשת בן גוריוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר גניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגילתהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעגליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה עוזיהוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבני דקליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מנחםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעזריקםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנהורההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחצבהחל מ-250₪
הובלת משרדים במבועיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר טוביההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ורבורגהחל מ-250₪
הובלת משרדים במשמר הנגבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בברכיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בביצרוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעות ברהחל מ-250₪
הובלת משרדים בינוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבאריהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית קמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכוכב מיכאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית עזראהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין הבשורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר אורההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחצריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנבטיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנגבההחל מ-250₪
הובלת משרדים בדבירההחל מ-250₪
הובלת משרדים בנתיב העשרההחל מ-250₪
הובלת משרדים בברור חילהחל מ-250₪
הובלת משרדים בזיקיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדריג'אתהחל מ-250₪
הובלת משרדים במשעןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בערוגותהחל מ-250₪
הובלת משרדים באמוניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעתיהחל מ-250₪
הובלת משרדים במכחולהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפטישהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסעדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר עזההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשפירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחצור-אשדודהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלומההחל מ-250₪
הובלת משרדים באור הנרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגתהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברבדיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנווההחל מ-250₪
הובלת משרדים ברביביםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביטבתההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשובלהחל מ-250₪
הובלת משרדים במפלסיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביד מרדכיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי יחיאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר ישראלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באביגדורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבטחההחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית הגדיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר הרי"ףהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית שקמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בלכישהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגיאההחל מ-250₪
הובלת משרדים בתקומההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין יהבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתימוריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר אחיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשומריההחל מ-250₪
הובלת משרדים בבני נצריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדורותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעזרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר בניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניצן ב'החל מ-250₪
הובלת משרדים בהודיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בזרחיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשחרהחל מ-250₪
הובלת משרדים במסלולהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשובההחל מ-250₪
הובלת משרדים בלהבהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברוחמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין צוריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנחלההחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר יצחקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מימוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנטעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחצבההחל מ-250₪
הובלת משרדים בבת הדרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגלאוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במשואות יצחקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי יפההחל מ-250₪
הובלת משרדים ביכיניהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברתמיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה מבטחהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכרמיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר עקיבאהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברנןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה צביהחל מ-250₪
הובלת משרדים בזמרתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתדהרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית נירהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביושיביההחל מ-250₪
הובלת משרדים באשליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגברעםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשבולהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה יואבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגביםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בזבדיאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה דודהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסגולההחל מ-250₪
הובלת משרדים במנוחההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעוצםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה משההחל מ-250₪
הובלת משרדים בקלחיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשוקדההחל מ-250₪
הובלת משרדים במגןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביד נתןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בארזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין גדיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעוקביהחל מ-250₪
הובלת משרדים במשאבי שדההחל מ-250₪
הובלת משרדים בטלליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר ח"ןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקטורההחל מ-250₪
הובלת משרדים בצוחרהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברווחההחל מ-250₪
הובלת משרדים באורותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנוגההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשלווההחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר עםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במרחב עםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר משההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה בוקרהחל מ-250₪
הובלת משרדים באוריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביתדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בברושהחל מ-250₪
הובלת משרדים בספירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפעמי תש"זהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניצניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במבטחיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתושיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בפארןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשניהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעלומיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באיתןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי ביל"והחל מ-250₪
הובלת משרדים בניריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצאליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה ניצןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באיביםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באחוזםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברעיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחלץהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצופרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בזרועההחל מ-250₪
הובלת משרדים במבקיעיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעוזההחל מ-250₪
הובלת משרדים בקוממיותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנחל עוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשקףהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר עוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעידןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפדוייםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעוליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנועםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבולותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית גובריןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכחלההחל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה יפההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין השלושההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכרמיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במלילותהחל מ-250₪
הובלת משרדים באוהדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בישעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכיסופיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדקלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתאשורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשרשרתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשלומיתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגרופיתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בזוהרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשיבוליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדי אברהםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביבולהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי יוסףהחל מ-250₪
הובלת משרדים באילותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצוקיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באבשלוםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביהלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניצני סיניהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי אליהוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בורדוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסמרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעמיעוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות הכיכרהחל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה טליהחל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה יתירהחל מ-250₪
הובלת משרדים באמציההחל מ-250₪
הובלת משרדים בפרי גןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכמהיןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלוטןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסופההחל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות סמדרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהר עמשאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין תמרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר מילכההחל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה מריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחוליתהחל מ-250₪
הובלת משרדים באחווההחל מ-250₪
הובלת משרדים באליפזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשחרותהחל מ-250₪
הובלת משרדים באל-עזיהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשל הנשיאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר סילברהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעזוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביתירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבת חצורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשלווה במדברהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשיטיםהחל מ-250₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!