הובלת משרדים בדרום

☑️ שירות הובלת משרדים בדרום מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים ואחראיים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת משרדים בדרום.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

הזמינו הובלת משרדים בדרום: 077-805-3559 📞

 

הובלת משרדים בדרום
הובלת משרדים בדרום

המציאות העסקית של היום דורשת גמישות מבעלי העסקים מכל הסוגים, וגם מאלו המנהלים משרדים. בעלי משרדים נוהגים לשנות את מיקום המשרד שלהם אחת לכמה שנים, על מנת למקם את עצמם טוב יותר מבחינה עסקית. לעתים שינוי מקום המשרד יאפשר עבודה נוחה יותר עם ספקים, קולגות ולקוחות, ולעתים לשיקולים אלו מצטרפת גם נוחות הגישה של העובדים במשרד.

מסיבות אלה ועוד, הובלת משרדים בדרום מהווה שירות פופולארי, וחברות הובלה רבות מציעות אותו ומתמחות בו. האם אכן יש צורך במיומנות ספציפית עבור הובלת משרדים, או שמא אין הדבר שונה מסוגי הובלות אחרים? במאמר הבא.

 

מגמת עליה בביקוש לשירותי הובלת משרדים בדרום

מסתבר שהובלת משרדים בדרום היא מבוקשת יותר מאשר פעם, וישנה מגמת עליה ברורה בביקוש לשירות זה, כך מספרים לנו המקצוענים של "פיק-אפ הובלות". הסיבה לכך היא ככל הנראה הנטייה הגוברת לשנות את מיקום המשרד פעם בכמה שנים, בהתאם לשוק העסקי – שגם הוא עובר שינויים מהירים יותר מאשר פעם. בכל תחום שהוא, בין אם מדובר במשרד עורכי דין, רואי חשבון, או הייטק – אנו יכולים לראות שינויים משמעותיים בכל שנה, ועסקים רבים מעוניינים להישאר מעודכנים גיאוגרפית.

 

סיבות לשינוי מיקום של משרדים

הטקטיקה שמאחורי מעבר גיאוגרפי של המשרד פעם בכמה שנים, כוללת בה מספר פרמטרים שבהם מתחשבים בעלי המשרדים.

 

קבלת לקוחות

אחד השיקולים העיקריים הוא כמובן – הלקוחות, שהם מקור הפרנסה של העסק. עסקים מסוימים בוחרים להעביר את משרדיהם, על מנת למקם את עצמם במקום נגיש יותר ללקוחותיהם. שיקול זה הוא שיקול כלכלי, ומה שעומד מאחוריו הוא הרצון לצמיחה עסקית והגעה לקהל יעד גדול יותר.

נוכל לראות שהשיקול הזה הוא יותר משמעותי בקרב משרדים, שעיסוקם דורש פגישות תכופות עם לקוחות – למשל משרד עורכי דין או קליניקה של רופאים, והוא יהווה שיקול פחות משמעותי כשמדובר בעסקים שמתבססים על תקשורת אינטרנטית – כמו משרדי עיצוב גרפי למשל.

 

עבודה עם ספקים

עוד שיקול במעבר של משרדים, הוא נושא העבודה עם ספקים. לא כל סוגי העסקים תלויים בספקים לצורך עבודתם, אך יש כאלו שכן. במקרים שבהם מדובר בעסק התלוי רבות בספקים, כמו למשל משרדי משלוחים, נקודות אספקה של ציוד רפואי וכדומה – ייתכן מאוד ובעלי המשרד יהיו מעוניינים להעביר אותו למיקום נוח יותר לגישה עבור הספקים והשליחים, כיוון שזה יחסוך להם עלויות באופן משמעותי.

 

הגעת עובדים למשרד

כל משרד מאכלס כמו עובדים שונה, וכך יש משרדים שמשמשים מקום עבודה של עשרות אנשים, ויש משרדים של כמה אנשים בלבד. בהתאם לשיקולים של בעלי המשרד, ייתכן מאוד ושינוי מיקום המשרד ייעשה גם תוך התחשבות בנוחות ההגעה עבור העובדים. במידה ורוב העובדים מתקשים להגיע למשרד ושינוי למיקום אחר יקל עליהם משמעותית – ייתכן שכדאי לשקול אותו בחיוב. עבור משרדים רבים, שינוי כזה גם עשוי לשפר את תהליכי הגיוס של עובדים חדשים!

 

סיבות טכניות

גם סיבות טכניות יכולות להוות שיקול במעבר משרד, וכאן אנו מדברים על מיקום רועש במיוחד, עבודות בנייה, סיום חוזה שכירות, אי הסכמה לגבי המשך החוזה ועוד. במצבים שכאלו, לעתים בעלי המשרד יעבירו את המיקום שלו מתוך חוסר ברירה ולא מתוך רצון, ועדיין אין מדובר ב"סוף העולם", ופעמים רבות הם יגלו שהשינוי הוא לטובתם בסופו של דבר.

 

מהו ההבדל בין הובלות משרדים בדרום להובלות אחרות?

בוודאי שאלתם את עצמכם, האם חברת הובלות זקוקה למיומנות מיוחדת בכדי להוביל משרדים. התשובה היא חד משמעית – כן. הובלות משרדים הן שונות לחלוטין מהובלות של דירות מגורים או הובלות קטנות, וזאת עקב מספר פרמטרים שנפרט כאן.

 

כמות הציוד

כמות הציוד במשרד היא גדולה, ואפילו גדולה מאוד במקרים מסוימים. חישבו על כך שמדובר במקום המאכלס כמו גדולה יחסית של אנשים, בכל יום ובצורה שוטפת. אנשים המנהלים את שגרת היום שלהם במשרד עושים זאת סימולטנית, וזה אומר שהמשרד יכיל כמות גדולה מאוד של ריהוט כגון שולחנות, כיסאות, מחשבים, ציוד נלווה למחשבים, ציוד משרדי מתכלה ועוד.

כמות הציוד הגדולה בדרך כלל – מעמידה צרכים מסוימים בפני המובילים, ולעתים ההובלה תצטרך להתבצע באמצעות מספר "נגלות" או ע"י יותר ממשאית אחת.

 

אופי הציוד

הציוד שאנו מוצאים במשרדים, הוא שונה בתכלית מהחפצים שיש בדירת מגורים. ציוד משרדי דורש טיפול אחר ומיומנות אחרת, ובמידה וחברת ההובלות שבחרנו אינה מתמצאת בסוג העבודה הזה – זה בהחלט עלול לגרום נזק. מהם סוגי הציוד המשרדי הדורשים טיפול מיוחד?

 

מחשבים

מחשבים מהווים כיום את הבסיס לכל משרד באשר הוא, וכנראה יהיה לנו קשה למצוא עסק שלא משתמש בהם. כשמדובר במשרד המפעיל מספר אנשים, זה אומר שתהיינה שם מספר עמדות מחשבים, יחד עם כל הציוד הנלווה אליהם. מעבר לגוף המחשב עצמו, אנו מדברים כאן על מסכים, מקלדות, עכברים, כבלים, שרתים ועוד. כל אלו דורשים טיפול עדין מאדם שיודע להתעסק עם ציוד מחשוב, וזאת על מנת למנוע נזק כלכלי, ואובדן של קניין רוחני ומידע.

 

מכשירי חשמל גדולים

מכשירים נוספים שיכולים להוות אתגר משמעותי בעת ההובלה, הם למשל מדפסות תעשייתיות, מגרסות נייר, מכונות צילום, מכונות למינציה ועוד. מדובר במכשירים כבדים מאוד, ויחד עם זאת רגישים מאוד למכות ושריטות. לרוב, מכשירים אלו מורכבים ממספר חלקים שיש לפרק, וחשוב לעשות זאת בצורה מיומנת. לאחר הפירוק יש לארוז את החלקים בצורה שתמנע נזק בעת ההובלה, וכמובן שנצטרך גם להרכיב אותם במקום החדש.

 

ריהוט משרדי

במשרדים נוכל למצוא ריהוט משרדי גדול וכבד, שאינו קיים במקומות אחרים. שולחנות המיועדים לחדרי ישיבות למשל, הם גדולים וכבדים במיוחד – ולא תמיד ניתן להוביל אותם ע"י סחיבה, אלא רק באמצעות מנוף. כמו כן נכללים כאן חפצים כגון ספות גדולות, מקררים ועוד.

 

כספות

משרדים רבים נוהגים להחזיק כספת במשרד, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם, דוגמת יהלומים, ניירות ערך, כסף מזומן ועוד. כספות בנויות בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה ונשיאה שלהן, ותכונות אלה הופכות אותן לקשות במיוחד להובלה.

כספות מסוימות יכולות לשקול אף מאות קילוגרמים, ובמקרים רבים הן תהיינה מחוברות לקיר המבנה על מנת לאבטח אותן. משרדים שברשותם יש כספת שצריך להוביל, חייבים לברר עם חברת ההובלה האם היא מספקת את שירותי הפירוק, ההובלה וההרכבה של כספות.

 

ניירת

על אף שרוב חומרי העבודה כיום הם דיגיטליים, ישנם תחומים המחייבים שמירה של מסמכי מקור. הדבר נפוץ בעיקר כשיש צורך בחתימה על מסמכים, כמו למשל חוזי עריכת דין, טפסי הסכמה רפואיים וכדומה. במהלך השנים, משרדים צוברים כמות טפסים רבה – לרוב בתוך קלסרים וארגזים. טיפול בהובלת הניירת מצריך זהירות, כיוון שמדובר בחומרים רגישים וחשובים, וחשוב לשמור עליהם מרטיבות ונזקים אחרים שעלולים להרוס אותם בעת ההובלה.

 

בחירת חברת הובלת משרדים בדרום

תהליך בחירת החברה שתסייע לנו בהובלת המשרד שלנו, צריך להיעשות בחכמה, כך שנבחר בבעלי המקצוע הטובים והאמינים ביותר מתוך המגוון הקיים.

 

הובלת משרדים בדרום – בחירת חברה המתמחה בהובלות משרדים

אל תתפתו לבחור בחברת הובלות, כשאתם לא בטוחים אם היא בעלת ניסיון בתחום. יש חברות המעידות על עצמן שהן מובילות את כל סוגי החפצים, אך אנו מעוניינים בחברה שמתמחה בתחום הובלות המשרדים, וזאת עקב המורכבות המאפיינת את התהליך הזה. בחירת חברה המתמחה בהובלת משרדים, תבטיח לנו טיפול אמין ובטוח בציוד המשרדי ובחומרים הרגישים שלנו.

 

סקר שוק בין חברות הובלה

סקר השוק מאפשר לנו להבין מהן ההמלצות על כל חברה, ואסור לנו להתבייש אפילו לקרוא חוות דעת, ולהתקשר ללקוח שכתב אותן על מנת לדלות מידע נוסף. כמו כן, נוכל לברר על מחירים אצל מספר חברות, ולצרף את זה לשיקול הסופי שלנו. סקר השוק כולל כמובן, גם פניות טלפוניות לחברות ההובלה, המאפשרות לנו להבין מול מי אנחנו עומדים, מהי רמת השירות, האמינות והאדיבות של בית העסק.

 

שריון מועד ההובלה

אין להתמהמה בסגירת המועד מול חברת ההובלות, ומומלץ גם לא "למרוח" את סקר השוק יתר על המידה. עבדו בשיטתיות ובשיטת האלימינציה, סננו את בעלי המקצוע ע"פ הפרמטרים שלכם, וברגע שהגעתם להחלטה סבירה, שריינו את המועד להובלה! באופן זה תמנעו מצבים שבהם תמצאו את עצמכם "תקועים" ללא מוביל, ותיאלצו להתפשר במחיר או באיכות השירות.

 

מחירי הובלת משרדים בדרום

מחירי הובלת משרדים בדרום הם משתנים, והם תלויים בחברות ההובלה ובפרמטרים רבים הקשורים להובלה. ניתן לומר שהובלת משרד סטנדרטי תעלה כמה אלפי שקלים, וזאת כתלות בפרמטרים הבאים:

 

גודל המשרד

חברות רבות מתחזקות מחירון הובלות המתייחס למספר החדרים במשרד – מתוך הנחה על כמות הציוד שיש בהם, בעוד חברות אחרות מתמחרות את ההובלה ע"פ כמות ארגזים. כך או כך, חשוב לבצע תיאום ציפיות מול חברת ההובלה, ואף להזמין נציג מטעמה למשרד על מנת להתרשם מכמות הציוד.

 

פירוק והרכבת ריהוט משרדי

שירותי פירוק והרכבה גם הם יעלו את מחיר ההובלה, ובמידה ונרצה שהמובילים יטפלו בארונות, שולחן ישיבות, דלפקי קבלה ועוד, נצטרך להוסיף על כך עוד כמה מאות שקלים ברוב המקרים.

 

שירותי מנוף

אנו עשויים להזדקק לשירותי מנוף על מנת להוביל כספות, מקררים, מדפסות גדולות, או ציוד אחר שלא ניתן או לא מומלץ להוביל בדרך הסטנדרטית. שירותי מנוף גם הם מייקרים את ההובלה, אך במקרים מסוימים הם הפתרון היעיל והבטוח ביותר להובלת חפצים שכאלו.

 

שירותי אריזה וחומרי אריזה

חברות הובלה רבות אינן כוללות את מחיר חומרי האריזה במחיר ההובלה, ונצטרך להוסיף על כך עוד תשלום. הסיבה לכך היא, שהובלת משרד לרוב דורשת חומרי אריזה רבים מאוד. כמו כן, ביכולתנו לשכור שירותי אריזה מטעם חברת ההובלה, ובמסגרתם יגיעו אורזים מקצועיים אל המשרד מספר ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד בצורה מקצועית ובאמצעות חומרי האריזה הטובים והבטוחים ביותר. שירותי אריזה גם הם יביאו עמם תוספת במחיר כמובן.

 

השכרת משאית להובלת משרדים בדרום

בתי עסק רבים בוחרים לשכור משאית לטובת ההובלה, ואכן – חברות הובלה מאפשרות ללקוחותיהן לעשות זאת, ומעמידות לרשות הלקוח גם נהג מקצועי שילווה אותו. יש שתי סיבות עיקריות להשכרת משאית להובלה:

 

הובלת משרדים בדרום – חומרים רגישים

בעלי משרדים המובילים חומרים רגישים וחוששים מריגול תעשייתי, דליפת מידע וגניבת פטנטים – במקרים רבים מעדיפים שלא "יתעסקו" להם בחומרים, ולכן יהיו מעוניינים לשכור משאית ולנהל את ההובלה בכוחות עצמם.

 

עצמאות בניהול ההובלה

סיבה נוספת לרצון להשכרת משאית, היא עצמאות בניהול ההובלה. ישנם אנשים פרטיים או בעלי משרדים, שאינם מעוניינים להיות כבולים לזמני חברת ההובלות, ואינם רוצים לעבוד בלחץ. עבור אותם האנשים, השכרת משאית מאפשרת שלווה ועצמאות בעת ההובלה.

 

להזמנת הובלת משרדים בדרום חייגו – 077-805-3559

 

הובלת משרדים בדרום – אזורי שירות

הובלת משרדים באשדוד החל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר שבע החל מ-250₪
הובלת משרדים באשקלון החל מ-250₪
הובלת משרדים ברהט החל מ-250₪
הובלת משרדים באילת החל מ-250₪
הובלת משרדים בקרית גת החל מ-250₪
הובלת משרדים בנתיבות החל מ-250₪
הובלת משרדים בדימונה החל מ-250₪
הובלת משרדים באופקים החל מ-250₪
הובלת משרדים בערד החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדרות החל מ-250₪
הובלת משרדים בקרית מלאכי החל מ-250₪
הובלת משרדים בתל שבע החל מ-250₪
הובלת משרדים בירוחם החל מ-250₪
הובלת משרדים בשגב-שלום החל מ-250₪
הובלת משרדים במיתר החל מ-250₪
הובלת משרדים בעומר החל מ-250₪
הובלת משרדים בלהבים החל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה רמון החל מ-250₪
הובלת משרדים בניצן החל מ-250₪
הובלת משרדים במרכז שפירא החל מ-250₪
הובלת משרדים בתפרח החל מ-250₪
הובלת משרדים בשתולים החל מ-250₪
הובלת משרדים באבן שמואל החל מ-250₪
הובלת משרדים במדרשת בן גוריון החל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר גנים החל מ-250₪
הובלת משרדים בגילת החל מ-250₪
הובלת משרדים במעגלים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה עוזיהו החל מ-250₪
הובלת משרדים בבני דקלים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מנחם החל מ-250₪
הובלת משרדים בעזריקם החל מ-250₪
הובלת משרדים בנהורה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחצב החל מ-250₪
הובלת משרדים במבועים החל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר טוביה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ורבורג החל מ-250₪
הובלת משרדים במשמר הנגב החל מ-250₪
הובלת משרדים בברכיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בביצרון החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעות בר החל מ-250₪
הובלת משרדים בינון החל מ-250₪
הובלת משרדים בבארי החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית קמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכוכב מיכאל החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית עזרא החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין הבשור החל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר אורה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחצרים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנבטים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנגבה החל מ-250₪
הובלת משרדים בדבירה החל מ-250₪
הובלת משרדים בנתיב העשרה החל מ-250₪
הובלת משרדים בברור חיל החל מ-250₪
הובלת משרדים בזיקים החל מ-250₪
הובלת משרדים בדריג'את החל מ-250₪
הובלת משרדים במשען החל מ-250₪
הובלת משרדים בערוגות החל מ-250₪
הובלת משרדים באמונים החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעתי החל מ-250₪
הובלת משרדים במכחול החל מ-250₪
הובלת משרדים בפטיש החל מ-250₪
הובלת משרדים בסעד החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר עזה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשפיר החל מ-250₪
הובלת משרדים בחצור-אשדוד החל מ-250₪
הובלת משרדים באלומה החל מ-250₪
הובלת משרדים באור הנר החל מ-250₪
הובלת משרדים בגת החל מ-250₪
הובלת משרדים ברבדים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה החל מ-250₪
הובלת משרדים ברביבים החל מ-250₪
הובלת משרדים ביטבתה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשובל החל מ-250₪
הובלת משרדים במפלסים החל מ-250₪
הובלת משרדים ביד מרדכי החל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי יחיאל החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר ישראל החל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמים החל מ-250₪
הובלת משרדים באביגדור החל מ-250₪
הובלת משרדים בבטחה החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית הגדי החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר הרי"ף החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית שקמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בלכיש החל מ-250₪
הובלת משרדים בגיאה החל מ-250₪
הובלת משרדים בתקומה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין יהב החל מ-250₪
הובלת משרדים בתימורים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר אחים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשומריה החל מ-250₪
הובלת משרדים בבני נצרים החל מ-250₪
הובלת משרדים בדורות החל מ-250₪
הובלת משרדים בעזר החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר בנים החל מ-250₪
הובלת משרדים בניצן ב' החל מ-250₪
הובלת משרדים בהודיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בזרחיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשחר החל מ-250₪
הובלת משרדים במסלול החל מ-250₪
הובלת משרדים בשובה החל מ-250₪
הובלת משרדים בלהב החל מ-250₪
הובלת משרדים ברוחמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין צורים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנחלה החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר יצחק החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מימון החל מ-250₪
הובלת משרדים בנטע החל מ-250₪
הובלת משרדים בחצבה החל מ-250₪
הובלת משרדים בבת הדר החל מ-250₪
הובלת משרדים בגלאון החל מ-250₪
הובלת משרדים במשואות יצחק החל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי יפה החל מ-250₪
הובלת משרדים ביכיני החל מ-250₪
הובלת משרדים ברתמים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה מבטח החל מ-250₪
הובלת משרדים בכרמיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר עקיבא החל מ-250₪
הובלת משרדים ברנן החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה צבי החל מ-250₪
הובלת משרדים בזמרת החל מ-250₪
הובלת משרדים בתדהר החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית ניר החל מ-250₪
הובלת משרדים ביושיביה החל מ-250₪
הובלת משרדים באשלים החל מ-250₪
הובלת משרדים בגברעם החל מ-250₪
הובלת משרדים באשבול החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה יואב החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבים החל מ-250₪
הובלת משרדים בזבדיאל החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה דוד החל מ-250₪
הובלת משרדים בסגולה החל מ-250₪
הובלת משרדים במנוחה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעוצם החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה משה החל מ-250₪
הובלת משרדים בקלחים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשוקדה החל מ-250₪
הובלת משרדים במגן החל מ-250₪
הובלת משרדים ביד נתן החל מ-250₪
הובלת משרדים בארז החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין גדי החל מ-250₪
הובלת משרדים בעוקבי החל מ-250₪
הובלת משרדים במשאבי שדה החל מ-250₪
הובלת משרדים בטללים החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר ח"ן החל מ-250₪
הובלת משרדים בקטורה החל מ-250₪
הובלת משרדים בצוחר החל מ-250₪
הובלת משרדים ברווחה החל מ-250₪
הובלת משרדים באורות החל מ-250₪
הובלת משרדים בנוגה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשלווה החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר עם החל מ-250₪
הובלת משרדים במרחב עם החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר משה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה בוקר החל מ-250₪
הובלת משרדים באורים החל מ-250₪
הובלת משרדים ביתד החל מ-250₪
הובלת משרדים בברוש החל מ-250₪
הובלת משרדים בספיר החל מ-250₪
הובלת משרדים בפעמי תש"ז החל מ-250₪
הובלת משרדים בניצנים החל מ-250₪
הובלת משרדים במבטחים החל מ-250₪
הובלת משרדים בתושיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בפארן החל מ-250₪
הובלת משרדים בשני החל מ-250₪
הובלת משרדים בעלומים החל מ-250₪
הובלת משרדים באיתן החל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי ביל"ו החל מ-250₪
הובלת משרדים בנירים החל מ-250₪
הובלת משרדים בצאלים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה ניצן החל מ-250₪
הובלת משרדים באיבים החל מ-250₪
הובלת משרדים באחוזם החל מ-250₪
הובלת משרדים ברעים החל מ-250₪
הובלת משרדים בחלץ החל מ-250₪
הובלת משרדים בצופר החל מ-250₪
הובלת משרדים בזרועה החל מ-250₪
הובלת משרדים במבקיעים החל מ-250₪
הובלת משרדים בעוזה החל מ-250₪
הובלת משרדים בקוממיות החל מ-250₪
הובלת משרדים בנחל עוז החל מ-250₪
הובלת משרדים בשקף החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר עוז החל מ-250₪
הובלת משרדים בעידן החל מ-250₪
הובלת משרדים בפדויים החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעולים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנועם החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבולות החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית גוברין החל מ-250₪
הובלת משרדים בכחלה החל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה יפה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין השלושה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכרמים החל מ-250₪
הובלת משרדים במלילות החל מ-250₪
הובלת משרדים באוהד החל מ-250₪
הובלת משרדים בישע החל מ-250₪
הובלת משרדים בכיסופים החל מ-250₪
הובלת משרדים בדקל החל מ-250₪
הובלת משרדים בתאשור החל מ-250₪
הובלת משרדים בשרשרת החל מ-250₪
הובלת משרדים בשלומית החל מ-250₪
הובלת משרדים בגרופית החל מ-250₪
הובלת משרדים בזוהר החל מ-250₪
הובלת משרדים בשיבולים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדי אברהם החל מ-250₪
הובלת משרדים ביבול החל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי יוסף החל מ-250₪
הובלת משרדים באילות החל מ-250₪
הובלת משרדים בצוקים החל מ-250₪
הובלת משרדים באבשלום החל מ-250₪
הובלת משרדים ביהל החל מ-250₪
הובלת משרדים בניצני סיני החל מ-250₪
הובלת משרדים בתלמי אליהו החל מ-250₪
הובלת משרדים בורדון החל מ-250₪
הובלת משרדים בסמר החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמיעוז החל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות הכיכר החל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה טלי החל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה יתיר החל מ-250₪
הובלת משרדים באמציה החל מ-250₪
הובלת משרדים בפרי גן החל מ-250₪
הובלת משרדים בכמהין החל מ-250₪
הובלת משרדים בלוטן החל מ-250₪
הובלת משרדים בסופה החל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות סמדר החל מ-250₪
הובלת משרדים בהר עמשא החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין תמר החל מ-250₪
הובלת משרדים בבאר מילכה החל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה מרים החל מ-250₪
הובלת משרדים בחולית החל מ-250₪
הובלת משרדים באחווה החל מ-250₪
הובלת משרדים באליפז החל מ-250₪
הובלת משרדים בשחרות החל מ-250₪
הובלת משרדים באל-עזי החל מ-250₪
הובלת משרדים באשל הנשיא החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר סילבר החל מ-250₪
הובלת משרדים בעזוז החל מ-250₪
הובלת משרדים ביתיר החל מ-250₪
הובלת משרדים בבת חצור החל מ-250₪
הובלת משרדים בשלווה במדבר החל מ-250₪
הובלת משרדים בשיטים החל מ-250₪