הובלת משרדים בצפון

הובלת משרדים בצפון
הובלת משרדים בצפון

☑️ שירות הובלת משרדים בצפון מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים ואחראיים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת משרדים בצפון.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

הזמינו הובלת משרדים בצפון: 077-805-3559 📞

 

המציאות העסקית של היום דורשת גמישות מבעלי העסקים מכל הסוגים, וגם מאלו המנהלים משרדים. בעלי משרדים נוהגים לשנות את מיקום המשרד שלהם אחת לכמה שנים, על מנת למקם את עצמם טוב יותר מבחינה עסקית. לעתים שינוי מקום המשרד יאפשר עבודה נוחה יותר עם ספקים, קולגות ולקוחות, ולעתים לשיקולים אלו מצטרפת גם נוחות הגישה של העובדים במשרד.

מסיבות אלה ועוד, הובלת משרדים בצפון מהווה שירות פופולארי, וחברות הובלה רבות מציעות אותו ומתמחות בו. האם אכן יש צורך במיומנות ספציפית עבור הובלת משרדים, או שמא אין הדבר שונה מסוגי הובלות אחרים? במאמר הבא.

 

מגמת עליה בביקוש לשירותי הובלת משרדים בצפון

מסתבר שהובלת משרדים בצפון היא מבוקשת יותר מאשר פעם, וישנה מגמת עליה ברורה בביקוש לשירות זה, כך מספרים לנו המקצוענים של "פיק-אפ הובלות". הסיבה לכך היא ככל הנראה הנטייה הגוברת לשנות את מיקום המשרד פעם בכמה שנים, בהתאם לשוק העסקי – שגם הוא עובר שינויים מהירים יותר מאשר פעם. בכל תחום שהוא, בין אם מדובר במשרד עורכי דין, רואי חשבון, או הייטק – אנו יכולים לראות שינויים משמעותיים בכל שנה, ועסקים רבים מעוניינים להישאר מעודכנים גיאוגרפית.

 

סיבות לשינוי מיקום של משרדים

הטקטיקה שמאחורי מעבר גיאוגרפי של המשרד פעם בכמה שנים, כוללת בה מספר פרמטרים שבהם מתחשבים בעלי המשרדים.

 

קבלת לקוחות

אחד השיקולים העיקריים הוא כמובן – הלקוחות, שהם מקור הפרנסה של העסק. עסקים מסוימים בוחרים להעביר את משרדיהם, על מנת למקם את עצמם במקום נגיש יותר ללקוחותיהם. שיקול זה הוא שיקול כלכלי, ומה שעומד מאחוריו הוא הרצון לצמיחה עסקית והגעה לקהל יעד גדול יותר.

נוכל לראות שהשיקול הזה הוא יותר משמעותי בקרב משרדים, שעיסוקם דורש פגישות תכופות עם לקוחות – למשל משרד עורכי דין או קליניקה של רופאים, והוא יהווה שיקול פחות משמעותי כשמדובר בעסקים שמתבססים על תקשורת אינטרנטית – כמו משרדי עיצוב גרפי למשל.

 

עבודה עם ספקים

עוד שיקול במעבר של משרדים, הוא נושא העבודה עם ספקים. לא כל סוגי העסקים תלויים בספקים לצורך עבודתם, אך יש כאלו שכן. במקרים שבהם מדובר בעסק התלוי רבות בספקים, כמו למשל משרדי משלוחים, נקודות אספקה של ציוד רפואי וכדומה – ייתכן מאוד ובעלי המשרד יהיו מעוניינים להעביר אותו למיקום נוח יותר לגישה עבור הספקים והשליחים, כיוון שזה יחסוך להם עלויות באופן משמעותי.

 

הגעת עובדים למשרד

כל משרד מאכלס כמו עובדים שונה, וכך יש משרדים שמשמשים מקום עבודה של עשרות אנשים, ויש משרדים של כמה אנשים בלבד. בהתאם לשיקולים של בעלי המשרד, ייתכן מאוד ושינוי מיקום המשרד ייעשה גם תוך התחשבות בנוחות ההגעה עבור העובדים. במידה ורוב העובדים מתקשים להגיע למשרד ושינוי למיקום אחר יקל עליהם משמעותית – ייתכן שכדאי לשקול אותו בחיוב. עבור משרדים רבים, שינוי כזה גם עשוי לשפר את תהליכי הגיוס של עובדים חדשים!

 

סיבות טכניות

גם סיבות טכניות יכולות להוות שיקול במעבר משרד, וכאן אנו מדברים על מיקום רועש במיוחד, עבודות בנייה, סיום חוזה שכירות, אי הסכמה לגבי המשך החוזה ועוד. במצבים שכאלו, לעתים בעלי המשרד יעבירו את המיקום שלו מתוך חוסר ברירה ולא מתוך רצון, ועדיין אין מדובר ב"סוף העולם", ופעמים רבות הם יגלו שהשינוי הוא לטובתם בסופו של דבר.

 

מהו ההבדל בין הובלות משרדים בצפון להובלות אחרות?

בוודאי שאלתם את עצמכם, האם חברת הובלות זקוקה למיומנות מיוחדת בכדי להוביל משרדים. התשובה היא חד משמעית – כן. הובלות משרדים הן שונות לחלוטין מהובלות של דירות מגורים או הובלות קטנות, וזאת עקב מספר פרמטרים שנפרט כאן.

 

כמות הציוד

כמות הציוד במשרד היא גדולה, ואפילו גדולה מאוד במקרים מסוימים. חישבו על כך שמדובר במקום המאכלס כמו גדולה יחסית של אנשים, בכל יום ובצורה שוטפת. אנשים המנהלים את שגרת היום שלהם במשרד עושים זאת סימולטנית, וזה אומר שהמשרד יכיל כמות גדולה מאוד של ריהוט כגון שולחנות, כיסאות, מחשבים, ציוד נלווה למחשבים, ציוד משרדי מתכלה ועוד.

כמות הציוד הגדולה בדרך כלל – מעמידה צרכים מסוימים בפני המובילים, ולעתים ההובלה תצטרך להתבצע באמצעות מספר "נגלות" או ע"י יותר ממשאית אחת.

 

אופי הציוד

הציוד שאנו מוצאים במשרדים, הוא שונה בתכלית מהחפצים שיש בדירת מגורים. ציוד משרדי דורש טיפול אחר ומיומנות אחרת, ובמידה וחברת ההובלות שבחרנו אינה מתמצאת בסוג העבודה הזה – זה בהחלט עלול לגרום נזק. מהם סוגי הציוד המשרדי הדורשים טיפול מיוחד?

 

מחשבים

מחשבים מהווים כיום את הבסיס לכל משרד באשר הוא, וכנראה יהיה לנו קשה למצוא עסק שלא משתמש בהם. כשמדובר במשרד המפעיל מספר אנשים, זה אומר שתהיינה שם מספר עמדות מחשבים, יחד עם כל הציוד הנלווה אליהם. מעבר לגוף המחשב עצמו, אנו מדברים כאן על מסכים, מקלדות, עכברים, כבלים, שרתים ועוד. כל אלו דורשים טיפול עדין מאדם שיודע להתעסק עם ציוד מחשוב, וזאת על מנת למנוע נזק כלכלי, ואובדן של קניין רוחני ומידע.

 

מכשירי חשמל גדולים

מכשירים נוספים שיכולים להוות אתגר משמעותי בעת ההובלה, הם למשל מדפסות תעשייתיות, מגרסות נייר, מכונות צילום, מכונות למינציה ועוד. מדובר במכשירים כבדים מאוד, ויחד עם זאת רגישים מאוד למכות ושריטות. לרוב, מכשירים אלו מורכבים ממספר חלקים שיש לפרק, וחשוב לעשות זאת בצורה מיומנת. לאחר הפירוק יש לארוז את החלקים בצורה שתמנע נזק בעת ההובלה, וכמובן שנצטרך גם להרכיב אותם במקום החדש.

 

ריהוט משרדי

במשרדים נוכל למצוא ריהוט משרדי גדול וכבד, שאינו קיים במקומות אחרים. שולחנות המיועדים לחדרי ישיבות למשל, הם גדולים וכבדים במיוחד – ולא תמיד ניתן להוביל אותם ע"י סחיבה, אלא רק באמצעות מנוף. כמו כן נכללים כאן חפצים כגון ספות גדולות, מקררים ועוד.

 

כספות

משרדים רבים נוהגים להחזיק כספת במשרד, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם, דוגמת יהלומים, ניירות ערך, כסף מזומן ועוד. כספות בנויות בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה ונשיאה שלהן, ותכונות אלה הופכות אותן לקשות במיוחד להובלה.

כספות מסוימות יכולות לשקול אף מאות קילוגרמים, ובמקרים רבים הן תהיינה מחוברות לקיר המבנה על מנת לאבטח אותן. משרדים שברשותם יש כספת שצריך להוביל, חייבים לברר עם חברת ההובלה האם היא מספקת את שירותי הפירוק, ההובלה וההרכבה של כספות.

 

ניירת

על אף שרוב חומרי העבודה כיום הם דיגיטליים, ישנם תחומים המחייבים שמירה של מסמכי מקור. הדבר נפוץ בעיקר כשיש צורך בחתימה על מסמכים, כמו למשל חוזי עריכת דין, טפסי הסכמה רפואיים וכדומה. במהלך השנים, משרדים צוברים כמות טפסים רבה – לרוב בתוך קלסרים וארגזים. טיפול בהובלת הניירת מצריך זהירות, כיוון שמדובר בחומרים רגישים וחשובים, וחשוב לשמור עליהם מרטיבות ונזקים אחרים שעלולים להרוס אותם בעת ההובלה.

 

בחירת חברת הובלת משרדים בצפון

תהליך בחירת החברה שתסייע לנו בהובלת המשרד שלנו, צריך להיעשות בחכמה, כך שנבחר בבעלי המקצוע הטובים והאמינים ביותר מתוך המגוון הקיים.

 

הובלת משרדים בצפון – בחירת חברה המתמחה בהובלות משרדים

אל תתפתו לבחור בחברת הובלות, כשאתם לא בטוחים אם היא בעלת ניסיון בתחום. יש חברות המעידות על עצמן שהן מובילות את כל סוגי החפצים, אך אנו מעוניינים בחברה שמתמחה בתחום הובלות המשרדים, וזאת עקב המורכבות המאפיינת את התהליך הזה. בחירת חברה המתמחה בהובלת משרדים, תבטיח לנו טיפול אמין ובטוח בציוד המשרדי ובחומרים הרגישים שלנו.

 

סקר שוק בין חברות הובלה

סקר השוק מאפשר לנו להבין מהן ההמלצות על כל חברה, ואסור לנו להתבייש אפילו לקרוא חוות דעת, ולהתקשר ללקוח שכתב אותן על מנת לדלות מידע נוסף. כמו כן, נוכל לברר על מחירים אצל מספר חברות, ולצרף את זה לשיקול הסופי שלנו. סקר השוק כולל כמובן, גם פניות טלפוניות לחברות ההובלה, המאפשרות לנו להבין מול מי אנחנו עומדים, מהי רמת השירות, האמינות והאדיבות של בית העסק.

 

שריון מועד ההובלה

אין להתמהמה בסגירת המועד מול חברת ההובלות, ומומלץ גם לא "למרוח" את סקר השוק יתר על המידה. עבדו בשיטתיות ובשיטת האלימינציה, סננו את בעלי המקצוע ע"פ הפרמטרים שלכם, וברגע שהגעתם להחלטה סבירה, שריינו את המועד להובלה! באופן זה תמנעו מצבים שבהם תמצאו את עצמכם "תקועים" ללא מוביל, ותיאלצו להתפשר במחיר או באיכות השירות.

 

מחירי הובלת משרדים בצפון

מחירי הובלת משרדים בצפון הם משתנים, והם תלויים בחברות ההובלה ובפרמטרים רבים הקשורים להובלה. ניתן לומר שהובלת משרד סטנדרטי תעלה כמה אלפי שקלים, וזאת כתלות בפרמטרים הבאים:

 

גודל המשרד

חברות רבות מתחזקות מחירון הובלות המתייחס למספר החדרים במשרד – מתוך הנחה על כמות הציוד שיש בהם, בעוד חברות אחרות מתמחרות את ההובלה ע"פ כמות ארגזים. כך או כך, חשוב לבצע תיאום ציפיות מול חברת ההובלה, ואף להזמין נציג מטעמה למשרד על מנת להתרשם מכמות הציוד.

 

פירוק והרכבת ריהוט משרדי

שירותי פירוק והרכבה גם הם יעלו את מחיר ההובלה, ובמידה ונרצה שהמובילים יטפלו בארונות, שולחן ישיבות, דלפקי קבלה ועוד, נצטרך להוסיף על כך עוד כמה מאות שקלים ברוב המקרים.

 

שירותי מנוף

אנו עשויים להזדקק לשירותי מנוף על מנת להוביל כספות, מקררים, מדפסות גדולות, או ציוד אחר שלא ניתן או לא מומלץ להוביל בדרך הסטנדרטית. שירותי מנוף גם הם מייקרים את ההובלה, אך במקרים מסוימים הם הפתרון היעיל והבטוח ביותר להובלת חפצים שכאלו.

 

שירותי אריזה וחומרי אריזה

חברות הובלה רבות אינן כוללות את מחיר חומרי האריזה במחיר ההובלה, ונצטרך להוסיף על כך עוד תשלום. הסיבה לכך היא, שהובלת משרד לרוב דורשת חומרי אריזה רבים מאוד. כמו כן, ביכולתנו לשכור שירותי אריזה מטעם חברת ההובלה, ובמסגרתם יגיעו אורזים מקצועיים אל המשרד מספר ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד בצורה מקצועית ובאמצעות חומרי האריזה הטובים והבטוחים ביותר. שירותי אריזה גם הם יביאו עמם תוספת במחיר כמובן.

 

השכרת משאית להובלת משרדים בצפון

בתי עסק רבים בוחרים לשכור משאית לטובת ההובלה, ואכן – חברות הובלה מאפשרות ללקוחותיהן לעשות זאת, ומעמידות לרשות הלקוח גם נהג מקצועי שילווה אותו. יש שתי סיבות עיקריות להשכרת משאית להובלה:

 

הובלת משרדים בצפון – חומרים רגישים

בעלי משרדים המובילים חומרים רגישים וחוששים מריגול תעשייתי, דליפת מידע וגניבת פטנטים – במקרים רבים מעדיפים שלא "יתעסקו" להם בחומרים, ולכן יהיו מעוניינים לשכור משאית ולנהל את ההובלה בכוחות עצמם.

 

עצמאות בניהול ההובלה

סיבה נוספת לרצון להשכרת משאית, היא עצמאות בניהול ההובלה. ישנם אנשים פרטיים או בעלי משרדים, שאינם מעוניינים להיות כבולים לזמני חברת ההובלות, ואינם רוצים לעבוד בלחץ. עבור אותם האנשים, השכרת משאית מאפשרת שלווה ועצמאות בעת ההובלה.

 

להזמנת הובלת משרדים בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלת משרדים בצפון – אזורי שירות

הובלת משרדים בחיפה החל מ-250₪
הובלת משרדים בנצרת החל מ-250₪
הובלת משרדים בנהריה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעפולה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעכו החל מ-250₪
הובלת משרדים בכרמיאל החל מ-250₪
הובלת משרדים בנוף הגליל החל מ-250₪
הובלת משרדים בטבריה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשפרעם החל מ-250₪
הובלת משרדים בצפת החל מ-250₪
הובלת משרדים במגדל העמק החל מ-250₪
הובלת משרדים ביקנעם עילית החל מ-250₪
הובלת משרדים במעלות-תרשיחא החל מ-250₪
הובלת משרדים בקרית שמונה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר כנא החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית שאן החל מ-250₪
הובלת משרדים ביפיע החל מ-250₪
הובלת משרדים בריינה החל מ-250₪
הובלת משרדים בירכא החל מ-250₪
הובלת משרדים בנחף החל מ-250₪
הובלת משרדים בדבוריה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחצור הגלילית החל מ-250₪
הובלת משרדים בביר אל-מכסור החל מ-250₪
הובלת משרדים בכסרא-סמיע החל מ-250₪
הובלת משרדים במשהד החל מ-250₪
הובלת משרדים בזרזיר החל מ-250₪
הובלת משרדים בראמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בקצרין החל מ-250₪
הובלת משרדים בעילוט החל מ-250₪
הובלת משרדים בבענה החל מ-250₪
הובלת משרדים בבסמת טבעון החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת ישי החל מ-250₪
הובלת משרדים בשעב החל מ-250₪
הובלת משרדים בשלומי החל מ-250₪
הובלת משרדים בטובא-זנגריה החל מ-250₪
הובלת משרדים ביאנוח-ג'ת החל מ-250₪
הובלת משרדים בבוקעאתא החל מ-250₪
הובלת משרדים בחורפיש החל מ-250₪
הובלת משרדים בשבלי – אום אל-גנם החל מ-250₪
הובלת משרדים בג'ולס החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ורדים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכעביה-טבאש-חג'אג'רה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעיילבון החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר תבור החל מ-250₪
הובלת משרדים ביבנאל החל מ-250₪
הובלת משרדים בסאג'ור החל מ-250₪
הובלת משרדים במוקייבלה החל מ-250₪
הובלת משרדים במסעדה החל מ-250₪
הובלת משרדים במזרעה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכאוכב אבו אל-היג'א החל מ-250₪
הובלת משרדים בסלמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר כמא החל מ-250₪
הובלת משרדים בפסוטה החל מ-250₪
הובלת משרדים בראש פינה החל מ-250₪
הובלת משרדים במעיליא החל מ-250₪
הובלת משרדים בעוזייר החל מ-250₪
הובלת משרדים בג'ש החל מ-250₪
הובלת משרדים בסולם החל מ-250₪
הובלת משרדים בשייח' דנון החל מ-250₪
הובלת משרדים בגן נר החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מצר החל מ-250₪
הובלת משרדים בע'ג'ר החל מ-250₪
הובלת משרדים באחוזת ברק החל מ-250₪
הובלת משרדים בשמשית החל מ-250₪
הובלת משרדים בנאעורה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין קנייא החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת אבני החל מ-250₪
הובלת משרדים בהושעיה החל מ-250₪
הובלת משרדים ברומת הייב החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת אלה החל מ-250₪
הובלת משרדים במגדל החל מ-250₪
הובלת משרדים בעדי החל מ-250₪
הובלת משרדים בניין החל מ-250₪
הובלת משרדים בצנדלה החל מ-250₪
הובלת משרדים במטולה החל מ-250₪
הובלת משרדים ביסוד המעלה החל מ-250₪
הובלת משרדים בגשר הזיו החל מ-250₪
הובלת משרדים בחמאם החל מ-250₪
הובלת משרדים במורשת החל מ-250₪
הובלת משרדים בעראמשה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכמאנה החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית השיטה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחספין החל מ-250₪
הובלת משרדים בתמרת החל מ-250₪
הובלת משרדים בפוריה – נווה עובד החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ראש הנקרה החל מ-250₪
הובלת משרדים ביקנעם (מושבה) החל מ-250₪
הובלת משרדים במנשית זבדה החל מ-250₪
הובלת משרדים במשמר העמק החל מ-250₪
הובלת משרדים ביובלים החל מ-250₪
הובלת משרדים באפיקים החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמות מנשה החל מ-250₪
הובלת משרדים במרחביה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין דור החל מ-250₪
הובלת משרדים בשבי ציון החל מ-250₪
הובלת משרדים בטל-אל החל מ-250₪
הובלת משרדים בתל עדשים החל מ-250₪
הובלת משרדים בעצמון שגב החל מ-250₪
הובלת משרדים בבני יהודה החל מ-250₪
הובלת משרדים במצובה החל מ-250₪
הובלת משרדים בפוריה עילית החל מ-250₪
הובלת משרדים בריחאניה החל מ-250₪
הובלת משרדים בהזורע החל מ-250₪
הובלת משרדים בגילון החל מ-250₪
הובלת משרדים במנחמיה החל מ-250₪
הובלת משרדים ביפעת החל מ-250₪
הובלת משרדים ברומאנה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר יהושע החל מ-250₪
הובלת משרדים במולדת החל מ-250₪
הובלת משרדים באילון החל מ-250₪
הובלת משרדים בבר יוחאי החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה נחמיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחוסן החל מ-250₪
הובלת משרדים באלון הגליל החל מ-250₪
הובלת משרדים בכברי החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין השופט החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין יעקב החל מ-250₪
הובלת משרדים בשריד החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת השופט החל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה אבי"ב החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית אלפא החל מ-250₪
הובלת משרדים באיילת השחר החל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה נטופה החל מ-250₪
הובלת משרדים ברגבה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר יחזקאל החל מ-250₪
הובלת משרדים בנהלל החל מ-250₪
הובלת משרדים ברשפים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה יעקב החל מ-250₪
הובלת משרדים ברקפת החל מ-250₪
הובלת משרדים בבוסתן הגליל החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר בלום החל מ-250₪
הובלת משרדים באלוני אבא החל מ-250₪
הובלת משרדים בהסוללים החל מ-250₪
הובלת משרדים בהזורעים החל מ-250₪
הובלת משרדים באשדות יעקב (איחוד) החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבת החל מ-250₪
הובלת משרדים ביודפת החל מ-250₪
הובלת משרדים באשחר החל מ-250₪
הובלת משרדים בנוב החל מ-250₪
הובלת משרדים בציפורי החל מ-250₪
הובלת משרדים באחיהוד החל מ-250₪
הובלת משרדים בצורית החל מ-250₪
הובלת משרדים בחניתה החל מ-250₪
הובלת משרדים ברם-און החל מ-250₪
הובלת משרדים בלהבות הבשן החל מ-250₪
הובלת משרדים במזרע החל מ-250₪
הובלת משרדים במגידו החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין המפרץ החל מ-250₪
הובלת משרדים בסער החל מ-250₪
הובלת משרדים במעונה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעברון החל מ-250₪
הובלת משרדים במנוף החל מ-250₪
הובלת משרדים בדליה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחנתון החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין חרוד (מאוחד) החל מ-250₪
הובלת משרדים בהגושרים החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה אליעזר החל מ-250₪
הובלת משרדים בשמיר החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה נחום החל מ-250₪
הובלת משרדים בקורנית החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה אליהו החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין אל-אסד החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר הנשיא החל מ-250₪
הובלת משרדים בעלמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בטירת צבי החל מ-250₪
הובלת משרדים בביריה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחד-נס החל מ-250₪
הובלת משרדים באמירים החל מ-250₪
הובלת משרדים בדלתון החל מ-250₪
הובלת משרדים ביסעור החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית רימון החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חושן החל מ-250₪
הובלת משרדים בשכניה החל מ-250₪
הובלת משרדים במחניים החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר דוד החל מ-250₪
הובלת משרדים בחוסנייה החל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה זיו החל מ-250₪
הובלת משרדים בגזית החל מ-250₪
הובלת משרדים באליקים החל מ-250₪
הובלת משרדים בהיוגב החל מ-250₪
הובלת משרדים ביחיעם החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית לחם הגלילית החל מ-250₪
הובלת משרדים בחפצי-בה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכנרת (קבוצה) החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמקה החל מ-250₪
הובלת משרדים במשמר הירדן החל מ-250₪
הובלת משרדים בלוחמי הגיטאות החל מ-250₪
הובלת משרדים במדרך עוז החל מ-250₪
הובלת משרדים בקשת החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין העמק החל מ-250₪
הובלת משרדים בדפנה החל מ-250₪
הובלת משרדים בערב אל נעים החל מ-250₪
הובלת משרדים במרום גולן החל מ-250₪
הובלת משרדים בכמון החל מ-250₪
הובלת משרדים ביערה החל מ-250₪
הובלת משרדים בדגניה ב' החל מ-250₪
הובלת משרדים בכליל החל מ-250₪
הובלת משרדים בלוטם החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מסריק החל מ-250₪
הובלת משרדים בבן עמי החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת מגשימים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חנניה החל מ-250₪
הובלת משרדים באבני איתן החל מ-250₪
הובלת משרדים בגיניגר החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית הלל החל מ-250₪
הובלת משרדים בגעתון החל מ-250₪
הובלת משרדים במירב החל מ-250₪
הובלת משרדים במירון החל מ-250₪
הובלת משרדים ביזרעאל החל מ-250₪
הובלת משרדים ביעד החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית זרע החל מ-250₪
הובלת משרדים באפק החל מ-250₪
הובלת משרדים במרחביה (מושב) החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדמות דבורה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר גלעדי החל מ-250₪
הובלת משרדים במעלה גלבוע החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית קשת החל מ-250₪
הובלת משרדים בעבדון החל מ-250₪
הובלת משרדים באשדות יעקב (מאוחד) החל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות מרדכי החל מ-250₪
הובלת משרדים ביפתח החל מ-250₪
הובלת משרדים בדן החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת צבי החל מ-250₪
הובלת משרדים בלבון החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת יואב החל מ-250₪
הובלת משרדים בדחי החל מ-250₪
הובלת משרדים באלונים החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין חרוד (איחוד) החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית שערים החל מ-250₪
הובלת משרדים בלימן החל מ-250₪
הובלת משרדים ביונתן החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר החורש החל מ-250₪
הובלת משרדים בלביא החל מ-250₪
הובלת משרדים בארבל החל מ-250₪
הובלת משרדים בגינוסר החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבע החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חיטים החל מ-250₪
הובלת משרדים בחוקוק החל מ-250₪
הובלת משרדים במגן שאול החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית העמק החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר סאלד החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר זיתים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר קיש החל מ-250₪
הובלת משרדים בברעם החל מ-250₪
הובלת משרדים בניר יפה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה אילן החל מ-250₪
הובלת משרדים בחולתה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכנרת (מושבה) החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמיר החל מ-250₪
הובלת משרדים בדגניה א' החל מ-250₪
הובלת משרדים בפרוד החל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות גולן החל מ-250₪
הובלת משרדים בהילה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשרונה החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין הנצי"ב החל מ-250₪
הובלת משרדים במעין ברוך החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמות החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין גב החל מ-250₪
הובלת משרדים באליפלט החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת דוד החל מ-250₪
הובלת משרדים בחבר החל מ-250₪
הובלת משרדים בשניר החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ברוך החל מ-250₪
הובלת משרדים בשמרת החל מ-250₪
הובלת משרדים בהררית החל מ-250₪
הובלת משרדים ביובל החל מ-250₪
הובלת משרדים במעלה גמלא החל מ-250₪
הובלת משרדים בשער הגולן החל מ-250₪
הובלת משרדים באור הגנוז החל מ-250₪
הובלת משרדים בבלפוריה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחלוץ החל מ-250₪
הובלת משרדים בכרם בן זמרה החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר שמאי החל מ-250₪
הובלת משרדים בשורשים החל מ-250₪
הובלת משרדים במבוא חמה החל מ-250₪
הובלת משרדים בהרדוף החל מ-250₪
הובלת משרדים באילניה החל מ-250₪
הובלת משרדים בקדמת צבי החל מ-250₪
הובלת משרדים ברמות נפתלי החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר רופין החל מ-250₪
הובלת משרדים בדברת החל מ-250₪
הובלת משרדים באניעם החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמיעד החל מ-250₪
הובלת משרדים בשאר ישוב החל מ-250₪
הובלת משרדים בגלעד החל מ-250₪
הובלת משרדים במכמנים החל מ-250₪
הובלת משרדים באביטל החל מ-250₪
הובלת משרדים בתל יוסף החל מ-250₪
הובלת משרדים בכרכום החל מ-250₪
הובלת משרדים במסילות החל מ-250₪
הובלת משרדים באומן החל מ-250₪
הובלת משרדים בתל תאומים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חרוב החל מ-250₪
הובלת משרדים במלכיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בנטור החל מ-250₪
הובלת משרדים בנתיב השיירה החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת עוז החל מ-250₪
הובלת משרדים בדמיידה החל מ-250₪
הובלת משרדים בסאסא החל מ-250₪
הובלת משרדים במנות החל מ-250₪
הובלת משרדים בכחל החל מ-250₪
הובלת משרדים במיטב החל מ-250₪
הובלת משרדים באבטליון החל מ-250₪
הובלת משרדים בגשר החל מ-250₪
הובלת משרדים בגדות החל מ-250₪
הובלת משרדים בפקיעין חדשה החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדי תרומות החל מ-250₪
הובלת משרדים באל-רום החל מ-250₪
הובלת משרדים באביבים החל מ-250₪
הובלת משרדים בדוב"ב החל מ-250₪
הובלת משרדים במורן החל מ-250₪
הובלת משרדים בכנף החל מ-250₪
הובלת משרדים באלומות החל מ-250₪
הובלת משרדים בשלוחות החל מ-250₪
הובלת משרדים ביראון החל מ-250₪
הובלת משרדים בתל קציר החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית יוסף החל מ-250₪
הובלת משרדים באלי-עד החל מ-250₪
הובלת משרדים בגדעונה החל מ-250₪
הובלת משרדים בגונן החל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה אור החל מ-250₪
הובלת משרדים בשפר החל מ-250₪
הובלת משרדים באמנון החל מ-250₪
הובלת משרדים באדמית החל מ-250₪
הובלת משרדים בלבנים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנס עמים החל מ-250₪
הובלת משרדים בעין זיוון החל מ-250₪
הובלת משרדים ברחוב החל מ-250₪
הובלת משרדים בחמדיה החל מ-250₪
הובלת משרדים בפרזון החל מ-250₪
הובלת משרדים בגורן החל מ-250₪
הובלת משרדים באלמגור החל מ-250₪
הובלת משרדים בטפחות החל מ-250₪
הובלת משרדים באלוני הבשן החל מ-250₪
הובלת משרדים במעגן החל מ-250₪
הובלת משרדים בבצת החל מ-250₪
הובלת משרדים בצוריאל החל מ-250₪
הובלת משרדים במסד החל מ-250₪
הובלת משרדים במרגליות החל מ-250₪
הובלת משרדים בכורזים החל מ-250₪
הובלת משרדים ברוויה החל מ-250₪
הובלת משרדים בראס אל-עין החל מ-250₪
הובלת משרדים בשומרה החל מ-250₪
הובלת משרדים בירדנה החל מ-250₪
הובלת משרדים בברק החל מ-250₪
הובלת משרדים במלאה החל מ-250₪
הובלת משרדים בתובל החל מ-250₪
הובלת משרדים באפיק החל מ-250₪
הובלת משרדים בגדיש החל מ-250₪
הובלת משרדים בדישון החל מ-250₪
הובלת משרדים באורטל החל מ-250₪
הובלת משרדים בפוריה – כפר עבודה החל מ-250₪
הובלת משרדים באבן מנחם החל מ-250₪
הובלת משרדים בשעל החל מ-250₪
הובלת משרדים בקלע החל מ-250₪
הובלת משרדים בשזור החל מ-250₪
הובלת משרדים בחזון החל מ-250₪
הובלת משרדים במסדה החל מ-250₪
הובלת משרדים בצביה החל מ-250₪
הובלת משרדים בחרשים החל מ-250₪
הובלת משרדים בנטועה החל מ-250₪
הובלת משרדים במשגב עם החל מ-250₪
הובלת משרדים באדירים החל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר גדעון החל מ-250₪
הובלת משרדים בשתולה החל מ-250₪
הובלת משרדים בגשור החל מ-250₪
הובלת משרדים בדבורה החל מ-250₪
הובלת משרדים באבירים החל מ-250₪
הובלת משרדים בצבעון החל מ-250₪
הובלת משרדים בכלנית החל מ-250₪
הובלת משרדים בקדרים החל מ-250₪
הובלת משרדים באלקוש החל מ-250₪
הובלת משרדים בגיתה החל מ-250₪
הובלת משרדים במנרה החל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה יהודית החל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה איתן החל מ-250₪
הובלת משרדים במתת החל מ-250₪
הובלת משרדים במיצר החל מ-250₪
הובלת משרדים בגורנות הגליל החל מ-250₪
הובלת משרדים בנורית החל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה אטי"ב החל מ-250₪
הובלת משרדים בכדיתה החל מ-250₪
הובלת משרדים בפלך החל מ-250₪
הובלת משרדים באודם החל מ-250₪
הובלת משרדים בהאון החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמוקה החל מ-250₪
הובלת משרדים בלפידות החל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית זיד החל מ-250₪
הובלת משרדים בכישור החל מ-250₪
הובלת משרדים ברביד החל מ-250₪
הובלת משרדים באשבל החל מ-250₪
הובלת משרדים בכדורי החל מ-250₪
הובלת משרדים במלכישוע החל מ-250₪
הובלת משרדים ביעל החל מ-250₪
הובלת משרדים באתגר החל מ-250₪
הובלת משרדים בכרי דשא החל מ-250₪