הובלת משרדים בצפון

הובלת משרדים בצפון
הובלת משרדים בצפון

☑️ שירות הובלת משרדים בצפון מקיף ומקצועי.

☑️ מובילים מנוסים ואחראיים.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלת משרדים בצפון.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

הזמינו הובלת משרדים בצפון: 077-805-3559 📞

 

המציאות העסקית של היום דורשת גמישות מבעלי העסקים מכל הסוגים, וגם מאלו המנהלים משרדים. בעלי משרדים נוהגים לשנות את מיקום המשרד שלהם אחת לכמה שנים, על מנת למקם את עצמם טוב יותר מבחינה עסקית. לעתים שינוי מקום המשרד יאפשר עבודה נוחה יותר עם ספקים, קולגות ולקוחות, ולעתים לשיקולים אלו מצטרפת גם נוחות הגישה של העובדים במשרד.

מסיבות אלה ועוד, הובלת משרדים בצפון מהווה שירות פופולארי, וחברות הובלה רבות מציעות אותו ומתמחות בו. האם אכן יש צורך במיומנות ספציפית עבור הובלת משרדים, או שמא אין הדבר שונה מסוגי הובלות אחרים? במאמר הבא.

 

מגמת עליה בביקוש לשירותי הובלת משרדים בצפון

מסתבר שהובלת משרדים בצפון היא מבוקשת יותר מאשר פעם, וישנה מגמת עליה ברורה בביקוש לשירות זה, כך מספרים לנו המקצוענים של "פיק-אפ הובלות". הסיבה לכך היא ככל הנראה הנטייה הגוברת לשנות את מיקום המשרד פעם בכמה שנים, בהתאם לשוק העסקי – שגם הוא עובר שינויים מהירים יותר מאשר פעם. בכל תחום שהוא, בין אם מדובר במשרד עורכי דין, רואי חשבון, או הייטק – אנו יכולים לראות שינויים משמעותיים בכל שנה, ועסקים רבים מעוניינים להישאר מעודכנים גיאוגרפית.

 

סיבות לשינוי מיקום של משרדים

הטקטיקה שמאחורי מעבר גיאוגרפי של המשרד פעם בכמה שנים, כוללת בה מספר פרמטרים שבהם מתחשבים בעלי המשרדים.

 

קבלת לקוחות

אחד השיקולים העיקריים הוא כמובן – הלקוחות, שהם מקור הפרנסה של העסק. עסקים מסוימים בוחרים להעביר את משרדיהם, על מנת למקם את עצמם במקום נגיש יותר ללקוחותיהם. שיקול זה הוא שיקול כלכלי, ומה שעומד מאחוריו הוא הרצון לצמיחה עסקית והגעה לקהל יעד גדול יותר.

נוכל לראות שהשיקול הזה הוא יותר משמעותי בקרב משרדים, שעיסוקם דורש פגישות תכופות עם לקוחות – למשל משרד עורכי דין או קליניקה של רופאים, והוא יהווה שיקול פחות משמעותי כשמדובר בעסקים שמתבססים על תקשורת אינטרנטית – כמו משרדי עיצוב גרפי למשל.

 

עבודה עם ספקים

עוד שיקול במעבר של משרדים, הוא נושא העבודה עם ספקים. לא כל סוגי העסקים תלויים בספקים לצורך עבודתם, אך יש כאלו שכן. במקרים שבהם מדובר בעסק התלוי רבות בספקים, כמו למשל משרדי משלוחים, נקודות אספקה של ציוד רפואי וכדומה – ייתכן מאוד ובעלי המשרד יהיו מעוניינים להעביר אותו למיקום נוח יותר לגישה עבור הספקים והשליחים, כיוון שזה יחסוך להם עלויות באופן משמעותי.

 

הגעת עובדים למשרד

כל משרד מאכלס כמו עובדים שונה, וכך יש משרדים שמשמשים מקום עבודה של עשרות אנשים, ויש משרדים של כמה אנשים בלבד. בהתאם לשיקולים של בעלי המשרד, ייתכן מאוד ושינוי מיקום המשרד ייעשה גם תוך התחשבות בנוחות ההגעה עבור העובדים. במידה ורוב העובדים מתקשים להגיע למשרד ושינוי למיקום אחר יקל עליהם משמעותית – ייתכן שכדאי לשקול אותו בחיוב. עבור משרדים רבים, שינוי כזה גם עשוי לשפר את תהליכי הגיוס של עובדים חדשים!

 

סיבות טכניות

גם סיבות טכניות יכולות להוות שיקול במעבר משרד, וכאן אנו מדברים על מיקום רועש במיוחד, עבודות בנייה, סיום חוזה שכירות, אי הסכמה לגבי המשך החוזה ועוד. במצבים שכאלו, לעתים בעלי המשרד יעבירו את המיקום שלו מתוך חוסר ברירה ולא מתוך רצון, ועדיין אין מדובר ב"סוף העולם", ופעמים רבות הם יגלו שהשינוי הוא לטובתם בסופו של דבר.

 

מהו ההבדל בין הובלות משרדים בצפון להובלות אחרות?

בוודאי שאלתם את עצמכם, האם חברת הובלות זקוקה למיומנות מיוחדת בכדי להוביל משרדים. התשובה היא חד משמעית – כן. הובלות משרדים הן שונות לחלוטין מהובלות של דירות מגורים או הובלות קטנות, וזאת עקב מספר פרמטרים שנפרט כאן.

 

כמות הציוד

כמות הציוד במשרד היא גדולה, ואפילו גדולה מאוד במקרים מסוימים. חישבו על כך שמדובר במקום המאכלס כמו גדולה יחסית של אנשים, בכל יום ובצורה שוטפת. אנשים המנהלים את שגרת היום שלהם במשרד עושים זאת סימולטנית, וזה אומר שהמשרד יכיל כמות גדולה מאוד של ריהוט כגון שולחנות, כיסאות, מחשבים, ציוד נלווה למחשבים, ציוד משרדי מתכלה ועוד.

כמות הציוד הגדולה בדרך כלל – מעמידה צרכים מסוימים בפני המובילים, ולעתים ההובלה תצטרך להתבצע באמצעות מספר "נגלות" או ע"י יותר ממשאית אחת.

 

אופי הציוד

הציוד שאנו מוצאים במשרדים, הוא שונה בתכלית מהחפצים שיש בדירת מגורים. ציוד משרדי דורש טיפול אחר ומיומנות אחרת, ובמידה וחברת ההובלות שבחרנו אינה מתמצאת בסוג העבודה הזה – זה בהחלט עלול לגרום נזק. מהם סוגי הציוד המשרדי הדורשים טיפול מיוחד?

 

מחשבים

מחשבים מהווים כיום את הבסיס לכל משרד באשר הוא, וכנראה יהיה לנו קשה למצוא עסק שלא משתמש בהם. כשמדובר במשרד המפעיל מספר אנשים, זה אומר שתהיינה שם מספר עמדות מחשבים, יחד עם כל הציוד הנלווה אליהם. מעבר לגוף המחשב עצמו, אנו מדברים כאן על מסכים, מקלדות, עכברים, כבלים, שרתים ועוד. כל אלו דורשים טיפול עדין מאדם שיודע להתעסק עם ציוד מחשוב, וזאת על מנת למנוע נזק כלכלי, ואובדן של קניין רוחני ומידע.

 

מכשירי חשמל גדולים

מכשירים נוספים שיכולים להוות אתגר משמעותי בעת ההובלה, הם למשל מדפסות תעשייתיות, מגרסות נייר, מכונות צילום, מכונות למינציה ועוד. מדובר במכשירים כבדים מאוד, ויחד עם זאת רגישים מאוד למכות ושריטות. לרוב, מכשירים אלו מורכבים ממספר חלקים שיש לפרק, וחשוב לעשות זאת בצורה מיומנת. לאחר הפירוק יש לארוז את החלקים בצורה שתמנע נזק בעת ההובלה, וכמובן שנצטרך גם להרכיב אותם במקום החדש.

 

ריהוט משרדי

במשרדים נוכל למצוא ריהוט משרדי גדול וכבד, שאינו קיים במקומות אחרים. שולחנות המיועדים לחדרי ישיבות למשל, הם גדולים וכבדים במיוחד – ולא תמיד ניתן להוביל אותם ע"י סחיבה, אלא רק באמצעות מנוף. כמו כן נכללים כאן חפצים כגון ספות גדולות, מקררים ועוד.

 

כספות

משרדים רבים נוהגים להחזיק כספת במשרד, ובה הם שומרים את החפצים יקרי הערך שלהם, דוגמת יהלומים, ניירות ערך, כסף מזומן ועוד. כספות בנויות בצורה המקשה ככל האפשר על פריצה ונשיאה שלהן, ותכונות אלה הופכות אותן לקשות במיוחד להובלה.

כספות מסוימות יכולות לשקול אף מאות קילוגרמים, ובמקרים רבים הן תהיינה מחוברות לקיר המבנה על מנת לאבטח אותן. משרדים שברשותם יש כספת שצריך להוביל, חייבים לברר עם חברת ההובלה האם היא מספקת את שירותי הפירוק, ההובלה וההרכבה של כספות.

 

ניירת

על אף שרוב חומרי העבודה כיום הם דיגיטליים, ישנם תחומים המחייבים שמירה של מסמכי מקור. הדבר נפוץ בעיקר כשיש צורך בחתימה על מסמכים, כמו למשל חוזי עריכת דין, טפסי הסכמה רפואיים וכדומה. במהלך השנים, משרדים צוברים כמות טפסים רבה – לרוב בתוך קלסרים וארגזים. טיפול בהובלת הניירת מצריך זהירות, כיוון שמדובר בחומרים רגישים וחשובים, וחשוב לשמור עליהם מרטיבות ונזקים אחרים שעלולים להרוס אותם בעת ההובלה.

 

בחירת חברת הובלת משרדים בצפון

תהליך בחירת החברה שתסייע לנו בהובלת המשרד שלנו, צריך להיעשות בחכמה, כך שנבחר בבעלי המקצוע הטובים והאמינים ביותר מתוך המגוון הקיים.

 

הובלת משרדים בצפון – בחירת חברה המתמחה בהובלות משרדים

אל תתפתו לבחור בחברת הובלות, כשאתם לא בטוחים אם היא בעלת ניסיון בתחום. יש חברות המעידות על עצמן שהן מובילות את כל סוגי החפצים, אך אנו מעוניינים בחברה שמתמחה בתחום הובלות המשרדים, וזאת עקב המורכבות המאפיינת את התהליך הזה. בחירת חברה המתמחה בהובלת משרדים, תבטיח לנו טיפול אמין ובטוח בציוד המשרדי ובחומרים הרגישים שלנו.

 

סקר שוק בין חברות הובלה

סקר השוק מאפשר לנו להבין מהן ההמלצות על כל חברה, ואסור לנו להתבייש אפילו לקרוא חוות דעת, ולהתקשר ללקוח שכתב אותן על מנת לדלות מידע נוסף. כמו כן, נוכל לברר על מחירים אצל מספר חברות, ולצרף את זה לשיקול הסופי שלנו. סקר השוק כולל כמובן, גם פניות טלפוניות לחברות ההובלה, המאפשרות לנו להבין מול מי אנחנו עומדים, מהי רמת השירות, האמינות והאדיבות של בית העסק.

 

שריון מועד ההובלה

אין להתמהמה בסגירת המועד מול חברת ההובלות, ומומלץ גם לא "למרוח" את סקר השוק יתר על המידה. עבדו בשיטתיות ובשיטת האלימינציה, סננו את בעלי המקצוע ע"פ הפרמטרים שלכם, וברגע שהגעתם להחלטה סבירה, שריינו את המועד להובלה! באופן זה תמנעו מצבים שבהם תמצאו את עצמכם "תקועים" ללא מוביל, ותיאלצו להתפשר במחיר או באיכות השירות.

 

מחירי הובלת משרדים בצפון

מחירי הובלת משרדים בצפון הם משתנים, והם תלויים בחברות ההובלה ובפרמטרים רבים הקשורים להובלה. ניתן לומר שהובלת משרד סטנדרטי תעלה כמה אלפי שקלים, וזאת כתלות בפרמטרים הבאים:

 

גודל המשרד

חברות רבות מתחזקות מחירון הובלות המתייחס למספר החדרים במשרד – מתוך הנחה על כמות הציוד שיש בהם, בעוד חברות אחרות מתמחרות את ההובלה ע"פ כמות ארגזים. כך או כך, חשוב לבצע תיאום ציפיות מול חברת ההובלה, ואף להזמין נציג מטעמה למשרד על מנת להתרשם מכמות הציוד.

 

פירוק והרכבת ריהוט משרדי

שירותי פירוק והרכבה גם הם יעלו את מחיר ההובלה, ובמידה ונרצה שהמובילים יטפלו בארונות, שולחן ישיבות, דלפקי קבלה ועוד, נצטרך להוסיף על כך עוד כמה מאות שקלים ברוב המקרים.

 

שירותי מנוף

אנו עשויים להזדקק לשירותי מנוף על מנת להוביל כספות, מקררים, מדפסות גדולות, או ציוד אחר שלא ניתן או לא מומלץ להוביל בדרך הסטנדרטית. שירותי מנוף גם הם מייקרים את ההובלה, אך במקרים מסוימים הם הפתרון היעיל והבטוח ביותר להובלת חפצים שכאלו.

 

שירותי אריזה וחומרי אריזה

חברות הובלה רבות אינן כוללות את מחיר חומרי האריזה במחיר ההובלה, ונצטרך להוסיף על כך עוד תשלום. הסיבה לכך היא, שהובלת משרד לרוב דורשת חומרי אריזה רבים מאוד. כמו כן, ביכולתנו לשכור שירותי אריזה מטעם חברת ההובלה, ובמסגרתם יגיעו אורזים מקצועיים אל המשרד מספר ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד בצורה מקצועית ובאמצעות חומרי האריזה הטובים והבטוחים ביותר. שירותי אריזה גם הם יביאו עמם תוספת במחיר כמובן.

 

השכרת משאית להובלת משרדים בצפון

בתי עסק רבים בוחרים לשכור משאית לטובת ההובלה, ואכן – חברות הובלה מאפשרות ללקוחותיהן לעשות זאת, ומעמידות לרשות הלקוח גם נהג מקצועי שילווה אותו. יש שתי סיבות עיקריות להשכרת משאית להובלה:

 

הובלת משרדים בצפון – חומרים רגישים

בעלי משרדים המובילים חומרים רגישים וחוששים מריגול תעשייתי, דליפת מידע וגניבת פטנטים – במקרים רבים מעדיפים שלא "יתעסקו" להם בחומרים, ולכן יהיו מעוניינים לשכור משאית ולנהל את ההובלה בכוחות עצמם.

 

עצמאות בניהול ההובלה

סיבה נוספת לרצון להשכרת משאית, היא עצמאות בניהול ההובלה. ישנם אנשים פרטיים או בעלי משרדים, שאינם מעוניינים להיות כבולים לזמני חברת ההובלות, ואינם רוצים לעבוד בלחץ. עבור אותם האנשים, השכרת משאית מאפשרת שלווה ועצמאות בעת ההובלה.

 

להזמנת הובלת משרדים בצפון חייגו – 077-805-3559

 

הובלת משרדים בצפון – אזורי שירות

הובלת משרדים בחיפההחל מ-250₪
הובלת משרדים בנצרתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנהריההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעפולההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעכוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכרמיאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנוף הגלילהחל מ-250₪
הובלת משרדים בטבריההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשפרעםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצפתהחל מ-250₪
הובלת משרדים במגדל העמקהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביקנעם עיליתהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעלות-תרשיחאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקרית שמונההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר כנאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית שאןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביפיעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בריינההחל מ-250₪
הובלת משרדים בירכאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנחףהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדבוריההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחצור הגליליתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בביר אל-מכסורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכסרא-סמיעהחל מ-250₪
הובלת משרדים במשהדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בזרזירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בראמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בקצריןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעילוטהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבענההחל מ-250₪
הובלת משרדים בבסמת טבעוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת ישיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשעבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשלומיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בטובא-זנגריההחל מ-250₪
הובלת משרדים ביאנוח-ג'תהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבוקעאתאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחורפישהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשבלי – אום אל-גנםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בג'ולסהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ורדיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכעביה-טבאש-חג'אג'רההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעיילבוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר תבורהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביבנאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסאג'ורהחל מ-250₪
הובלת משרדים במוקייבלההחל מ-250₪
הובלת משרדים במסעדההחל מ-250₪
הובלת משרדים במזרעההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכאוכב אבו אל-היג'אהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסלמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר כמאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפסוטההחל מ-250₪
הובלת משרדים בראש פינההחל מ-250₪
הובלת משרדים במעיליאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעוזיירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בג'שהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסולםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשייח' דנוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגן נרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מצרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בע'ג'רהחל מ-250₪
הובלת משרדים באחוזת ברקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשמשיתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנאעורההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין קנייאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת אבניהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהושעיההחל מ-250₪
הובלת משרדים ברומת הייבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת אלההחל מ-250₪
הובלת משרדים במגדלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעדיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנייןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצנדלההחל מ-250₪
הובלת משרדים במטולההחל מ-250₪
הובלת משרדים ביסוד המעלההחל מ-250₪
הובלת משרדים בגשר הזיוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחמאםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במורשתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעראמשההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכמאנההחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית השיטההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחספיןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתמרתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפוריה – נווה עובדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ראש הנקרההחל מ-250₪
הובלת משרדים ביקנעם (מושבה)החל מ-250₪
הובלת משרדים במנשית זבדההחל מ-250₪
הובלת משרדים במשמר העמקהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביובליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באפיקיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמות מנשההחל מ-250₪
הובלת משרדים במרחביההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין דורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשבי ציוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בטל-אלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתל עדשיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעצמון שגבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבני יהודההחל מ-250₪
הובלת משרדים במצובההחל מ-250₪
הובלת משרדים בפוריה עיליתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בריחאניההחל מ-250₪
הובלת משרדים בהזורעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגילוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במנחמיההחל מ-250₪
הובלת משרדים ביפעתהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברומאנההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר יהושעהחל מ-250₪
הובלת משרדים במולדתהחל מ-250₪
הובלת משרדים באילוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבר יוחאיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה נחמיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחוסןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלון הגלילהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכבריהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין השופטהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין יעקבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשרידהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת השופטהחל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה אבי"בהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית אלפאהחל מ-250₪
הובלת משרדים באיילת השחרהחל מ-250₪
הובלת משרדים במצפה נטופההחל מ-250₪
הובלת משרדים ברגבההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר יחזקאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנהללהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברשפיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה יעקבהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברקפתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבוסתן הגלילהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר בלוםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלוני אבאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהסולליםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהזורעיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשדות יעקב (איחוד)החל מ-250₪
הובלת משרדים בגבתהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביודפתהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשחרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנובהחל מ-250₪
הובלת משרדים בציפוריהחל מ-250₪
הובלת משרדים באחיהודהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצוריתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחניתההחל מ-250₪
הובלת משרדים ברם-אוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלהבות הבשןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במזרעהחל מ-250₪
הובלת משרדים במגידוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין המפרץהחל מ-250₪
הובלת משרדים בסערהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעונההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעברוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במנוףהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדליההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחנתוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין חרוד (מאוחד)החל מ-250₪
הובלת משרדים בהגושריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה אליעזרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשמירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה נחוםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקורניתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה אליהוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין אל-אסדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר הנשיאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעלמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בטירת צביהחל מ-250₪
הובלת משרדים בביריההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחד-נסהחל מ-250₪
הובלת משרדים באמיריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדלתוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביסעורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית רימוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חושןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשכניההחל מ-250₪
הובלת משרדים במחנייםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר דודהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחוסנייההחל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה זיוהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגזיתהחל מ-250₪
הובלת משרדים באליקיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהיוגבהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביחיעםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית לחם הגליליתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחפצי-בההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכנרת (קבוצה)החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמקההחל מ-250₪
הובלת משרדים במשמר הירדןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלוחמי הגיטאותהחל מ-250₪
הובלת משרדים במדרך עוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקשתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין העמקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדפנההחל מ-250₪
הובלת משרדים בערב אל נעיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במרום גולןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכמוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביערההחל מ-250₪
הובלת משרדים בדגניה ב'החל מ-250₪
הובלת משרדים בכלילהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלוטםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר מסריקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבן עמיהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת מגשימיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חנניההחל מ-250₪
הובלת משרדים באבני איתןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגיניגרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית הללהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגעתוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במירבהחל מ-250₪
הובלת משרדים במירוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביזרעאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביעדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית זרעהחל מ-250₪
הובלת משרדים באפקהחל מ-250₪
הובלת משרדים במרחביה (מושב)החל מ-250₪
הובלת משרדים בשדמות דבורההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר גלעדיהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעלה גלבועהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית קשתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעבדוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשדות יעקב (מאוחד)החל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות מרדכיהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביפתחהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת צביהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלבוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת יואבהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדחיהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלוניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין חרוד (איחוד)החל מ-250₪
הובלת משרדים בבית שעריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלימןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביונתןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר החורשהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלביאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בארבלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגינוסרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חיטיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחוקוקהחל מ-250₪
הובלת משרדים במגן שאולהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית העמקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר סאלדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר זיתיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר קישהחל מ-250₪
הובלת משרדים בברעםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בניר יפההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדה אילןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחולתההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכנרת (מושבה)החל מ-250₪
הובלת משרדים בעמירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדגניה א'החל מ-250₪
הובלת משרדים בפרודהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנאות גולןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהילההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשרונההחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין הנצי"בהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעין ברוךהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין גבהחל מ-250₪
הובלת משרדים באליפלטהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמת דודהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחברהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשנירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר ברוךהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשמרתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהרריתהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביובלהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעלה גמלאהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשער הגולןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באור הגנוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבלפוריההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחלוץהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכרם בן זמרההחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר שמאיהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשורשיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במבוא חמההחל מ-250₪
הובלת משרדים בהרדוףהחל מ-250₪
הובלת משרדים באילניההחל מ-250₪
הובלת משרדים בקדמת צביהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברמות נפתליהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר רופיןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדברתהחל מ-250₪
הובלת משרדים באניעםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעמיעדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשאר ישובהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגלעדהחל מ-250₪
הובלת משרדים במכמניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באביטלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתל יוסףהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכרכוםהחל מ-250₪
הובלת משרדים במסילותהחל מ-250₪
הובלת משרדים באומןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתל תאומיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר חרובהחל מ-250₪
הובלת משרדים במלכיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בנטורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנתיב השיירההחל מ-250₪
הובלת משרדים בגבעת עוזהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדמיידההחל מ-250₪
הובלת משרדים בסאסאהחל מ-250₪
הובלת משרדים במנותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכחלהחל מ-250₪
הובלת משרדים במיטבהחל מ-250₪
הובלת משרדים באבטליוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגשרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגדותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפקיעין חדשההחל מ-250₪
הובלת משרדים בשדי תרומותהחל מ-250₪
הובלת משרדים באל-רוםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באביביםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדוב"בהחל מ-250₪
הובלת משרדים במורןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכנףהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלומותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשלוחותהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביראוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בתל קצירהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית יוסףהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלי-עדהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגדעונההחל מ-250₪
הובלת משרדים בגונןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה אורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשפרהחל מ-250₪
הובלת משרדים באמנוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באדמיתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בלבניםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנס עמיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעין זיווןהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברחובהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחמדיההחל מ-250₪
הובלת משרדים בפרזוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגורןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלמגורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בטפחותהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלוני הבשןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במעגןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בבצתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצוריאלהחל מ-250₪
הובלת משרדים במסדהחל מ-250₪
הובלת משרדים במרגליותהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכורזיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברוויההחל מ-250₪
הובלת משרדים בראס אל-עיןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשומרההחל מ-250₪
הובלת משרדים בירדנההחל מ-250₪
הובלת משרדים בברקהחל מ-250₪
הובלת משרדים במלאההחל מ-250₪
הובלת משרדים בתובלהחל מ-250₪
הובלת משרדים באפיקהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגדישהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדישוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים באורטלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בפוריה – כפר עבודההחל מ-250₪
הובלת משרדים באבן מנחםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשעלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקלעהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשזורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בחזוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במסדההחל מ-250₪
הובלת משרדים בצביההחל מ-250₪
הובלת משרדים בחרשיםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנטועההחל מ-250₪
הובלת משרדים במשגב עםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באדיריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכפר גדעוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בשתולההחל מ-250₪
הובלת משרדים בגשורהחל מ-250₪
הובלת משרדים בדבורההחל מ-250₪
הובלת משרדים באביריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בצבעוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכלניתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בקדריםהחל מ-250₪
הובלת משרדים באלקושהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגיתההחל מ-250₪
הובלת משרדים במנרההחל מ-250₪
הובלת משרדים במחנה יהודיתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה איתןהחל מ-250₪
הובלת משרדים במתתהחל מ-250₪
הובלת משרדים במיצרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בגורנות הגלילהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנוריתהחל מ-250₪
הובלת משרדים בנווה אטי"בהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכדיתההחל מ-250₪
הובלת משרדים בפלךהחל מ-250₪
הובלת משרדים באודםהחל מ-250₪
הובלת משרדים בהאוןהחל מ-250₪
הובלת משרדים בעמוקההחל מ-250₪
הובלת משרדים בלפידותהחל מ-250₪
הובלת משרדים במצפההחל מ-250₪
הובלת משרדים בבית זידהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכישורהחל מ-250₪
הובלת משרדים ברבידהחל מ-250₪
הובלת משרדים באשבלהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכדוריהחל מ-250₪
הובלת משרדים במלכישועהחל מ-250₪
הובלת משרדים ביעלהחל מ-250₪
הובלת משרדים באתגרהחל מ-250₪
הובלת משרדים בכרי דשאהחל מ-250₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!