הובלת שידה

כמעט בכל מקום במיניו, נעשה שימוש באופן כזה או אחר בשידה כזו או אחרת, בעלת מאפיינים שונים ותכונות שונות. אם כן, קיימות שידות רבות במקומות שונים, אשר באות לידי שימוש לצורך סיבות שונות לרבות אחסון, נוי ועוד. אי לכך ובהתאם לזאת, ענף הובלת שידה, הוא ענף הובלות מבוקש ושכיח ביותר, על אף שאינו מסתמן כאחד. כמו כן, תהליכי הובלות שידה מתבצעים על ידי צוותי הובלה אשר מנוסים בעבודה עם סוג הרהיט הנ"ל, מתמקדים, ומתמקצעים בכל האתגרים והדרישות שמביא עמו, בכל הנוגע להובלה ולמהלכה.

☑️ שירות הובלת שידה מקיף ומקצועי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלות מגוון רחב של רהיטים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת שידה
הובלת שידה

 

אם גם אתם מחפשים דרך להוביל את השידה שלכם, בין אם מדובר בשידה משרדית, ובין אם מדובר בשידת מיטה, מסיבות כאלו ואחרות, אנחנו כאן לרשותכם. אצלנו תוכלו למצוא וליהנות משירות איכותי ואמין של הובלת שידה, מכל סיבה שהיא, מכל מקום ולכל מקום.

את כל שירותי ההובלה למיניהם תקבלו מטעם צוות ההובלה המקצועי והאיכותי שלנו, שיעמדו לרשותכם עבור כל בעיה או שאלה שתצוץ בפניכם, וידע כיצד להתמודד איתה, ולבצע את תהליך ההובלה על צידו הטוב והבטיחותי ביותר.

הובלת שידה במרכז

הובלת שידה בצפון

הובלת שידה בדרום

הובלת שידה בשרון

הובלת שידה בחיפה

הובלת שידה בירושלים

הובלת שידה ביהודה ושומרון

 

כל מה שצריך לדעת על הובלת שידה בתור התחלה

השאלה שוודאי עולה, לאחר ששומעים את הביטוי "הובלת שידה" היא ודאי מה זה בכלל הובלת שידה, מה מיוחד בה, וכיצד תהליך ההובלה שלה מתבצע. ראשית כל, הובלות שידה, כפי שניתן להסיק משמן, מתמקצעות בשינוע של שידות שונות, מסוגים שונים, בין יעדים שונים על פי בקשת הלקוח.

תהליך השינוע מתחלק ומשתנה מהובלה אחת לאחרת, בהתאם לסוג השידה העוברת את תהליך ההובלה, זאת מאחר שלכל שידה יש תכונות שונות, אשר מצריכות טיפול שונה, ואמצעי הובלה שונים בהתאם. כמו כן, כפי שנאמר, תהליך הובלות שידה מתמקד ומתמקצע ברהיטים מסוג שידות על כל מיניהן השונים, ועל כן מומלץ ביותר לבצע תהליך זה כשמדובר בצורך שינוע של שידה, בכדי להבטיח שהשינוע יעשה בצורה טובה, נכונה ובטוחה.

 

כיצד מתבצע תהליך הובלת שידה

בדומה לרוב תהליכי ההובלה השונים, המתמקצעים בסוגי פריטים שונים, גם תהליך הובלת שידה מחולק לשלושה שלבים עיקריים, על פי סדר התרחשות, אשר מרכיב את תהליך ההובלה כולו, בצורה הטובה והבטוחה ביותר. כמו כן, לכל שלב בהובלה יש אמצעי הובלה משלו, בהם נעזרים המובילים על מנת לבצע את מהלך ההובלה באופן בטיחותי ויעיל ככל הניתן.

 

שלב האריזה

השלב הראשון בתהליך ההובלה הוא שלב האריזה. בשלב זה, כמובן משמו, אורזים המובילים את הפריטים השונים, או במקרה זה את השידה, על מנת להבטיח את שלומותו וביטחונה לאורך כל תהליך ההובלה המתוכנן. שלב זה נעשה באמצעות חומרי אריזה שונים כגון ארגזים, עטיפות למניעת שריטות ועוד. בנוסף לכך, קיימים מקרים בהם יאלץ צוות ההובלה לפרק את השידה על מנת להובילה באופן בטוח ויעיל יותר.

 

שלב השינוע

שלב השינוע, אשר מהווה את השלב המהותי ביותר, מורכב מהעמסת השידה הארוזה על גבי מיכל ההובלה, והובלתה ליעדה החדשה. שלב זה נעשה באמצעות כלי שינוע שונים, אשר ברוב המקרים מדובר בעגלות, מריצות או כח אדם בלבד. כמו כן, מיכל ההובלה ואמצעי התחבורה יכול להיות משאית שינוע, אך ברוב המקרים הוא טנדר עם ארגז אחסון, או עם עגלה נגררת.

 

שלב פריקת תכולת ההובלה

השלב האחרון, אשר חותם את תהליך ההובלה כולו, הינו שלב הפריקה של תכולת ההובלה ממיכל ההובלה. בשלב זה מעביר צוות ההובלה את השידות אל תוך מקומן הסופי, מתיר מעליהן את חומרי האריזה השונים וממקם אותן במיקום הסופי, בהתאם לבקשת בעליהן. כמו כן, במידה ובוצע תהליך פירוק שידה במהלך תהליך האריזה, נדרשים המובילים לבצע הרכבה של השידה המפורקת, בצורה הטובה והאיתנה ביותר.

 

סוגי שידות שונות הניתנות להובלה – מא' ועד ת'

כאמור, ישנם סוגים רבים של שידות אשר ניתן לבצע עבורם תהליך הובלת שידה, בעזרת עמצאי הובלה כאלו ואחרים, על פי תכונותיהן השונות וסוגן. מלבד זאת, חשוב לדעת מהו סוג השידה וליידע את חברת ההובלה בכך, על מנת שזו תוכל להיערך בהתאם עם כל הציוד הדרוש, ולקיים תהליך הובלה תקין ובטיחותי.

אם כן, סוגי השידות השונות כוללים:

  1. שידת מגירות – סוג השידות הנפוץ ביותר הוא שידה בעלת מגירות אחסון. שידות אלו מעוצבות בצורות שונות ובגדלים שונים, ובהתאם גם בכמות מגירות שונה.
  2. שידת חדר שינה או סלון – שידה על יד המיטה, או שידה הממוקמת בסלון, היא שידה נפוצה גם כן, אשר משמשת לאחסון אביזרים שונים לרבות שלטים, דיסקים, קרמים, מכשירי חשמל קטנים למיניהם ועוד.
  3. שידות לפינת אוכל –  שידה המיועדת לפינת אוכל מכילה לרוב מקומות אחסון לתבלינים וכיו"ב. מלבד זאת, שידות אלו גבוהות יחסית לשאר השידות בכדי שיהיו נוחות יותר לשימוש זמין במטבח ובפינות האוכל השונות.
  4. שידות זכוכית – שידות מסוג זה משמות ברוב המקרים לנוי בלבד, מפאת עדינותן הרבה.

 

כמובן שניתן לחלק את סוגי השידות בהתאם לתכונות ולמאפיינים שונים, אך אלו הם השכיחים ביותר, והנפוצים ביותר. בנוסף לכך, ישנם מקרים בהם ישולבו סוגי השידות השונות לכדי שידה אחת, או שיהיו קיימים סוגי שידות שלא מופיעים לעיל.

 

מקרים חריגים בתהליך הובלת שידה

כמו בכל הובלה שהיא, גם בתהליך הובלת שידה עלולים להיות מקרים חריגים אשר דורשים תכנון ואמצעים שונים בהתאם לרמת החריגות, סוג החריגות ורמת המורכבות. את המקרים החריגים השונים ניתן ונהוג לחלק בעיקר על פי תכונות השידה הדורשת הובלה, והאופן שבו העניין החריג בא לידי ביטוי.

  1. חריגות משקל – ישנם מקרים בהם השידה המובלת בעלת משקל גבוהה מהממוצע הנהוג, ועל כן נדרש שימוש באמצעי הובלה מיוחדים כגון עגלות משא או מנופי הרמה. אי לכך, מקרה זה נחשב כחריג.
  2. חריגות גודל – בדומה לחריגות משקל, גם חריגות גודל דורשת שימוש באמצעי הובלה ושינוע שונים מהנהוג, לרבות מנופי שינוע או פירוק של השידה באופן מיוחד.
  3. חריגות כמות – כמות השידות משפיעה על כל הלך ההובלה, לרבות על זמן ההובלה, מחיר הובלת שידה, כמות האמצעים הדרושים לביצוע ההובלה ועוד. אי לכך, כאשר ישנה כמות שידות רבה במיוחד, הדבר נחשב חריג.
  4. חריגות עדינות – ישנן שידות אשר עשויות מחומרי גלם שבירים כגון זכוכית, ועל כן נדרשת נקיטת אמצעי זהירות רבה מהרגיל, בין אם בחומרי האריזה השונים, ובין אם באופן השינוע עצמו.

 

כאמור יכולים להיות היבטים חריגים נוספים, אך אלו הם השכיחים ביותר.

 

כמה עולה הובלת שידה?

לכל הובלת שידה מחיר שונה ומשתנה בהתאם לגורמים רבים ביניהם המרחק בין יעדי ההובלה השונים, כמות השידות המובלות, גודלן, משקל וכו'. את הגורמים השונים ניתן לחלק על פי קריטריונים רבים, כשהעיקריים שבהם הם גורמים תלויי הובלה, וגורמים תלויי סוג שידה. כך למעשה, תוכלו לדעת מראש את המחיר המשוער של תהליך ההובלה הצפוי לכם. בכל מקרה מחיר הובלות שידה מתחיל מ – 180₪, ויכול להגיע לכמה מאות.

 

מחירון הובלת שידה כללי

הובלת שידה החל מ – 200₪
הובלת כוננית החל מ – 200₪
הובלת ארון החל מ – 200₪

 

לשירותי הובלת שידה מקצועיים, אמינים ובטוחים חייגו עכשיו – 077-805-3559

ברוב המקרים תהליך ההובלה כולו מיועד לביצוע על ידי צוות ההובלה. למרות זאת, במקרים בהם השידה מכילה מגירות אשר מכילות דבר מה, יהיה עליכם לפנות את תכולת המגירות ולארוז אותה בעצמכם.

לכמות המגירות עצמה אין כל השפעה על תהליך ההובלה, לעומת זאת הדבר יכול להשפיע על גודל השידה או על משקלה, כאשר תכונות אלו אכן משפיעים על תהליך ההובלה ועל אמצעי ההובלה הדרושים לביצוע ההובלה.

עניין ביטוח ההובלה מהווה חששות בקרב אנשים רבים. על כן חברות ההובלה השונות שמות דגש על עניין זה ועושות כל שביכולתן על מנת לשמור ככל שניתן על ביטחון השידה שלכם. מלבד זאת, קיים ביטוח תכולת הובלה אשר מבטיח לכם שבמידה ויגרם נזק כלשהו לשידה שלכם, חברת הביטוח תכסה את הנזק הכלכלי שנגרם.

שידה יקרת ערך מהווה בעיה מאחר שרמת הדאגה ונקיטת הזהירות הדרושה עולות בהרבה בנוגע להובלת שידה רגילה. על כן, כאשר מדובר בשידה יקרת ערך, הן מבחינה כספית והן מבחינה סנטימנטלית, מומלץ לוודא כי חברת ההובלה יודעת את העבודה כיאה, עושה כל שביכולתה על מנת לשמור על ביטחון השידה וכי אכן קיים ביטוח מלא על תכולת ההובלה.