חברת הובלות בדרום

חברת הובלות בדרום
חברת הובלות בדרום

☑️ חברת הובלות בדרום עם ניסיון רב שנים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ הובלות מכל סוג ובכל הארץ.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

בשנים האחרונות, נראה שעולה הביקוש להובלות מכל הסוגים, ובהתאם – עלה גם היצע חברות ההובלה באזור דרום. נראה שאנשים ובעלי עסקים בדרום נוטים לשנות את כתובתם לעתים תכופות יותר מאשר בעבר, וככל הנראה הסיבה לכך – נעוצה בשינויים באורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות הובלות בדרום מעניקות מענה ללקוחות השונים, ומשתדלות להתאים את שירותיהן ככל הניתן לצרכי הלקוח.

לכן, נוכל למצוא סוגים שונים של שירותי הובלות, ביניהם הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת כספות, שירותי אריזה, השכרת משאיות ועוד. מה חשוב לנו לדעת בעת שאנו מחפשים חברת הובלה בדרום? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

 

עליית הביקוש לחברת הובלות בדרום

אם ניזכר בדורות הקודמים, או אם נבקש שיספרו לנו עליהם – נבין שפעם לא היו עוברים דירה בתדירות גבוהה כמו היום. גם משרדים בדרום לא היו נוטים לשנות את מיקומם בכל כמה שנים, ולרוב היו נשארים באותו מיקום. במקום לעבור, אותם משרדים היו לעתים מרחיבים את המשרד, משתלטים על קומה נוספת או שוכרים משרדים סמוכים. איך קרה שרבים מתושבי דרום נוהגים לשנות את כתובתם בכל כמה שנים? נראה שיש לכך מספר סיבות.

 

תעסוקה

בימינו, אנשים רבים נוטים לעבור דירה בעקבות העבודה, מכיוון שהם לא מעוניינים לבזבז שעות בדרכים. אין מה לעשות, מדינת ישראל "התברכה" בפקקים מכובדים בחלק משעות היממה, וברוב המקרים אלו בדיוק אותן השעות שבהן אנו יוצאים לעבודה או חוזרים ממנה. בהתחשב בעובדה שאנשים נוטים לשנות מקום עבודה לעתים תכופות יותר מאשר פעם, אנו יכולים להבין את הסיבה לשינוי מקום מגורים בהתאם.

 

תחביבים ומשפחה

העידן שלנו מתאפיין בדינאמיות, שאפתנות, ורצון להגשים חלומות. אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שמקדישים חשיבות עליונה לתחביבים שלהם, לאיכות החיים, לזמן הבילוי עם המשפחה, ולערכים נוספים שהם לא כסף, חיסכון ומשכנתא. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים נוטים לשנות מיקום מגורים על מנת לשפר את איכות החיים שלהם, בין אם מדובר בקרבה לתחביבים שלהם, ובין אם מדובר בקרבה למשפחה, לחברים ולאנשים שפשוט עושים לנו טוב בחיים.

 

אסטרטגיות עסקיות

כשאנו מדברים על בתי עסק ומשרדים, ישנן מספר תתי סיבות שיכולות להשפיע על ההחלטה לעבור משרד.

 

עובדים קיימים וחדשים

משרדים רבים בוחרים לשנות את מיקומם, על מנת להקל על ההגעה למשרד עבור עובדיהם. במידה והמשרד ממוקם במקום שהגישה אליו בעייתית מבחינת תחבורה ציבורית, ייתכן והדבר ישפיע על איכות העבודה, יגרום לאיחורים בקרב העובדים, ואף ישפיע על הרצון לעזוב את מקום העבודה.
כמו כן, לעתים שינוי מיקום המשרד יכול להשפיע לטובה על גיוס של עובדים חדשים. משרד הממוקם במקום אידיאלי מבחינת נוחות גישה – יגרום למגויסים חדשים להסתכל באופן שונה לחלוטין על מקום העבודה, וזה יאפשר לעסק מבחר גדול יותר בעת הגיוס.

 

נוחות גישה ללקוחות

משרדים רבים תלויים בהגעתם של לקוחות אל המשרד, ואנו יכולים לתת כדוגמה משרדים של עורכי דין, קליניקות של רופאים, או כל עיסוק אחר הדורש מפגשים תכופים של פנים אל פנים. במצב כזה, זה די ברור מדוע בעלי העסק יעדיפו שמשרדם ימוקם במקום נגיש יחסית.

 

עבודה מול ספקים

משרדים התלויים בעבודה מול ספקים לעתים יסבלו משגרת עבודה שאינה זורמת, במידה והמשרד ממוקם במקום לא נוח. אנו מדברים כאן על משרדים שצריכים לקבל סחורה שוטפת, וגם להפיץ אותה במידת הצורך. אם יהיה קשה למשאיות ולשליחים להגיע למשרד, לעצור, לפרוק סחורה ולאסוף – ייתכן מאוד שזה ייצור בעיות שוטפות, וזו בהחלט סיבה טובה לשנות את מיקום המשרד לאחד טוב יותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות בדרום?

בעת שאנו ניגשים לבחור חברות הובלה בדרום, נרצה שהתהליך יהיה יעיל, שיטתי ומהיר. מצד אחד אנו רוצים לבצע בחירה מושכלת ולא "ליפול" על נותן שירות ברמה נמוכה, ומצד שני לא כדאי לנו להתמהמה יותר מדי – כדי שלא נישאר ללא מוביל ביום ההובלה! אז כיצד מתחילים?

 

סקר שוק

השלב הראשוני תמיד יהיה סקר שוק מקיף. במסגרת סקר השוק – אנו רוצים להבין מי השחקנים בשוק חברות ההובלה בדרום, ומהן חוות הדעת עליהן. כמובן שחוות דעת הן לא תמיד אמינות ויכולות להיות מזויפות, ומסיבה זו – האופציה הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון של מכרים, חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות. לאחר שאספנו מספר אופציות, נתחיל לטלפן אל חברות ההובלה, לברר מחירים, ולוודא את כל הפרטים הקטנים. בעת שיחת הטלפון אנו יכולים לקבל מידע רב, ומושג בריא לגבי רמת האדיבות והאמינות של האדם שעמו אנו מדברים.

 

בחירת חברת הובלה בדרום

זה נכון שמי שמחפש חברת הובלות בדרום ימצא מגוון עשיר, אך במידה ונעשה סקר שוק נכון ומסודר – בסופו של דבר נקבל מועמד מנצח. ברגע שהגענו לשלב הזה, אין מה לחכות או להתלבט יותר מדי, ומומלץ פשוט לשריין את המועד להובלה. אנשים ש"מורחים" את הזמן עלולים למצוא את עצמם ללא מוביל ביום ההובלה, וזה יגרום להם ברוב המקרים להתפשר על בעל מקצוע ברמה נמוכה, או במחיר יקר ביחס לממוצע.

 

הכנות ליום ההובלה

בעת שאנו מתארגנים להובלה, מורכבות התהליך תלויה באופן ישיר בכמות הציוד שיש ברשותנו. בעוד חלק מהאנשים יעדיפו לארוז את הציוד בעצמם, אחרים ישכרו שירותי אריזה מקצועיים. שירותי אריזה מוצעים ע"י רוב חברות ההובלה בדרום, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה או המשרד כמה ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד באמצעות ציוד ייעודי כמו קרטוני משא וחציצה, ניירות בועות, חומרי עטיפה ועוד. בכל מקרה, זכרו לעבוד בצורה מסודרת בעת האריזה, לכתוב על הארגזים את תכולתם והאם יש בהם חפצים שבירים!

 

סידורים אחרונים

זכרו "לתפור" את הקצוות הקטנים שדורשים טיפול בעת שאנו עוברים דירה או משרד. יש לטפל בחשבונות כאלו ואחרים שאנו מנהלים בחברות כבלים וטלוויזיה, וכמובן להעביר את קווי הטלפון והאינטרנט. במידה ואנו משתמשים בדואר – מומלץ גם לדווח לדואר ישראל על שינוי הכתובת מספר ימים לפני ההובלה.

 

כמה לוקחת חברת הובלות בדרום?

"שאלת מיליון הדולר" תרתי משמע, היא כמובן – מהו המחיר הסופי של ההובלה שאנו צריכים?

בתור התחלה חשוב לציין, שמחיר ההובלה יהיה תלוי בסוג ההובלה שאותה אנו מזמינים. כך למשל, הובלה קטנה יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, הובלה קלאסית המיועדת למעבר דירה משפחתית – יכולה לנוע בין 1000 – 2000 ₪, והובלת מנוף לרוב תעלה בין 300 – 400 ₪ לשעה. מעבר להערכות האלה, ישנם פרמטרים רבים שיכולים להשפיע לכאן ולכאן.

 

מספר הקומה

אין זה משנה איזו הובלה אנו צריכים, מספר הקומה כמעט תמיד יהווה פקטור בקביעת המחיר הסופי. זה נכון שאם יש בבניין מעלית נוחה המאפשרת את הובלת כל החפצים – הקומה אינה מהווה בעיה רצינית, אבל ברוב המקרים אין זה כך. חברות רבות נותנות מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (למשל קומה 3), וגובות מחיר אקסטרה על כל קומה נוספת מעבר לכך, ואחרות נותנות הצעת מחיר התלויה באופן ישיר במספר הקומה. חשוב לציין שיש כאן התחשבות בקומת הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם בקומת הדירה שאליה אנו נכנסים.

 

תאריך ההובלה

ישנם תאריכים הנחשבים יותר עמוסים מאחרים, ובהם חברות ההובלה מתמודדות עם עומס יחסי ולכן גובות מחיר גבוה יותר. תאריכים כאלו הם למשל תאריכי תחילת או סוף החודש – מתי שחוזי שכירות רבים מסתיימים ומתחילים, חודשים של תחילת הסמסטר בלימודים – כמו ספטמבר ואוקטובר, וחודשי הקיץ באופן כללי. אם יש באפשרותנו לעבור באמצע החודש, לרוב זה יהיה עדיף עבורנו.

 

מרחק ההובלה

המחיר יושפע גם ממרחק הנסיעה של חפצינו, ויהיה זול משמעותית במידה ואנחנו למשל – עוברים דירה בתוך דרום. חברות ההובלה כוללות בחישוב המחיר את הוצאות הדלק, וכמובן את זמן ההובלה המוערך בהתאם למרחק.

 

חברת הובלות בדרום – שירותים נלווים

יש לשים לב שחברות הובלה מסוימות מציעות שירותים נלווים, ועליהן הן גובות תשלום נוסף. שירותים כאלו הם למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, טיפול בחפצים מיוחדים ועוד. חשוב לברר מול חברת ההובלה מה כלול בהצעת המחיר, ולוודא שלא תהיינה "הפתעות".

 

חברת הובלות בדרום – אילו סוגי הובלות זמינים?

חברות ההובלה בדרום מעניקות שירותים שונים, ומתאימות את עצמן ללקוחות – כך שכל לקוח יוכל לבחור את סוג ההובלה המתאימה לו. אילו סוגי הובלות נפוצים אצל לקוחות המחפשים חברת הובלות בדרום?

 

הובלה קלאסית בדרום

זהו סוג ההובלה המוכר והנפוץ ביותר, והוא משמש בעיקר משפחות בנות כמה נפשות שמחליטות לשנות את מקום מגוריהן. במסגרת הובלה שכזו – מתאמים מועד עם חברת ההובלה, והיא שולחת משאית גדולה עם מוביל או מספר מובילים שמעמיסים את הציוד. המחיר ייקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו, וחלק מהאנשים נוהגים גם להעניק תשר למובילים מעבר למחיר שנקבע.

 

הובלה קטנה בדרום

הובלות קטנות מיועדות עבור אותם האנשים שלא צריכים משאית גדולה, וצריכים עזרה עם כמות קטנה של ציוד. חברות הובלה רבות בדרום מכנות את השירות גם "הובלות סטודנטים", כיוון שסטודנטים נוהגים לעבור עם כמות ציוד קטנה יחסית, והם נוהגים לשכור דירות שרוב הריהוט כבר קיים בהן. כל הרעיון בהובלה קטנה הוא חיסכון כלכלי עבור אותם הלקוחות, כך שהם לא יצטרכו לשלם על הובלה קלאסית עם משאית גדולה.

 

הובלת מנוף בדרום

הובלות מנוף בדרום, משמשות להעברת חפצים בעלי אופי הדורש טיפול מיוחד. לרוב מדובר בחפצים שאותם לא ניתן להעביר בדרכים הסטנדרטיות, כמו מעלית או גרם המדרגות, וזאת עקב גודלם, משקלם ורגישותם. הובלה באמצעות מנוף מתומחרת לפי מחיר לשעה, ומחיר זה יכול להשתנות בהתאם לסוג המנוף הנדרש. ישנם מנופים קטנים יחסית – המתאימים עד קומה 3 – 4, וישנם מנופים גדולים יותר שיכולים להגיע אפילו עד קומה 25 (!). חשוב לציין שמנופים גדולים דורשים גם הרחבה מבחינת ביטוח העבודה, וזו אחת הסיבות למחיר היקר שלהם. אילו חפצים דורשים הובלה באמצעות מנוף?

 

כספות

בתים ומשרדים רבים נוהגים להחזיק כספת, שבה הם שומרים את חפצי הערך שלהם. מכיוון שכספת בנויה בצורה שאמורה להקשות על פריצתה והרמתה, היא מהווה אתגר רציני עבור המובילים, ולעתים שוקלת מאות קילוגרמים. במצבים רבים הובלת מנוף היא הדרך היחידה להתמודד עם הובלת כספת.

 

פסנתר

הפסנתר הוא כלי נגינה שמעבר לגודלו ומשקלו הרב, מתאפיין גם ברגישות למכות ושריטות. הובלת פסנתר תוך שמירתו, לעתים תחייב אותנו בהובלת מנוף.

 

ציוד משרדי

ציוד משרדי דוגמת מדפסות תעשייתיות, מגרסות ושולחנות חדרי ישיבות גדולים, גם הם מהווים ציוד כבד ורגיש כאחד. משרדים רבים יעדיפו להשתמש בשירותי מנוף, על מנת למנוע נזק לחפצים אלו, והפסד כלכלי עבורם בסופו של דבר.

 

להזמנת הובלה בדרום חייגו – 077-805-3559

 

חברת הובלות בדרום – אזורי שירות

חברת הובלות באשדוד החל מ-200₪
חברת הובלות בבאר שבע החל מ-200₪
חברת הובלות באשקלון החל מ-200₪
חברת הובלות ברהט החל מ-200₪
חברת הובלות באילת החל מ-200₪
חברת הובלות בקרית גת החל מ-200₪
חברת הובלות בנתיבות החל מ-200₪
חברת הובלות בדימונה החל מ-200₪
חברת הובלות באופקים החל מ-200₪
חברת הובלות בערד החל מ-200₪
חברת הובלות בשדרות החל מ-200₪
חברת הובלות בקרית מלאכי החל מ-200₪
חברת הובלות בתל שבע החל מ-200₪
חברת הובלות בירוחם החל מ-200₪
חברת הובלות בשגב-שלום החל מ-200₪
חברת הובלות במיתר החל מ-200₪
חברת הובלות בעומר החל מ-200₪
חברת הובלות בלהבים החל מ-200₪
חברת הובלות במצפה רמון החל מ-200₪
חברת הובלות בניצן החל מ-200₪
חברת הובלות במרכז שפירא החל מ-200₪
חברת הובלות בתפרח החל מ-200₪
חברת הובלות בשתולים החל מ-200₪
חברת הובלות באבן שמואל החל מ-200₪
חברת הובלות במדרשת בן גוריון החל מ-200₪
חברת הובלות בבאר גנים החל מ-200₪
חברת הובלות בגילת החל מ-200₪
חברת הובלות במעגלים החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה עוזיהו החל מ-200₪
חברת הובלות בבני דקלים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מנחם החל מ-200₪
חברת הובלות בעזריקם החל מ-200₪
חברת הובלות בנהורה החל מ-200₪
חברת הובלות בחצב החל מ-200₪
חברת הובלות במבועים החל מ-200₪
חברת הובלות בבאר טוביה החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ורבורג החל מ-200₪
חברת הובלות במשמר הנגב החל מ-200₪
חברת הובלות בברכיה החל מ-200₪
חברת הובלות בביצרון החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעות בר החל מ-200₪
חברת הובלות בינון החל מ-200₪
חברת הובלות בבארי החל מ-200₪
חברת הובלות בבית קמה החל מ-200₪
חברת הובלות בכוכב מיכאל החל מ-200₪
חברת הובלות בבית עזרא החל מ-200₪
חברת הובלות בעין הבשור החל מ-200₪
חברת הובלות בבאר אורה החל מ-200₪
חברת הובלות בחצרים החל מ-200₪
חברת הובלות בנבטים החל מ-200₪
חברת הובלות בנגבה החל מ-200₪
חברת הובלות בדבירה החל מ-200₪
חברת הובלות בנתיב העשרה החל מ-200₪
חברת הובלות בברור חיל החל מ-200₪
חברת הובלות בזיקים החל מ-200₪
חברת הובלות בדריג'את החל מ-200₪
חברת הובלות במשען החל מ-200₪
חברת הובלות בערוגות החל מ-200₪
חברת הובלות באמונים החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעתי החל מ-200₪
חברת הובלות במכחול החל מ-200₪
חברת הובלות בפטיש החל מ-200₪
חברת הובלות בסעד החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר עזה החל מ-200₪
חברת הובלות בשפיר החל מ-200₪
חברת הובלות בחצור-אשדוד החל מ-200₪
חברת הובלות באלומה החל מ-200₪
חברת הובלות באור הנר החל מ-200₪
חברת הובלות בגת החל מ-200₪
חברת הובלות ברבדים החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה החל מ-200₪
חברת הובלות ברביבים החל מ-200₪
חברת הובלות ביטבתה החל מ-200₪
חברת הובלות בשובל החל מ-200₪
חברת הובלות במפלסים החל מ-200₪
חברת הובלות ביד מרדכי החל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי יחיאל החל מ-200₪
חברת הובלות בניר ישראל החל מ-200₪
חברת הובלות בתלמים החל מ-200₪
חברת הובלות באביגדור החל מ-200₪
חברת הובלות בבטחה החל מ-200₪
חברת הובלות בבית הגדי החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר הרי"ף החל מ-200₪
חברת הובלות בבית שקמה החל מ-200₪
חברת הובלות בלכיש החל מ-200₪
חברת הובלות בגיאה החל מ-200₪
חברת הובלות בתקומה החל מ-200₪
חברת הובלות בעין יהב החל מ-200₪
חברת הובלות בתימורים החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר אחים החל מ-200₪
חברת הובלות בשומריה החל מ-200₪
חברת הובלות בבני נצרים החל מ-200₪
חברת הובלות בדורות החל מ-200₪
חברת הובלות בעזר החל מ-200₪
חברת הובלות בניר בנים החל מ-200₪
חברת הובלות בניצן ב' החל מ-200₪
חברת הובלות בהודיה החל מ-200₪
חברת הובלות בזרחיה החל מ-200₪
חברת הובלות בשחר החל מ-200₪
חברת הובלות במסלול החל מ-200₪
חברת הובלות בשובה החל מ-200₪
חברת הובלות בלהב החל מ-200₪
חברת הובלות ברוחמה החל מ-200₪
חברת הובלות בעין צורים החל מ-200₪
חברת הובלות בנחלה החל מ-200₪
חברת הובלות בניר יצחק החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מימון החל מ-200₪
חברת הובלות בנטע החל מ-200₪
חברת הובלות בחצבה החל מ-200₪
חברת הובלות בבת הדר החל מ-200₪
חברת הובלות בגלאון החל מ-200₪
חברת הובלות במשואות יצחק החל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי יפה החל מ-200₪
חברת הובלות ביכיני החל מ-200₪
חברת הובלות ברתמים החל מ-200₪
חברת הובלות בנווה מבטח החל מ-200₪
חברת הובלות בכרמיה החל מ-200₪
חברת הובלות בניר עקיבא החל מ-200₪
חברת הובלות ברנן החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה צבי החל מ-200₪
חברת הובלות בזמרת החל מ-200₪
חברת הובלות בתדהר החל מ-200₪
חברת הובלות בבית ניר החל מ-200₪
חברת הובלות ביושיביה החל מ-200₪
חברת הובלות באשלים החל מ-200₪
חברת הובלות בגברעם החל מ-200₪
חברת הובלות באשבול החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה יואב החל מ-200₪
חברת הובלות בגבים החל מ-200₪
חברת הובלות בזבדיאל החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה דוד החל מ-200₪
חברת הובלות בסגולה החל מ-200₪
חברת הובלות במנוחה החל מ-200₪
חברת הובלות בעוצם החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה משה החל מ-200₪
חברת הובלות בקלחים החל מ-200₪
חברת הובלות בשוקדה החל מ-200₪
חברת הובלות במגן החל מ-200₪
חברת הובלות ביד נתן החל מ-200₪
חברת הובלות בארז החל מ-200₪
חברת הובלות בעין גדי החל מ-200₪
חברת הובלות בעוקבי החל מ-200₪
חברת הובלות במשאבי שדה החל מ-200₪
חברת הובלות בטללים החל מ-200₪
חברת הובלות בניר ח"ן החל מ-200₪
חברת הובלות בקטורה החל מ-200₪
חברת הובלות בצוחר החל מ-200₪
חברת הובלות ברווחה החל מ-200₪
חברת הובלות באורות החל מ-200₪
חברת הובלות בנוגה החל מ-200₪
חברת הובלות בשלווה החל מ-200₪
חברת הובלות בניר עם החל מ-200₪
חברת הובלות במרחב עם החל מ-200₪
חברת הובלות בניר משה החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה בוקר החל מ-200₪
חברת הובלות באורים החל מ-200₪
חברת הובלות ביתד החל מ-200₪
חברת הובלות בברוש החל מ-200₪
חברת הובלות בספיר החל מ-200₪
חברת הובלות בפעמי תש"ז החל מ-200₪
חברת הובלות בניצנים החל מ-200₪
חברת הובלות במבטחים החל מ-200₪
חברת הובלות בתושיה החל מ-200₪
חברת הובלות בפארן החל מ-200₪
חברת הובלות בשני החל מ-200₪
חברת הובלות בעלומים החל מ-200₪
חברת הובלות באיתן החל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי ביל"ו החל מ-200₪
חברת הובלות בנירים החל מ-200₪
חברת הובלות בצאלים החל מ-200₪
חברת הובלות בשדה ניצן החל מ-200₪
חברת הובלות באיבים החל מ-200₪
חברת הובלות באחוזם החל מ-200₪
חברת הובלות ברעים החל מ-200₪
חברת הובלות בחלץ החל מ-200₪
חברת הובלות בצופר החל מ-200₪
חברת הובלות בזרועה החל מ-200₪
חברת הובלות במבקיעים החל מ-200₪
חברת הובלות בעוזה החל מ-200₪
חברת הובלות בקוממיות החל מ-200₪
חברת הובלות בנחל עוז החל מ-200₪
חברת הובלות בשקף החל מ-200₪
חברת הובלות בניר עוז החל מ-200₪
חברת הובלות בעידן החל מ-200₪
חברת הובלות בפדויים החל מ-200₪
חברת הובלות בגבעולים החל מ-200₪
חברת הובלות בנועם החל מ-200₪
חברת הובלות בגבולות החל מ-200₪
חברת הובלות בבית גוברין החל מ-200₪
חברת הובלות בכחלה החל מ-200₪
חברת הובלות במחנה יפה החל מ-200₪
חברת הובלות בעין השלושה החל מ-200₪
חברת הובלות בכרמים החל מ-200₪
חברת הובלות במלילות החל מ-200₪
חברת הובלות באוהד החל מ-200₪
חברת הובלות בישע החל מ-200₪
חברת הובלות בכיסופים החל מ-200₪
חברת הובלות בדקל החל מ-200₪
חברת הובלות בתאשור החל מ-200₪
חברת הובלות בשרשרת החל מ-200₪
חברת הובלות בשלומית החל מ-200₪
חברת הובלות בגרופית החל מ-200₪
חברת הובלות בזוהר החל מ-200₪
חברת הובלות בשיבולים החל מ-200₪
חברת הובלות בשדי אברהם החל מ-200₪
חברת הובלות ביבול החל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי יוסף החל מ-200₪
חברת הובלות באילות החל מ-200₪
חברת הובלות בצוקים החל מ-200₪
חברת הובלות באבשלום החל מ-200₪
חברת הובלות ביהל החל מ-200₪
חברת הובלות בניצני סיני החל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי אליהו החל מ-200₪
חברת הובלות בורדון החל מ-200₪
חברת הובלות בסמר החל מ-200₪
חברת הובלות בעמיעוז החל מ-200₪
חברת הובלות בנאות הכיכר החל מ-200₪
חברת הובלות במחנה טלי החל מ-200₪
חברת הובלות במחנה יתיר החל מ-200₪
חברת הובלות באמציה החל מ-200₪
חברת הובלות בפרי גן החל מ-200₪
חברת הובלות בכמהין החל מ-200₪
חברת הובלות בלוטן החל מ-200₪
חברת הובלות בסופה החל מ-200₪
חברת הובלות בנאות סמדר החל מ-200₪
חברת הובלות בהר עמשא החל מ-200₪
חברת הובלות בעין תמר החל מ-200₪
חברת הובלות בבאר מילכה החל מ-200₪
חברת הובלות במחנה מרים החל מ-200₪
חברת הובלות בחולית החל מ-200₪
חברת הובלות באחווה החל מ-200₪
חברת הובלות באליפז החל מ-200₪
חברת הובלות בשחרות החל מ-200₪
חברת הובלות באל-עזי החל מ-200₪
חברת הובלות באשל הנשיא החל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סילבר החל מ-200₪
חברת הובלות בעזוז החל מ-200₪
חברת הובלות ביתיר החל מ-200₪
חברת הובלות בבת חצור החל מ-200₪
חברת הובלות בשלווה במדבר החל מ-200₪
חברת הובלות בשיטים החל מ-200₪