חברת הובלות בדרום

חברת הובלות בדרום
חברת הובלות בדרום

☑️ חברת הובלות בדרום עם ניסיון רב שנים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ הובלות מכל סוג ובכל הארץ.

☑️ מתמחים בכל סוגי ההובלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

 

בשנים האחרונות, נראה שעולה הביקוש להובלות מכל הסוגים, ובהתאם – עלה גם היצע חברות ההובלה באזור דרום. נראה שאנשים ובעלי עסקים בדרום נוטים לשנות את כתובתם לעתים תכופות יותר מאשר בעבר, וככל הנראה הסיבה לכך – נעוצה בשינויים באורח החיים, והפיכתו לדינאמי יותר. חברות הובלות בדרום מעניקות מענה ללקוחות השונים, ומשתדלות להתאים את שירותיהן ככל הניתן לצרכי הלקוח.

לכן, נוכל למצוא סוגים שונים של שירותי הובלות, ביניהם הובלות קלאסיות, הובלות קטנות, הובלות מנוף, הובלת כספות, שירותי אריזה, השכרת משאיות ועוד. מה חשוב לנו לדעת בעת שאנו מחפשים חברת הובלה בדרום? מומחי ההובלות של "פיק-אפ הובלות" יעזרו לכם לעשות סדר בדברים.

 

עליית הביקוש לחברת הובלות בדרום

אם ניזכר בדורות הקודמים, או אם נבקש שיספרו לנו עליהם – נבין שפעם לא היו עוברים דירה בתדירות גבוהה כמו היום. גם משרדים בדרום לא היו נוטים לשנות את מיקומם בכל כמה שנים, ולרוב היו נשארים באותו מיקום. במקום לעבור, אותם משרדים היו לעתים מרחיבים את המשרד, משתלטים על קומה נוספת או שוכרים משרדים סמוכים. איך קרה שרבים מתושבי דרום נוהגים לשנות את כתובתם בכל כמה שנים? נראה שיש לכך מספר סיבות.

 

תעסוקה

בימינו, אנשים רבים נוטים לעבור דירה בעקבות העבודה, מכיוון שהם לא מעוניינים לבזבז שעות בדרכים. אין מה לעשות, מדינת ישראל "התברכה" בפקקים מכובדים בחלק משעות היממה, וברוב המקרים אלו בדיוק אותן השעות שבהן אנו יוצאים לעבודה או חוזרים ממנה. בהתחשב בעובדה שאנשים נוטים לשנות מקום עבודה לעתים תכופות יותר מאשר פעם, אנו יכולים להבין את הסיבה לשינוי מקום מגורים בהתאם.

 

תחביבים ומשפחה

העידן שלנו מתאפיין בדינאמיות, שאפתנות, ורצון להגשים חלומות. אנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שמקדישים חשיבות עליונה לתחביבים שלהם, לאיכות החיים, לזמן הבילוי עם המשפחה, ולערכים נוספים שהם לא כסף, חיסכון ומשכנתא. לכן אין זה מפתיע, שאנשים רבים נוטים לשנות מיקום מגורים על מנת לשפר את איכות החיים שלהם, בין אם מדובר בקרבה לתחביבים שלהם, ובין אם מדובר בקרבה למשפחה, לחברים ולאנשים שפשוט עושים לנו טוב בחיים.

 

אסטרטגיות עסקיות

כשאנו מדברים על בתי עסק ומשרדים, ישנן מספר תתי סיבות שיכולות להשפיע על ההחלטה לעבור משרד.

 

עובדים קיימים וחדשים

משרדים רבים בוחרים לשנות את מיקומם, על מנת להקל על ההגעה למשרד עבור עובדיהם. במידה והמשרד ממוקם במקום שהגישה אליו בעייתית מבחינת תחבורה ציבורית, ייתכן והדבר ישפיע על איכות העבודה, יגרום לאיחורים בקרב העובדים, ואף ישפיע על הרצון לעזוב את מקום העבודה.
כמו כן, לעתים שינוי מיקום המשרד יכול להשפיע לטובה על גיוס של עובדים חדשים. משרד הממוקם במקום אידיאלי מבחינת נוחות גישה – יגרום למגויסים חדשים להסתכל באופן שונה לחלוטין על מקום העבודה, וזה יאפשר לעסק מבחר גדול יותר בעת הגיוס.

 

נוחות גישה ללקוחות

משרדים רבים תלויים בהגעתם של לקוחות אל המשרד, ואנו יכולים לתת כדוגמה משרדים של עורכי דין, קליניקות של רופאים, או כל עיסוק אחר הדורש מפגשים תכופים של פנים אל פנים. במצב כזה, זה די ברור מדוע בעלי העסק יעדיפו שמשרדם ימוקם במקום נגיש יחסית.

 

עבודה מול ספקים

משרדים התלויים בעבודה מול ספקים לעתים יסבלו משגרת עבודה שאינה זורמת, במידה והמשרד ממוקם במקום לא נוח. אנו מדברים כאן על משרדים שצריכים לקבל סחורה שוטפת, וגם להפיץ אותה במידת הצורך. אם יהיה קשה למשאיות ולשליחים להגיע למשרד, לעצור, לפרוק סחורה ולאסוף – ייתכן מאוד שזה ייצור בעיות שוטפות, וזו בהחלט סיבה טובה לשנות את מיקום המשרד לאחד טוב יותר.

 

איך בוחרים חברת הובלות בדרום?

בעת שאנו ניגשים לבחור חברות הובלה בדרום, נרצה שהתהליך יהיה יעיל, שיטתי ומהיר. מצד אחד אנו רוצים לבצע בחירה מושכלת ולא "ליפול" על נותן שירות ברמה נמוכה, ומצד שני לא כדאי לנו להתמהמה יותר מדי – כדי שלא נישאר ללא מוביל ביום ההובלה! אז כיצד מתחילים?

 

סקר שוק

השלב הראשוני תמיד יהיה סקר שוק מקיף. במסגרת סקר השוק – אנו רוצים להבין מי השחקנים בשוק חברות ההובלה בדרום, ומהן חוות הדעת עליהן. כמובן שחוות דעת הן לא תמיד אמינות ויכולות להיות מזויפות, ומסיבה זו – האופציה הכי טובה היא לקבל המלצה ממקור ראשון של מכרים, חברים או בני משפחה שהשתמשו בשירות. לאחר שאספנו מספר אופציות, נתחיל לטלפן אל חברות ההובלה, לברר מחירים, ולוודא את כל הפרטים הקטנים. בעת שיחת הטלפון אנו יכולים לקבל מידע רב, ומושג בריא לגבי רמת האדיבות והאמינות של האדם שעמו אנו מדברים.

 

בחירת חברת הובלה בדרום

זה נכון שמי שמחפש חברת הובלות בדרום ימצא מגוון עשיר, אך במידה ונעשה סקר שוק נכון ומסודר – בסופו של דבר נקבל מועמד מנצח. ברגע שהגענו לשלב הזה, אין מה לחכות או להתלבט יותר מדי, ומומלץ פשוט לשריין את המועד להובלה. אנשים ש"מורחים" את הזמן עלולים למצוא את עצמם ללא מוביל ביום ההובלה, וזה יגרום להם ברוב המקרים להתפשר על בעל מקצוע ברמה נמוכה, או במחיר יקר ביחס לממוצע.

 

הכנות ליום ההובלה

בעת שאנו מתארגנים להובלה, מורכבות התהליך תלויה באופן ישיר בכמות הציוד שיש ברשותנו. בעוד חלק מהאנשים יעדיפו לארוז את הציוד בעצמם, אחרים ישכרו שירותי אריזה מקצועיים. שירותי אריזה מוצעים ע"י רוב חברות ההובלה בדרום, ובמסגרתם יגיעו אורזים אל הדירה או המשרד כמה ימים לפני ההובלה, ויארזו את הציוד באמצעות ציוד ייעודי כמו קרטוני משא וחציצה, ניירות בועות, חומרי עטיפה ועוד. בכל מקרה, זכרו לעבוד בצורה מסודרת בעת האריזה, לכתוב על הארגזים את תכולתם והאם יש בהם חפצים שבירים!

 

סידורים אחרונים

זכרו "לתפור" את הקצוות הקטנים שדורשים טיפול בעת שאנו עוברים דירה או משרד. יש לטפל בחשבונות כאלו ואחרים שאנו מנהלים בחברות כבלים וטלוויזיה, וכמובן להעביר את קווי הטלפון והאינטרנט. במידה ואנו משתמשים בדואר – מומלץ גם לדווח לדואר ישראל על שינוי הכתובת מספר ימים לפני ההובלה.

 

כמה לוקחת חברת הובלות בדרום?

"שאלת מיליון הדולר" תרתי משמע, היא כמובן – מהו המחיר הסופי של ההובלה שאנו צריכים?

בתור התחלה חשוב לציין, שמחיר ההובלה יהיה תלוי בסוג ההובלה שאותה אנו מזמינים. כך למשל, הובלה קטנה יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים בלבד, הובלה קלאסית המיועדת למעבר דירה משפחתית – יכולה לנוע בין 1000 – 2000 ₪, והובלת מנוף לרוב תעלה בין 300 – 400 ₪ לשעה. מעבר להערכות האלה, ישנם פרמטרים רבים שיכולים להשפיע לכאן ולכאן.

 

מספר הקומה

אין זה משנה איזו הובלה אנו צריכים, מספר הקומה כמעט תמיד יהווה פקטור בקביעת המחיר הסופי. זה נכון שאם יש בבניין מעלית נוחה המאפשרת את הובלת כל החפצים – הקומה אינה מהווה בעיה רצינית, אבל ברוב המקרים אין זה כך. חברות רבות נותנות מחיר גלובאלי עד קומה מסוימת (למשל קומה 3), וגובות מחיר אקסטרה על כל קומה נוספת מעבר לכך, ואחרות נותנות הצעת מחיר התלויה באופן ישיר במספר הקומה. חשוב לציין שיש כאן התחשבות בקומת הדירה שממנה אנו יוצאים, וגם בקומת הדירה שאליה אנו נכנסים.

 

תאריך ההובלה

ישנם תאריכים הנחשבים יותר עמוסים מאחרים, ובהם חברות ההובלה מתמודדות עם עומס יחסי ולכן גובות מחיר גבוה יותר. תאריכים כאלו הם למשל תאריכי תחילת או סוף החודש – מתי שחוזי שכירות רבים מסתיימים ומתחילים, חודשים של תחילת הסמסטר בלימודים – כמו ספטמבר ואוקטובר, וחודשי הקיץ באופן כללי. אם יש באפשרותנו לעבור באמצע החודש, לרוב זה יהיה עדיף עבורנו.

 

מרחק ההובלה

המחיר יושפע גם ממרחק הנסיעה של חפצינו, ויהיה זול משמעותית במידה ואנחנו למשל – עוברים דירה בתוך דרום. חברות ההובלה כוללות בחישוב המחיר את הוצאות הדלק, וכמובן את זמן ההובלה המוערך בהתאם למרחק.

 

חברת הובלות בדרום – שירותים נלווים

יש לשים לב שחברות הובלה מסוימות מציעות שירותים נלווים, ועליהן הן גובות תשלום נוסף. שירותים כאלו הם למשל שירותי אריזה, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים, טיפול בחפצים מיוחדים ועוד. חשוב לברר מול חברת ההובלה מה כלול בהצעת המחיר, ולוודא שלא תהיינה "הפתעות".

 

חברת הובלות בדרום – אילו סוגי הובלות זמינים?

חברות ההובלה בדרום מעניקות שירותים שונים, ומתאימות את עצמן ללקוחות – כך שכל לקוח יוכל לבחור את סוג ההובלה המתאימה לו. אילו סוגי הובלות נפוצים אצל לקוחות המחפשים חברת הובלות בדרום?

 

הובלה קלאסית בדרום

זהו סוג ההובלה המוכר והנפוץ ביותר, והוא משמש בעיקר משפחות בנות כמה נפשות שמחליטות לשנות את מקום מגוריהן. במסגרת הובלה שכזו – מתאמים מועד עם חברת ההובלה, והיא שולחת משאית גדולה עם מוביל או מספר מובילים שמעמיסים את הציוד. המחיר ייקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו, וחלק מהאנשים נוהגים גם להעניק תשר למובילים מעבר למחיר שנקבע.

 

הובלה קטנה בדרום

הובלות קטנות מיועדות עבור אותם האנשים שלא צריכים משאית גדולה, וצריכים עזרה עם כמות קטנה של ציוד. חברות הובלה רבות בדרום מכנות את השירות גם "הובלות סטודנטים", כיוון שסטודנטים נוהגים לעבור עם כמות ציוד קטנה יחסית, והם נוהגים לשכור דירות שרוב הריהוט כבר קיים בהן. כל הרעיון בהובלה קטנה הוא חיסכון כלכלי עבור אותם הלקוחות, כך שהם לא יצטרכו לשלם על הובלה קלאסית עם משאית גדולה.

 

הובלת מנוף בדרום

הובלות מנוף בדרום, משמשות להעברת חפצים בעלי אופי הדורש טיפול מיוחד. לרוב מדובר בחפצים שאותם לא ניתן להעביר בדרכים הסטנדרטיות, כמו מעלית או גרם המדרגות, וזאת עקב גודלם, משקלם ורגישותם. הובלה באמצעות מנוף מתומחרת לפי מחיר לשעה, ומחיר זה יכול להשתנות בהתאם לסוג המנוף הנדרש. ישנם מנופים קטנים יחסית – המתאימים עד קומה 3 – 4, וישנם מנופים גדולים יותר שיכולים להגיע אפילו עד קומה 25 (!). חשוב לציין שמנופים גדולים דורשים גם הרחבה מבחינת ביטוח העבודה, וזו אחת הסיבות למחיר היקר שלהם. אילו חפצים דורשים הובלה באמצעות מנוף?

 

כספות

בתים ומשרדים רבים נוהגים להחזיק כספת, שבה הם שומרים את חפצי הערך שלהם. מכיוון שכספת בנויה בצורה שאמורה להקשות על פריצתה והרמתה, היא מהווה אתגר רציני עבור המובילים, ולעתים שוקלת מאות קילוגרמים. במצבים רבים הובלת מנוף היא הדרך היחידה להתמודד עם הובלת כספת.

 

פסנתר

הפסנתר הוא כלי נגינה שמעבר לגודלו ומשקלו הרב, מתאפיין גם ברגישות למכות ושריטות. הובלת פסנתר תוך שמירתו, לעתים תחייב אותנו בהובלת מנוף.

 

ציוד משרדי

ציוד משרדי דוגמת מדפסות תעשייתיות, מגרסות ושולחנות חדרי ישיבות גדולים, גם הם מהווים ציוד כבד ורגיש כאחד. משרדים רבים יעדיפו להשתמש בשירותי מנוף, על מנת למנוע נזק לחפצים אלו, והפסד כלכלי עבורם בסופו של דבר.

 

להזמנת הובלה בדרום חייגו – 077-805-3559

 

חברת הובלות בדרום – אזורי שירות

חברת הובלות באשדודהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאר שבעהחל מ-200₪
חברת הובלות באשקלוןהחל מ-200₪
חברת הובלות ברהטהחל מ-200₪
חברת הובלות באילתהחל מ-200₪
חברת הובלות בקרית גתהחל מ-200₪
חברת הובלות בנתיבותהחל מ-200₪
חברת הובלות בדימונההחל מ-200₪
חברת הובלות באופקיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בערדהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדרותהחל מ-200₪
חברת הובלות בקרית מלאכיהחל מ-200₪
חברת הובלות בתל שבעהחל מ-200₪
חברת הובלות בירוחםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשגב-שלוםהחל מ-200₪
חברת הובלות במיתרהחל מ-200₪
חברת הובלות בעומרהחל מ-200₪
חברת הובלות בלהביםהחל מ-200₪
חברת הובלות במצפה רמוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בניצןהחל מ-200₪
חברת הובלות במרכז שפיראהחל מ-200₪
חברת הובלות בתפרחהחל מ-200₪
חברת הובלות בשתוליםהחל מ-200₪
חברת הובלות באבן שמואלהחל מ-200₪
חברת הובלות במדרשת בן גוריוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאר גניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגילתהחל מ-200₪
חברת הובלות במעגליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה עוזיהוהחל מ-200₪
חברת הובלות בבני דקליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מנחםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעזריקםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנהורההחל מ-200₪
חברת הובלות בחצבהחל מ-200₪
חברת הובלות במבועיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאר טוביההחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר ורבורגהחל מ-200₪
חברת הובלות במשמר הנגבהחל מ-200₪
חברת הובלות בברכיההחל מ-200₪
חברת הובלות בביצרוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעות ברהחל מ-200₪
חברת הובלות בינוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאריהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית קמההחל מ-200₪
חברת הובלות בכוכב מיכאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית עזראהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין הבשורהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאר אורההחל מ-200₪
חברת הובלות בחצריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנבטיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנגבההחל מ-200₪
חברת הובלות בדבירההחל מ-200₪
חברת הובלות בנתיב העשרההחל מ-200₪
חברת הובלות בברור חילהחל מ-200₪
חברת הובלות בזיקיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בדריג'אתהחל מ-200₪
חברת הובלות במשעןהחל מ-200₪
חברת הובלות בערוגותהחל מ-200₪
חברת הובלות באמוניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעתיהחל מ-200₪
חברת הובלות במכחולהחל מ-200₪
חברת הובלות בפטישהחל מ-200₪
חברת הובלות בסעדהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר עזההחל מ-200₪
חברת הובלות בשפירהחל מ-200₪
חברת הובלות בחצור-אשדודהחל מ-200₪
חברת הובלות באלומההחל מ-200₪
חברת הובלות באור הנרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגתהחל מ-200₪
חברת הובלות ברבדיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנווההחל מ-200₪
חברת הובלות ברביביםהחל מ-200₪
חברת הובלות ביטבתההחל מ-200₪
חברת הובלות בשובלהחל מ-200₪
חברת הובלות במפלסיםהחל מ-200₪
חברת הובלות ביד מרדכיהחל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי יחיאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר ישראלהחל מ-200₪
חברת הובלות בתלמיםהחל מ-200₪
חברת הובלות באביגדורהחל מ-200₪
חברת הובלות בבטחההחל מ-200₪
חברת הובלות בבית הגדיהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר הרי"ףהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית שקמההחל מ-200₪
חברת הובלות בלכישהחל מ-200₪
חברת הובלות בגיאההחל מ-200₪
חברת הובלות בתקומההחל מ-200₪
חברת הובלות בעין יהבהחל מ-200₪
חברת הובלות בתימוריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר אחיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשומריההחל מ-200₪
חברת הובלות בבני נצריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בדורותהחל מ-200₪
חברת הובלות בעזרהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר בניםהחל מ-200₪
חברת הובלות בניצן ב'החל מ-200₪
חברת הובלות בהודיההחל מ-200₪
חברת הובלות בזרחיההחל מ-200₪
חברת הובלות בשחרהחל מ-200₪
חברת הובלות במסלולהחל מ-200₪
חברת הובלות בשובההחל מ-200₪
חברת הובלות בלהבהחל מ-200₪
חברת הובלות ברוחמההחל מ-200₪
חברת הובלות בעין צוריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנחלההחל מ-200₪
חברת הובלות בניר יצחקהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר מימוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בנטעהחל מ-200₪
חברת הובלות בחצבההחל מ-200₪
חברת הובלות בבת הדרהחל מ-200₪
חברת הובלות בגלאוןהחל מ-200₪
חברת הובלות במשואות יצחקהחל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי יפההחל מ-200₪
חברת הובלות ביכיניהחל מ-200₪
חברת הובלות ברתמיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנווה מבטחהחל מ-200₪
חברת הובלות בכרמיההחל מ-200₪
חברת הובלות בניר עקיבאהחל מ-200₪
חברת הובלות ברנןהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה צביהחל מ-200₪
חברת הובלות בזמרתהחל מ-200₪
חברת הובלות בתדהרהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית נירהחל מ-200₪
חברת הובלות ביושיביההחל מ-200₪
חברת הובלות באשליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגברעםהחל מ-200₪
חברת הובלות באשבולהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה יואבהחל מ-200₪
חברת הובלות בגביםהחל מ-200₪
חברת הובלות בזבדיאלהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה דודהחל מ-200₪
חברת הובלות בסגולההחל מ-200₪
חברת הובלות במנוחההחל מ-200₪
חברת הובלות בעוצםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה משההחל מ-200₪
חברת הובלות בקלחיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשוקדההחל מ-200₪
חברת הובלות במגןהחל מ-200₪
חברת הובלות ביד נתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בארזהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין גדיהחל מ-200₪
חברת הובלות בעוקביהחל מ-200₪
חברת הובלות במשאבי שדההחל מ-200₪
חברת הובלות בטלליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר ח"ןהחל מ-200₪
חברת הובלות בקטורההחל מ-200₪
חברת הובלות בצוחרהחל מ-200₪
חברת הובלות ברווחההחל מ-200₪
חברת הובלות באורותהחל מ-200₪
חברת הובלות בנוגההחל מ-200₪
חברת הובלות בשלווההחל מ-200₪
חברת הובלות בניר עםהחל מ-200₪
חברת הובלות במרחב עםהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר משההחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה בוקרהחל מ-200₪
חברת הובלות באוריםהחל מ-200₪
חברת הובלות ביתדהחל מ-200₪
חברת הובלות בברושהחל מ-200₪
חברת הובלות בספירהחל מ-200₪
חברת הובלות בפעמי תש"זהחל מ-200₪
חברת הובלות בניצניםהחל מ-200₪
חברת הובלות במבטחיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בתושיההחל מ-200₪
חברת הובלות בפארןהחל מ-200₪
חברת הובלות בשניהחל מ-200₪
חברת הובלות בעלומיםהחל מ-200₪
חברת הובלות באיתןהחל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי ביל"והחל מ-200₪
חברת הובלות בניריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בצאליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדה ניצןהחל מ-200₪
חברת הובלות באיביםהחל מ-200₪
חברת הובלות באחוזםהחל מ-200₪
חברת הובלות ברעיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בחלץהחל מ-200₪
חברת הובלות בצופרהחל מ-200₪
חברת הובלות בזרועההחל מ-200₪
חברת הובלות במבקיעיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בעוזההחל מ-200₪
חברת הובלות בקוממיותהחל מ-200₪
חברת הובלות בנחל עוזהחל מ-200₪
חברת הובלות בשקףהחל מ-200₪
חברת הובלות בניר עוזהחל מ-200₪
חברת הובלות בעידןהחל מ-200₪
חברת הובלות בפדוייםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבעוליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בנועםהחל מ-200₪
חברת הובלות בגבולותהחל מ-200₪
חברת הובלות בבית גובריןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכחלההחל מ-200₪
חברת הובלות במחנה יפההחל מ-200₪
חברת הובלות בעין השלושההחל מ-200₪
חברת הובלות בכרמיםהחל מ-200₪
חברת הובלות במלילותהחל מ-200₪
חברת הובלות באוהדהחל מ-200₪
חברת הובלות בישעהחל מ-200₪
חברת הובלות בכיסופיםהחל מ-200₪
חברת הובלות בדקלהחל מ-200₪
חברת הובלות בתאשורהחל מ-200₪
חברת הובלות בשרשרתהחל מ-200₪
חברת הובלות בשלומיתהחל מ-200₪
חברת הובלות בגרופיתהחל מ-200₪
חברת הובלות בזוהרהחל מ-200₪
חברת הובלות בשיבוליםהחל מ-200₪
חברת הובלות בשדי אברהםהחל מ-200₪
חברת הובלות ביבולהחל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי יוסףהחל מ-200₪
חברת הובלות באילותהחל מ-200₪
חברת הובלות בצוקיםהחל מ-200₪
חברת הובלות באבשלוםהחל מ-200₪
חברת הובלות ביהלהחל מ-200₪
חברת הובלות בניצני סיניהחל מ-200₪
חברת הובלות בתלמי אליהוהחל מ-200₪
חברת הובלות בורדוןהחל מ-200₪
חברת הובלות בסמרהחל מ-200₪
חברת הובלות בעמיעוזהחל מ-200₪
חברת הובלות בנאות הכיכרהחל מ-200₪
חברת הובלות במחנה טליהחל מ-200₪
חברת הובלות במחנה יתירהחל מ-200₪
חברת הובלות באמציההחל מ-200₪
חברת הובלות בפרי גןהחל מ-200₪
חברת הובלות בכמהיןהחל מ-200₪
חברת הובלות בלוטןהחל מ-200₪
חברת הובלות בסופההחל מ-200₪
חברת הובלות בנאות סמדרהחל מ-200₪
חברת הובלות בהר עמשאהחל מ-200₪
חברת הובלות בעין תמרהחל מ-200₪
חברת הובלות בבאר מילכההחל מ-200₪
חברת הובלות במחנה מריםהחל מ-200₪
חברת הובלות בחוליתהחל מ-200₪
חברת הובלות באחווההחל מ-200₪
חברת הובלות באליפזהחל מ-200₪
חברת הובלות בשחרותהחל מ-200₪
חברת הובלות באל-עזיהחל מ-200₪
חברת הובלות באשל הנשיאהחל מ-200₪
חברת הובלות בכפר סילברהחל מ-200₪
חברת הובלות בעזוזהחל מ-200₪
חברת הובלות ביתירהחל מ-200₪
חברת הובלות בבת חצורהחל מ-200₪
חברת הובלות בשלווה במדברהחל מ-200₪
חברת הובלות בשיטיםהחל מ-200₪
משאית הובלות
מלאו טופס עכשיו וקבלו הצעת מחיר!