הובלת פריט בודד

רבים המקרים בהם אנשים זקוקים להוביל פריט אחד בלבד, ולא רוצים לשלם מחיר מלא עבור הובלה גדולה, כשכל מה שהם זקוקים לו זה בסך הכל הובלה של פריט אחד בודד. אי לכך ובהתאם לזאת, קיים תחום בענף ההובלות הנקרא הובלת פריט בודד.

הובלות פריט בודד נועדו על מנת לעזור לאותם אנשים אשר זקוקים להוביל פריט אחד בלבד, מכל סוג שהוא, ולא רוצים להתעסק עם הובלה גדולה, שתחייב אותם גם בכמות, ובהתאם גם במחיר גדול מהנדרש, ושלא לצורך. אם כן כאמור, מחיר הובלת פריט בודד נמוך מהרגיל, אך תלוי עדיין בסוג הפריט המובל, שכאמור יכול להיות כל פריט שברצונכם להוביל.

☑️ שירות הובלות מקיף ומקצועי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהובלות פריטים בודדים.

☑️ זמינות מעכשיו לעכשיו.

☑️ הקפדה על עבודה איכותית ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-805-3559 📞

הובלת פריט בודד
הובלת פריט בודד

אם גם אתם זקוקים להובלה של פריט אחד בלבד, מספות ועד פסנתר, ולא רוצים להסתבך עם הובלה גדולה שלא לצורך – אנחנו כאן עבורכם! אצלנו תוכלו למצוא שירותי הובלות פריטים בודדים במחיר שפוי ונוח לכל כיס. אנו מעניקים שירותי הובלה לכל סוגי הפריטי הקיימים. בין אם כיסא ובין אם מיטה, צוות ההובלה שלנו ידאג לכם לכל מה שצריך, בנאמנות, אמינות, מקצועיות, ומעל הכל בטיחות שיא.

הובלת פריט בודד במרכז

הובלת פריט בודד בצפון

הובלת פריט בודד בדרום

הובלת פריט בודד בשרון

הובלת פריט בודד בחיפה

הובלת פריט בודד בירושלים

הובלת פריט בודד ביהודה ושומרון

 

מה הכוונה במושג – הובלת פריט בודד

השאלה הראשונה שוודאי עולה כעת היא, מה זה הובלת פריט בודד? כיצד זה פועל? או למה צריך את זה בכלל? ראשית כל, הובלות פריט בודד, כשמן, עוסקות ומתמקצעות בהובלה של פריט בודד. על כן תהליך ההובלה מתבצע ביעילות רבה הרבה יותר, ובהתאם לכך גם במהירות רבה.

הובלות פריט בודד אינן לוקחות זמן רב, ובהתאם גם המחיר נמוך ביחס להובלות אחרות. כאמור, הובלות פריט בודד עוסקות בכל סוגי הפריטים, ולכן צוותי ההובלה אשר נשלחים לבצע הובלות מסוג זה, מיומנים ובעלי ידע בכל סוג פריט שהוא. דבר זה מעניק יתרון רב עבורכם ועבור ההובלה כולה.

 

דוגמאות לפריטים בודדים שניתן להוביל

למעשה, הובלת פריט בודד עוסקת בכל סוג פריט שהוא, ויכולה להוביל כל סוג פריט הקיים בכל תחום ומכל מקום. אי לכך ישנו מספר רב מאוד של פריטים הנחשבים בודדים, ועל כן בדרך כלל נהוג לחלק את סוגי הפריטים הבודדים על פי תחומים שונים בהתאם לתכונותיהם השונות. בין התחומים השונים ניתן למצוא: 

  1. רהיטים – ענף הובלת הרהיטים, בין אם עבור פריטים בודדים ובין אם לא, הוא ענף ההובלה השכיח ביותר. בין הרהיטים השונים המובלים כחלק מתהליך הובלת פריט בודד ניתן למצוא שולחנות, ארונות, מיטות, כיסאות, ספות ועוד רבים אחרים.
  2. מוצרי חשמל – הובלת מוצרי חשמל בודדים, כוללת כמובן מוצרי חשמל שונים לרבות מחשבים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיח כלים, טלוויזיות וכו'.
  3. רהיטי גינה – במקרים בהם קיימת מרפסת או חצר ביתית, ברוב המקרים יימצא בהן גם ריהוט גינה אשר מיועד למיקום מחוץ לבית, ועל כן עמידותו בפני מזגי האוויר השונים טוב יותר. בין ריהוט הגן ניתן למצוא אמצעי תאורה שונים, כסאות נוח, שולחנות, ספסלים, ערסלים, ספות ועוד.

 

כמובן שיכולים להיות פריטים רבים אחרים, אשר לא נכללים בתחומים אלו, ונכללים בתחומים אחרים. כמו כן, יכולים להיות הרבה תחומים אחרים אשר מתבססים על תכונות שונות של הפריט כגון משקל, גודל, חומר עשייה ועוד.

 

כיצד מתבצע תהליך הובלת פריט בודד

כאמור, הובלת פריט בודד יכולה לעסוק ולהוות תהליך הובלה לכל סוג ציוד, מוצר או פריט שהוא, ללא יוצא מן הכלל. על כן, תהליכי הובלות פריטים בודדים משתנים בין הובלה להובלה, בהתאם לסוג המוצר המובל, ולתחום ממנו הוא מגיע (מוצרי חשמל, רהיטים, גודל, משקל ועוד). אף על פי כן, לכל הובלה באשר היא יש מבנה קבוע בעל שלושה שלבים, אשר ממנה היא מורכבת.

 

שלב האריזה

שלב האריזה כולל, כפי שניתן להבין משמו, את אריזת הפריט המובל בהתאם לסוגו ולתכונותיו השונות. תהליך זה מתבצע על מנת לאפשר יעילות של תהליך ההובלה, אך יתרה מזאת, בכדי להבטיח שתהליך ההובלה יתקיים בבטחה וללא פגיעות.

 

שלב השינוע

שלב זה כולל בתוכו את העמסת הפריט על מכיל ההובלה, והובלתו ליעדו החדש. שלב זה הינו המהותי ביותר, מאחר שבלעדיו לתהליך ההובלה אין כל משמעות. בנוסף לכך שלב זה הוא גם המסוכן ביותר מפאת העובדה כי מתבצעת הזזה של הפריט המובל בתנאים לא נוחים במיוחד. על כן, עושה צוות ההובלה כל שביכולתו על מנת לאבטח את הפריט המובל.

 

שלב הפריקה

כחלק משלב זה, מעביר צוות ההובלה את הפריט ממיכל ההובלה ליעדו הסופי וממקם אותו. בנוסף מתיר צוות ההובלה את ציוד האריזה מעל פני הפריט, ומבצע מספר פעולות שונות אשר משתנות בהתאם לסוג המוצר. (הרכבה, חיבור לחשמל, התקנה וכיו"ב.)

 

יתרונות בתהליך הובלת פריט בודד

מלכתחילה עולה ודאי הפסק מדוע לבצע הובלת פריט בודד, ולא לבצע הובלה אשר מתמקדת בסוג הפריט עצמו בלבד. אם כן, להובלות אלה ישנם כמה יתרונות אשר מספקים מענה מיטבי על כל שאלה, ומחזקים את היתרון שבשימוש בתהליך זה.

  1. מקצועיות וניסיון – מאחר שצוות הובלה של הובלות פריט בודד מוכנים לכל תרחיש, ומקצועיים בעבודה עם כל סוגי הפריטים באשר הם, יש להם ידע רחב בכל עניין ההובלות, בכל האתגרים ובכל הצרכים הכרוכים בעניין. על כן, צוות הובלה מסוג זה הוא מיומן במיוחד ויידע לענות עבורכם על כל בעיה שתצוץ באשר היא.
  2. יעילות ומהירות – מאחר שהובלת פריט בודד מתמקדת רק בפריט אחד, תהליך ההובלה יעיל בהרבה, ובהתאם גם מהיר בהרבה. הובלה של פריט בודד אינה מצריכה זמן רב ולכן עדיפה.
  3. מחיר – מאחר שהובלה זו אינה מצריכה כח עבודה רב, ואינה צורכת זמן רב, מחיר ההובלה נמוך בהתאם.

 

כמה עולה הובלת פריט בודד?

כמובן שעבור כל הובלת פריט בודד מחיר שונה בהתאם לסוג הפריט המובל בה. עם זאת, מחיר הובלה שכזו אינו גבוה במיוחד מאחר שכאמור, אינו צורך זמן, כח עבודה או אמצעים רבים ומיוחדים במיוחד. כמו כן, הובלה שכזו נחשבת לסדר גודל קטן מאוד, ובהתאם מחירי הובלות כאלו נמוכים גם הם.

 

שירות ההובלות שלנו לפריטים בודדים

הובלת ארון

הובלת טלוויזיה

הובלת מיטה

הובלת מייבש כביסה

הובלת מכונת כביסה

הובלת מדיח כלים

הובלת מקפיא

הובלת מקרר

הובלת פסנתר

הובלת תנור

הובלת כוורת

הובלת מזנון

הובלת מזרן

הובלת ספריה

הובלת שולחן

הובלת שידה

הובלת אקווריום

 

מחירון הובלת פריט בודד כללי

הובלת פריט בודד החל מ – 200₪
הובלת מנוף החל מ – 300₪
הובלת ספה החל מ – 200₪

 

צריכים להוביל פריט אחד בלבד? לא רוצים לשלם בעבור הובלה שלמה בעבור הובלה של פריט אחד בלבד? התקשרו עוד היום לקבלת שירותי הובלות פריט בודד – 077-805-3559

התשובה לכך אינה חד משמעית ומשתנה בהתאם לסוג הפריט המובל ולחברת ההובלה איתה אתם עובדים. בגדול, לא אמורות להיות כל הגבלות שהן מלבד הגבלה במשקל הפריט, שכן יש משקל מסוים שמעליו הפריט אינו נכלל בהובלת פריט בודד.

ביטוח תכולת הובלה אינו מחויב על פי חוק, אך עם זאת מומלץ. עניין הביטוח מעניק לכם שקט נפשי ומבטיח לכם שבמקרה ויגרם נזק כלשהו לא תצטרכו לשאת בתוצאות שלא באשמתכם. בסופו של דבר, עניין הביטוח תלוי אך ורק ברצונכם האישי ובבחירתכם.

כעיקרון, אם מדובר ביותר מפריט אחד, תהליך ההובלה אינו ייחשב כהובלת פריט בודד, אלא כהובלה גדולה יותר. אף על פי כן, ייתכנו מקרים, בהתאם למשקל ולגדול הפריטים, כי חברת ההובלה תסכים לבצע עבורכם הובלת פריט בודד הכוללת מספר פריטים.

הובלת פריט בודד עוזרת לכם לחסוך זמן וכסף. זאת מאחר שהובלה מסוג זה מגיע למועד ההובלה, מתמקדת ומתמקצעת אך ורק בפריט אחד ולא יותר. על כן, תהליך הובלה כזה יעיל בהרבה משאר ההובלות.